Jump to content
Dogomania

Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę


kosu32

Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nikus']...więc czego nam brakuje oprócz kasy?napisz szczegóły i....do dzieła:) po co ma siedzieć chłopak w schronie jak inne życie jest na wyciągnięcie łapki?:)[/QUOTE]

Sytuacja przedstawia się następująco.
Pani Asia zaoferowała "przejściowy" tymczas dla Borysa. DT jest płatny [B]150 pln (w tym karma)[/B] [B]+ dodatkowo ewentualna opieka weta. [/B]Ma u siebie w domu jeszcze dwie inne własne sunie. Borys jakoś zapadł Jej w serce i na przemian atakuje w Jego sprawie mnie, NiJaSe i schronisko. Postaram się wybrać z Nią do schroniska, by mogła zobaczyć Borysa w realu i choć trochę Go poznać. Mam wrażenie że Pani Asia chce zobaczyć jak naprawdę jest duży, bo z tego co zdążyłam się zorientować, jej obie suczki są raczej małymi pieskami. Jeśli się zgodzi - działamy.

Potrzebne więc są deklaracje. Wiadomo 150 pln to nie jest zawrotna kwota, ale tak czy siak, trzeba ją uzbierać. Poza ty potrzebuję na cito (nawet w ramach użyczenia szelek na średniego psiaka - od tak gdyby miłość do Borysa obudziła się podczas wizyty w schroniksu). Pomoc w ogłoszeniach itd - oczywiście również mile widziana, ale na chwilę obecną potrzebne jest trzymanie kciuków za panią Asię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']no to trzeba troche narodu posciagac na watek teraz , Kosu w niedziele jednak moge jechac nie w sobote :/ .

p.s. a masz juz zdjecia ?:)[/QUOTE]

Spoko - tylko żeby mój TZ mnie puścił i nie fikał a będzie dobrze.
Poza tym muszę obfocić na cito jeszcze kilka innych psiaków z Celestynowa i załatwić kilka spraw na miejscu.
Co do soboty to moze i dobrze że nie pojedziemy, bo zapowiada mi się runda ze szczylkami które mam do wyadoptowania - masakra ...

Pytasz o niedzielne zdjęcia?
Jeśli tak to Cię rozczaruję - wyszły koszmarnie, bo są cholernie ciemne ale obiecuję że nadrobimy i to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kosu32']
nawet w ramach użyczenia szelek na średniego psiaka - od tak gdyby miłość do Borysa obudziła się podczas wizyty w schroniksu[/QUOTE]
A jak bardzo duży jest Borys? Mam jakieś stare szelki po eF'ie, mogłabym pożyczyć ale nie wiem czy nie będą za małe

Takie szelki:
[URL]http://farm3.static.flickr.com/2634/3690286533_5b6a842665_o.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaasik91']A jak bardzo duży jest Borys? Mam jakieś stare szelki po eF'ie, mogłabym pożyczyć ale nie wiem czy nie będą za małe

Takie szelki:
[URL]http://farm3.static.flickr.com/2634/3690286533_5b6a842665_o.jpg[/URL][/QUOTE]

[B]kaasik91 -[/B] super !!!

Jak możesz to podrzuć je do NiJaSe. Ja mam tylko jedne Leo, więc dupa blada. O zakupie nowych lub używanych w tym miesiącu mogę jedynie pomarzyć - niestety. Z kasą u mnie wyjątkowo ciężko - oby do wiosny i mniejszych rachunków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kosu32'][B]kaasik91 -[/B] super !!!

Jak możesz to podrzuć je do NiJaSe. Ja mam tylko jedne Leo, więc dupa blada. O zakupie nowych lub używanych w tym miesiącu mogę jedynie pomarzyć - niestety. Z kasą u mnie wyjątkowo ciężko - oby do wiosny i mniejszych rachunków.[/QUOTE]
No oko :) Tylko nie wiem czy będą pasować (na upartego jeszcze można je wciągnąć na Foxtrota):roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaasik91']No oko :) Tylko nie wiem czy będą pasować (na upartego jeszcze można je wciągnąć na Foxtrota):roll:[/QUOTE]

Spoko - Borys to rasowa "parówa" (mały, krępy, niewywrotny). Wydaje mi się że na początku szelki powinny być ok - obrożę jakąś się wynajdzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kosu32']Spoko - Borys to rasowa "parówa" (mały, krępy, niewywrotny). Wydaje mi się że na początku szelki powinny być ok - obrożę jakąś się wynajdzie :)[/QUOTE]

Mogę oddać swoją. Po Szansie. W końcu szczęście jej przyniosła. Nie? :mad: Przyjechała w niej do nas, ale kolorystycznie mi nie pasowała do smyczy bo jest czerwona :evil_lol:

A poza tym co tu się wczoraj działo? :crazyeye: Sesja jakaś rozbierana? Najpierw Lady bez futra miała być, potem Nijase w futrze? Rany! :-o Uważaj Kosu bo jak się Nijase rozbierze to sępy mogą sie zlecieć na kości :ices_bla: chyba w końcu oberwę od Nijaski :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja też moge oddać! Tylko nie wiem gdzie są , chyba u NiJaski zostały. NIjasko, czy możesz sprawdzic czy nie zostawiłam u Ciebi miszkowych szelek takich niebieskich , nam napewno nie będa potrzebne Mi ich nie cierpi.Mogą byc na Boryska za duże , ale może dla innego psiaka sie przydadzą. Kosu, te inne sprawy w schronisku , które masz załatwic..........to wiesz??????........buuuuuuuuuuziak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...