Jump to content
Dogomania

Sochaczew- Fundacja "NERO"- psi wątek


luka1

Recommended Posts

18 godzin temu, sharka napisał:

Figuniu, w imieniu Nerusiów bardzo dziękuje <serducho>

Te 50 zł Sharko, to od Pana, który adoptowal ode mnie jamnisię Lonię,  którą w 2014r. przywiózł do mnie ze schroniska Twój brat.

A ode mnie poleci dla Nero mój skromny 1% z rozliczenia podatku.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich pomagających pieskom (i nie tylko) Ludzi.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jadwiga Wiśniewska

17.06.2019
Kotka nadal jest u mnie w domu. I jeszcze raz przekonałam się, że jeszcze jedno zwierze zmieści się w nawet jeśli się nie chce upychać kolejnego nieszczęścia.
Jutro kotka jedzie na sterylizację - mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.
A tak w ogóle to bardzo jestem ciekawa gdzie są te osoby, które krzyczały, że nie wolno zostawiać kotki bez pomocy, że trzeba ją zabezpieczyć......
...............................................................................................
12.06.2019
Kotka została ulokowana u nas - w domu. Jest to 24 kot. Chciałabym abyście spróbowali mieszkać z 24 kotami i 50 psami pod jednym dachem. 
Dziś jak mi się uda zrobimy test na Fiv - mam nadzieję, że kicia nie jest chora.
Sterylizacja umówiona na 18. 06.2019
................................................................................................
Bardzo pilne - poszukuję DT dla kotki. Kotka znajduje się na posesji, zamieszkiwanej przez obcokrajowców. Miała w kwietniu kociaki ale je straciła. Podobno ludzie ci zabijają wszystkie koty, które uda się im złapać. Kicia nie ucieka przed ludźmi wiec jest tym bardziej zagrożona.
PROSZĘ pomóżcie. Kotka zostanie wysterylizowana.
..................................................................................................

64880535_2262800587133615_6983285290475454464_o.jpg.099149dbc6534ae190a680c27eb69bb0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jadwiga Wiśniewska

16.06,2019 godz. 18,03
Dizel odszedł. - został smutek i faktura - 850,- 
14.06.2019
Pierwsza noc przeżyta. Nawet całkiem spokojnie. 
Pani Doktor na nasz widok bardzo się ucieszyła - widocznie nie dawała Dizlowi wiele szansy, a on jest wojownikiem i walczy. 1f642.png:-)

13.06.2019 To nie był dobry dzień. Nie dość, że trzynasty, nie dość, że burze w powietrzu to jeszcze na koniec Dizel zachorował - skręt żołądka ( czy coś ta :-)kiego) Dzięki Jowicie Wojciechowskiej życie Dizla zostało na razie uratowane. Na sygnale popędziliśmy do weta. Dizel jest po operacji.

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Milagos, zapytałam Jadwigę, odpisała:

"To takie miłe. :) (...) kotka znalazła dom. Została adoptowana przez Panią, która została powiadomiona o wszystkich sprawach związanych z jej chorobą. Pani nie ma innego kota. 

a ja co raz mniej "działam" w internecie. Mam co raz mniej czasu. Ostatnio zwierzaki mi się sypią - Suczka Figa, od lat chora na padaczkę, po ostatnim ataku przestała chodzić. Ma sparaliżowany tył, nie chwyta pokarmu - zlizuje go z miseczki. Bardzo słabo je i prawie wcale nie pije. Każde karmienie to godzina pilnowania. 

Nissan - sparaliżowany od lat, pootwierały mu się rany na łapach. Jedna szczególnie od dwóch dni wygląda strasznie. Nie pomaga robienie opatrunków - rany się paprzą.

Saba - staruszka po wylewie ma co raz większe problemy ze stawami. Ostatnio musiałam ją podnosić bo nie mogła dźwignąć zadu.

Dwa kociaki ze studni rosną ale siedzą w dużej klatce bo boję się że mi zginą w tym domowym bałaganie :) Każdego dnia robią taki sajgon, że sprzątanie, mycie klatki to kolejna godzina zajęć. :)

No i to karmie - kilka zwierzaków je każde inne jedzenie. Trzeba pilnować, zamykać w łazienkach bo sfora tylko czycha żeby opróżnić miski. :)"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A co adopcji - w moim awatarku jest Alf zaadoptowany od Jadwigi  dwa i pół roku temu, wtedy ją odwiedziłam w Sochaczewie :)

Zwierzętom, które mogą iść do adopcji Jadwiga szuka domu. Niestety jest u niej wiele zwierząt, które są schorowane lub starsze i nie mają szans na adopcję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

******

Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt "NERO" dodał(a) nowe zdjęcia (23).
12 godz. · 
Chcę byście poznali nasze psiaki i kociaki które są z nami od lat. Te, które są młodsze i zdrowe, szukają domów, ale większość z nich to psy starsze i wymagające stałej opieki weta.
( to jeszcze nie wszystkie zwierzaki. W miarę wyszukiwania zdjęć będę je wstawiać)
 
Alka
Alka.jpg.ffa7ae18396c15ce78b0fe99329cce49.jpg
 
Bambi
Bambi.jpg.d87261e70ae65cf816bbaf8309ea5206.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...