Jump to content
Dogomania

Mała, puchata i czarna jak KAWA - ZNALAZŁA WSPANIAŁY DOM! Kawa za TM


Murka

Recommended Posts

  • Replies 908
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dostalam dzisiaj jeszcze maila od zainteresowanej Kawą, ogólnie fajnie brzmi, ale niestety jest to mieszkanie w bloku. Plus taki, że jest już jeden psiak młody (i kot). Odpisałam epopeję o Kawie i czekam na odpowiedź :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Dostalam dzisiaj jeszcze maila od zainteresowanej Kawą, ogólnie fajnie brzmi, ale niestety jest to mieszkanie w bloku. Plus taki, że jest już jeden psiak młody (i kot). Odpisałam epopeję o Kawie i czekam na odpowiedź :roll:[/QUOTE]
Podeslij mi proszę taką epopeję w pigułce o Kawie i moze wiesz na której stronie najładniejsze zdjęcia, to też podeslę gdzieś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Nikt nie zglosil sie na wizytę w Janowcu:roll:
Pomózcie!!![/QUOTE]
Wysłałam tyle PW... Owszem są dziewczyny, ale odległosć 100, 60 km. za daleko..., jest jeszcze rytka, napisała, ze ma trudnego tymczasa i nie da rady, błagałam, czekam, moze jednak się zgodzi.... Takie to :shake:, nic nie móc zrobić, a szansa taka moze sie szybko nie powtórzyć...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Dziewczyny ja w tej chwili jestem niezmotoryzowana. Ode mnie do Janowca to jakieś 60km... na prawdę mi przykro, nie dam rady......[/QUOTE]
A moze polecisz kogos, kto mieszka blisko, nam trudno zorientowac sie w tych odległosciach...

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam PW z prośbą o pomoc w złożeniu wizyty przed adopcyjnej dla Kawy. Niestety, od Janowca mieszkam zbyt daleko. Wątku nie czytałam, ale czy szukałyście pomocy na mapie?

[url]http://mapapomocy.dogomania.pl/index.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ta pani co pisała do mnie na maila odpisała mi, że niestety obawia się, że może sobie z Kawą nie poradzić gdyby wystąpiły problemy, bo mieszka sama i ma tyle czasu co po pracy. Podesłalam jej wątek Cloe, może zdecyduje sie inną sunię :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Ta pani co pisała do mnie na maila odpisała mi, że niestety obawia się, że może sobie z Kawą nie poradzić gdyby wystąpiły problemy, bo mieszka sama i ma tyle czasu co po pracy. Podesłalam jej wątek Cloe, może zdecyduje sie inną sunię :razz:[/QUOTE]
Czyli co domek w Janowcu nieaktualny?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...