Jump to content
Dogomania

Bułgaria 2006


Draczyn

Recommended Posts

Ok. to i nr faxu poprosze .
Tylko, ze wiele stron faxem nie przesle, a troche championatow sie uzbieralo.
[quote][B]Napisal Dorotal;[/B]termin zgloszen 15.07[/quote]
tzn.ze ostateczny termin?

Z tego co pamietam z przygotowan do majowej wystawy,
informowano w odz. BG. ze termin przyjmowania zgloszen
(nawet na CACIB-owa) uplywal 10 dni przed kazda wystawa.

Ale to nie ma znaczenia bo na taka wyprawe nie decyduje sie z tygodniowym wyprzedzeniem:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i o takich oplatach mnie informowano
[quote]W tamtym roku oplaty byly
1 pies 35 euro,
2 pies 30 euro
3 pies 25 euro.
[/quote]
Wtedy wyslalam na dwie wystawy, ale mysle, ze o ewentualnej znizce dowiedzialabym sie na miejscu.

Nie wiem czy nie kaza mi uiscic oplaty za tamte wysawy na ktore nie pojechalam.:shake:
Jedynym wytlumaczeniem bedzie pocztowa zwrotka, ktora przyszla po miesiacu.:mad:a zloszenie wyslalam z miesiecznym wyprzedzeniem.

Link to comment
Share on other sites

Hello
My tez sie wybieramy.Moja teściowa ma masę kontaktów w Varnie i świetnie mówi po bułgarsku służymy pomocą.
Pprosze namiary na rezerwacje tego apartamentu za 192 Euro .Nas bedzie około 5 osób.
Koniecznie napiszcie gdzie zgłosić i jak i do kiedy??
Moze jakoś sie umówimy i choć razem z Polski wyjedziemy zawsze raźniej.
Jedziemy przez Rumunię czy przez Jugosławię??

Link to comment
Share on other sites

Byłam w ubiegłym roku na wystawie w Bułgarii .Była to wystawa 2xCACIB 1 xCAC Varna,teren wystawy kemping Kamchia.Kemping jest położonyw lesie, nad samym morzem,tam też mieszkaliśmy.W ubiegłym roku dwa tygodnie przed wystawą była na tych terenach powódż,więc niektóre domki były w opłakanym stanie,mnóstwo komarów.Ale sama wystawa bardzo przyjemna,zgłoszonych psów około 270,piszę około ponieważ większość psów była zgłoszona na 3 wystawy ,ale czasami przyjechał jakiś pies tylko na jedną.Większość psów z Rosji,Niemiec,Francji,Serbii.
Opłaty w ubiegłym roku były o ile dobrze pamiętam 70 euro za 3 wystawy(warunek zgłoszenia psa na wszystkie 3).Championat kosztował 25 euro i był wypisywany na miejscu,Grand Championat kosztował 15 euro.Jeżeli pies jest championem Bułgarii to za 1xCAC otrzymywał w ubiegłym roku Grand Championat.Najlepiej napisać do organizatorów jakie mają w tym roku ceny i czy zasady uzyskania championatu są takie same.
Na terenie kempingu dużo punktów gastronomicznych,sklepów,ceny zbliżone do naszych.Konieczność rezerwacji noclegu,na miejscu było trochę kłopotu.
Pogoda była super,jeżeli ktoś lubi upały to będzie zadowolony,akurat tak trafiliśmy,psy mogą biegać po plaży.

Link to comment
Share on other sites

Moje dwa psy wtedy też nie miały Ch.Pl. tylko Bośni i Hercegowiny i dostały Championat Bułgarii,napisz do organizatorów czy wogóle pies musi mieć jakiś championat,znajomi mówili że chyba bez championatów też po 1xCAC dostawały Ch.Buł.
Nie dowiadywałam się ponieważ wszystkie moje psy miały jakiś championat.

Link to comment
Share on other sites

w katalogu znalazłam adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
pisaliśmy w języku angielskim.
tel/fax +35929801873
szkoda że nie mam ulotki gdzieś się zapodziała,ale szukam napewno jej nie zniszczyłam,na ulotce miałam kontakt do organizatora tej wystawy i on rezerwował noclegi dla uczestników wystawy z rabatem,było znacznie taniej.

Link to comment
Share on other sites

[B]Gruca [/B]dziekuje za informacje i mam jeszcze kilka pytan.

Prosze powiedz w jakim stanie sa te domki .
czy sa do zniesienia?
Moze uda ci sie odnalesc ulotke do organizatora,bo bylaby nimi zainteresowana.
Czy w Kamchii sa inne mozliwosci noclegowe?
A gdzie nocowalas w drodze z Polski do Bulgarii?

Gruca jeszcze jedno,
[COLOR=blue] czy mozesz mi podac nazwiska sedziow III grupu?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nocleg rezerwowali na miejscu znajomi,jak przyjechaliśmy okazało się że nasz domek jest zajęty i kilka godzin spędziliśmy w zawilgoconym,śmierdzacym domku.Rano po awanturze znależli na sąsiednim kempingu apartament tzn. też domek ale z 3 pokojami ,lodówką i niesprawnym telewizorem.Tam było sucho.Domki pamiętają czasy kiedy Polacy jeżdzili do Bułgarii na wczasy ,a było to około 25 lat wstecz.Kiedyś napewno był to luksusowy ośrodek.Są też hotele ,ale ceny napewno dużo większe.Za domek mieliśmy płacić 35 euro za dobę ,a wyszło 50.
Trasę z Polski do Bułgarii pokonaliśmy bez spania,więc hoteli nie mogę polecić.
Wszystkich sedziów było aż 5 ,chyba mieli uprawnienia na wszystkie grupy.
III sędziowali
Marina Ostrovska
Georgi Hristozov
Ivan Dimitrov

Link to comment
Share on other sites

Jak daliscie rade pokonac okolo 2000 km:niewiem: bez noclegu ?
Co do domkow to takie mialam przeczucie ,ze to te z przed 25 lat.
Ja tam bylam 20 lat temu, domki byly luksusowe (na tamte czasy,a i nasze wymagania male).
Ale [B]Gruca [/B]przezylas w tych "luksusach" tydzien,mysle ze ja tez bym przezyla , ale juuunior??? ......!!!
[COLOR=blue]Prosze sprobuj znalesc namiar na oganizatora.[/COLOR]
[COLOR=black]CZy byli jeszcze inni wystawcy z Polski?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[B]gwiezdny-wyslannik[/B]
Swietnie ,ze odswiezylas.:lol:
widze ,ze szybko dzialasz .Mysle ,ze na zgloszenie jest jaszcze b.duzo czasu (do 10 dni przed wystawa ).Ale jak juz jestes pewna wyjazdu to czemu nie.
Ja jeszcze poczekam, jade na 80%.
Czy masz namiar na ten hotel co w nim noclegi zamowilas?:cool3:
Faktycznie cena jest atrakcyjna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...