Jump to content
Dogomania

Toruń-wiosna idzie,może wspólny spacer??


Veris

Recommended Posts

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmm ja ogolnie na spacerek bardzo chetnie, ale nie jestem w 100% przekonana co do Grota poniewaz od pewnego czasu jesli chodzi o wieksze psy pojawiaja sie drobne problemancje a mianowicie Grot sie bawi z pieskiem bawi i nagle zaczyna warczec i gryzc w sumie dzieje sie tak tylko przy samcach podobnego gabarytu.

Link to comment
Share on other sites

w sumie tez racja

wiec jezeli o mnie chodzi to ja mam 2 tygodnie wolnego od jutra wiec latwo bedzie mi sie dostosowac :)
w sumie jesli o miejsce chodzi to w lasku kolo obi jest malo ludzi i w wyniku "budowy" toru wyczynowego dla rowerzystów powstalo miejsce pelne gorek po ktorych Grot uwielbie biegac :)
ale jezeli o mnie chodzi to jestem otwarta na propozycje co do miejsca spaceru :D

pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja odświeżam temat..niepotrzebnie założyłam nowy :oops::oops::oops:
[B]Rinuś[/B] ja chętnie na spacerek:) Wiem już, że Brutusem sie dogada z Kudłata wiec nie ma obawy...jak będzie z innymi pieskami to nie wiem;) Kudłata jest zwykle przyjazna, ale są wyjątki od normy:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja chętna na jakikolwiek spacerek, byle żeby pogoda dopisała:) Moja sunia z zasady jest łagodna, tylko trochę sie bawi w asta i szczypie w tyłek, ale to tak w formie zaczepki:0 Bardzo lubi jak jakiś pies ja goni.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja mam sunie.
Psy toleruje, suki raczej tez. Jeśli sunia nie jest do niej agresywna to jest ok. Tylko nie każda znosi to że jak biegnie to Tina goni i szczypie w tyłek ;) Choć wydaje mi sie, że z większymi suniami będzie inaczej;)

Link to comment
Share on other sites

Jutro ponoc ma padać....
Może w przyszłym tygodniu bo w weekendy jest w parku pełno ludu.
Ja mysle, ze park bydgoski (może tam dalej te łączki nad wisła). Co do dnia i godziny sie jeszcze dogadamy...ja mam wolne wiec to dla mnie bez różnicy. ;) Byle pogoda była.
[B]vena&vivi[/B], a ile ty masz suczek, a ile psów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']Jak się zdecydujesz na jutro daj znać ja mimo niemiłej pogody pojde:p

Mam suke doga niem i kundelka małego a psa mam też doga niem i doga kanaryjskiego.[/quote]
[I][B]Ja jestem za spacerem dzisiaj :diabloti: mnie taka pogoda nie przeraża bo Brutus kocha taką :evil_lol:

moge yyy ok 13?[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...