Jump to content
Dogomania

Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę


kosu32

Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='roleczka']Przecież On jest tricolor,! Co za oryginalne i niespotykane umaszczenie. Trzymam kciuki za eleganta.[/QUOTE]

[B]Roleczko[/B]

[B]Borys [/B]jest cudny:)
Asia która chce wziąść Go do siebie na tymczas wczoraj wieczorem nie dawała mi spokoju. Wysyłałayśmy do siebie dziesiątki smsów. Ona już widzi Go pięknego, zadbanego, biegającego pośród Jej dwóch suczek.

[B][COLOR=red]Teraz nam potrzeba deklaracji. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Kochani, pomóżcie !!!
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']jezaaa a ja jestem golusia :([/QUOTE]

[B]NiJaSe[/B]

Ty masz misję specjalną. Z tytułu że będziesz sąsiadować z Borysem, musisz Go wszędzie reklamować i pomagać w poszukiwaniu docelowego domku. A poza tym masz ze swoją "świtą" szaleć z Nim podczas spaceru.

I co - pasi ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Od kiedy pójdzie na to DT?[/QUOTE]

[B]Nikus[/B]

[B]Borysa[/B] chcemy zabrać w weekend po świętach. Zapewne wyruszymy po Niego [B]Świętą Trójcą:)[/B](Asia, NiJaSe i ja) - może mnie nie zlinczują jak to przeczytają ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kosu32'][B]NiJaSe[/B]

Ty masz misję specjalną. Z tytułu że będziesz sąsiadować z Borysem, musisz Go wszędzie reklamować i pomagać w poszukiwaniu docelowego domku. A poza tym masz ze swoją "świtą" szaleć z Nim podczas spaceru.

I co - pasi ???[/QUOTE]
pfff a jak myslisz he ??? :evil_lol:
ale jak mi sie cos uda to chociaz jednorazowo na niego jakis maly grosik dorzuce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']nooo mysmy ja z SBD na spacerze wczoraj spotkaly.... i zgadnij jaki byl temat ??:P:P:D[/QUOTE]


[B][COLOR=red]Borys, Borys, Borys ...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
Asia zagląda na Jego wątek i wciąż napawa się Jego widokiem na fotkah.
Już prowadzimy rozmowy na temat odpchlenia, odrobaczenia (i tych "Twoich robali" nosogłówek - czy jakis tam innych ...). Jak On się odnajdzie przy Jej sukach, jak będzie dawał sobie radę na spacerach. Wygląda na to że Borys był psiakiem domowym - te podawanie łapki, zalotne spoglądanie w oczy i przycięty ogon ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe'][COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Tahoma][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]nie bede nikogo linczowac bo to dla mnie min,okazja zeby wymiziac takiego jednego rudzielca mruczacego i kolege Łapka :)
[/FONT][/COLOR]

[/FONT][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

He he - trafiła kosa na kamień.. (nie mylić z kosu, tym bardziej kosu32)
Tak mi się właśnie wydaje że ten [B]Łapek[/B] wpadł Ci w oko - i dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Mam pomysł...na cegiełkowy bazarek dla brzydala...dajcie mi dzień, dwa.
I, kosu - popraw tą Florentynkę w pierwszym poście, bo mi głupio - to nie ja personalnie, to parówi fundusz. Borys jako parówa ma pełne prawo moralne do wsparcia z funduszu...[/QUOTE]


[B]Florentynko[/B]

Dziękuję ponownie :)
Juz poprawiam pierwszą stronę wątku.
Czekamy na Twoje propozycje względem Borysa. Mam trochę rzeczy od Asi do której ma trafić na DT do bazarków, a i sama coś w szafie poszukam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Ja jednorazowo mogę 10zł, ale pod koniec m-ca, bo już nie mam nic.
Poproszę o przypomnienie z kontem po 25 kwietnia[/QUOTE]

[B]Awit [/B]- kochana :)

Przesyłam buziole wprost w czubek Twojego noska :)
Dzięki [B]OGROMNE[/B] :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...