Jump to content
Dogomania

*FPR-ZwP* - połamana Sara wróciła do właściciela. Za TM [']


Niewiasta_21

Recommended Posts

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie. Dzisiaj Sarcia była ponownie u weterynarza. Juz wszystkie śruby są wyjęte, co ma być to będzie. Skóra na nóżce musi dojsc do siebie bo nie wygląda za ciekawie. Zaczynamy malutką rehabilitacje bo oczywiscie zaniki i przykurcze mięśni się zrobiły. Sara była dzisiaj na pierwszym spacerku, posiedziała troszke na trawce. Pan Mirek bedzie teraz troszke z nia schodził jak bedzie łądna pogoda bo sąsiedzi zaczynaja sie "czepiac".

Link to comment
Share on other sites

Niestety hałsuje i to w nocy. w dzień więcej śpi a w nocy hałsuje. Pozatym czepiają sie ze nikt z psem na dwór nie wychodzi,ze tak długo pies ma noge w gipsie (a juz niema od dawna), itp. Zaczynaja wymyslac, wcale sie nie zdziwie jak wkońcu zadzwonią po kogoś. Musze być czujna. Człowiek pomaga jak moze a tu zawsze jakies "debile" sie znajdą. :/

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Zapraszam na kolejną połamaną bidę,która potrzebuje naszej pomocy:[/B][/COLOR]
[B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/182613-FPR-ZwP-3-miesiAE-czna-Roxi-potrzebuje-600-zA-aby-znowu-A-YAE-PomA-A[/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/182613-FPR-ZwP-3-miesiAE-czna-Roxi-potrzebuje-600-zA-aby-znowu-A-YAE-PomA-A"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie. U Sarci własciwie bez zmian. Nózka juz zagojona. Ładnie porasta sierścią. Ale niestety nie jest przez Sare używana, niewiem dlaczego. Martwi mnie to. Sara próbuje chodzic,ale sie przewraca, dla starszego psa chodzenie na 3 nogach jest jednak problemem. W czwartek wizyta u weterynarza.
Pozdrawiamy :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

U Sarci wszystko dobrze. Nadal odwiedzam ją co 2-3 dzień. W piątek jedziemy do weta. Nózka fajnie już wygląda, ale Sara nie podpiera się na poduszkach tylko na całej nóżce. Martwi mnie to. Zobaczymy co wet powie. Moze uda mi sie cos pstryknąc,jakąs fotke. Jesli chodzi o zdrowie Sary to jest na 6, mała ma taką wole życia że hoho.

Link to comment
Share on other sites

My juz po wizycie. Dobra wiadomośc to taka że Sara juz nie wymaga opieki weterynarza,ani mojej. Niestety lepiej juz nie bedzie. Sarcia ze względu na przesuniętą miednicę prawdopodobnie nie bedzie stawiac nóżki na poduszkach tylko bedzie sie podpierac tak jak teraz na całej nóżce. Trzeba by robic kolejną operacje prostowania miednicy zeby wszystko było idealnie. Ale lekarz jest zadowolony i ja także. Niespodziewalismy sie ze bedzie az tak dobrze, zważywszy na to ze kości były bardzo pogruchotane a Sara do najmłodszych panienek nie należy. Jej pan twierdzi że ma 17 lat !! Nikt by jej tyle nie dał. Ma tyle energii i zapału do życia, nic jej zupełnie nie dolega. Co z tego że głucha i prawie niewidzi, pan Mirek bardzo ją kocha i o nią dba jak może.
Teraz juz bede rzadziej zaglądac do Sary ale nadal bede. Niestety o fotkach standardowo zapomnialam,ale postaram sie zrobic.
Wszystkim jeszcze raz dziekuje za pomoc dla Sary :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzisiaj udało mi się zrobić 2 zdięcia telwefonem z Sarci spacerku.
Na pierwszym zdięciu można zauważyć jak stawia tą połamaną nóżke (tylnia łapka).
A na drugim pozdrawia cioteczki :-)

[IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/185/9957aa466461133b.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
[IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/299/39af4001fab1825f.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...