Jump to content
Dogomania

Spanielowy sportowiec w wersji kanapowej


Daga&Maks

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

witam wszystkich :)
u nas zima na całego, śniegiem nas zasypało, to teraz byle do wiosny. Przynajmniej nie lepi się ten śnieg i nie mam problemu z zaśnieżonymi łapami u psa, ale to pewnie jeszcze przed nami. Tylko znowu wszędzie solą zaczęli sypać i zaczęło się szukanie jakiś pobocznych ścieżek gdzie nie sypią

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagaa111']witam wszystkich :)
u nas zima na całego, śniegiem nas zasypało, to teraz byle do wiosny. Przynajmniej nie lepi się ten śnieg i nie mam problemu z zaśnieżonymi łapami u psa, ale to pewnie jeszcze przed nami. Tylko znowu wszędzie solą zaczęli sypać i zaczęło się szukanie jakiś pobocznych ścieżek gdzie nie sypią[/QUOTE]Zima dopiero się rozpoczęła, a u nas juz sypią sola bez opamiętania.... Tak jak Ty też szukam ścieżek, gdzie jej nie ma...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada i Fanta']Na śniegowe kule jeszcze przyjdzie czas :diabloti:[/QUOTE]

oby nie :diabloti: ale muszę się w końcu na zakupy wybrać i na wszelki wypadek przygotować na kule na łapach

[quote name='unikatowydiament']witamy się,tulaski ślemy:)[/QUOTE]

witamy

[quote name='Asiaczek']Zima dopiero się rozpoczęła, a u nas juz sypią sola bez opamiętania.... Tak jak Ty też szukam ścieżek, gdzie jej nie ma...

pzdr.[/QUOTE]

u nas zdrowo przesadzają z tą solą, dzisiaj widziałam jak sprzątaczki rzucały sól na chodniki na których ani śniegu, ani lodu nie było, więc nie rozumiem po co to :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']a za ti u Nas nikt nie dba ani o chodniki ani o ulice,a szczególnie na dzielnicach,i te boczne[/QUOTE]

u nas w miarę wszystko odśnieżone jest, jedynie takie boczne chodniki, gdzie mało kto chodzi są zostawione






miałam nadzieję że dzisiaj w końcu uda mi się zrobić zimowe zdjęcia, ale wszystko zaczęło się topić, wszędzie jest ślisko i pełno błota.

Mam jeszcze takie jesienne zdjęcie

[IMG]http://i1243.photobucket.com/albums/gg543/coconut194/listopad2012015_zps4202adf8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']czekam na zimowe fotki :)[/QUOTE]

zimowe fotki pewnie nieprędko będą, prawie cały śnieg się u nas stopił, a w pogodzie opadów śniegu na razie nie zapowiadają.







Chciałam się jeszcze zapytać, czy zna ktoś może jakieś dobre środki uspakajające dla psa? Niedługo sylwester, na dniach pewnie petardy zaczną latać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Ja słyszałam że śnieg ma znowu padać od środy ;)

Co do uspokajaczy to są różne które można kupić nawet w zoologu (ale nie wiem jak działają) a najlepiej to zapytać weta. Są też feromony ale troszkę kosztują i trzeba już zacząć je aplikować.[/QUOTE]

ja słyszałam głównie o deszczu ze śniegiem, no ale zobaczymy :)

niestety do weta nie mam kiedy pojechać, a wolałabym zapytać jakiegoś normalnego, bo ci nasi miejscowi mają naprawdę marną wiedzę, jedynie na szczepienia do nich chodzę. Czytam o tych różnych środkach i mam mętlik w głowie, tak na dobrą sprawę to każdemu psu może pomóc co innego.
Co do feromonów to sporo kosztują, a mam wątpliwości czy przyniosą efekt, jeśli Maks się tak konkretnie zaczyna bać na dworze, a nie w domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada i Fanta']U mnie też już się cały śnieg stopił, pies jest załamany :evil_lol:

Z tabletkami Ci nie pomogę, bo ni w ząb nie pamiętam co Fanta zawsze dostaje :roll: a musiałabym się wybrać po nie jakoś niedługo[/QUOTE]

mój na szczęście szczęśliwy jest, bo śniegu nie ma to łatwiej się chodzi i nie ślizga

ja na razie mam kupione jakieś ziołowe, zobaczy się czy coś to da

[quote name='Błyskotka']Miłego wieczoru :)[/QUOTE]

dziękuję i nawzajem :)















u nas okres sylwestrowy chyba właśnie się zaczął. Dzisiaj już strzelali tak jakbyśmy dosłownie za chwilę mieli nowy rok świętować :shake: Miał być miły spacer, a jak huknęło to i ja podskoczyłam, pies oczywiście w panikę i szybko do domu lecimy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']U nas też strzelają. Bałam się jak Kiss na to zareaguje, bo to będzie jego pierwszy sylwester, ale nie bał się[/QUOTE]


Ja sie obawiam jak Jessi zareaguje na strzaly, bo jak narazie to strzela jednego na bozy czas i jest spokuj, ale co bedzie jak beda strzelac masowo to nie wiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...