Jump to content
Dogomania

Do usunięcia


Agucha

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale dyskusja... właśnie się zastanawiałam, co to za białe włosy... u mojej jednej sunie w typie shih się pojawiają takie czarne, twardsze, ale ja ich nie wyrywam i zupełnie mi nie przeszkadzają :D śliczną masz sunię - z mordki, to jak moja (bo ja kocham czarne maski ;) )
masz pięknego psiaka, bardzo zadbana, więc może trochę perfekcjonalizmu się wkrada ;) olej te włoski i tyle :D shih się nei trymuje (chociaż faktycznie w psów bez rodowodu, ciężko stwierdzić, co tam może jeszcze we krwi płynąc...) ja uszy rzadko czyszczę - jak jest potrzeba. nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale 1-2 razy w tygodniu to chyba za często, wliczając mycie zębów, czesanie, zajmowanie się wąsami (a w przypadku białych wąsów to robota non stop w kółko macieju), golenie włosów pod nosem i inne czynności związane z psami, to chyba bym tylko nimi zajmowała się ;)

ps. my się chyba z innego forum znamy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leepa']Agucha, chodziło mi o to że katorga dla czlowieka. Włos jest śliski od woskowiny. Dlatego peany albo chociaż pęseta to najlepsze rozwiązanie.[/QUOTE]
A co z pudrami do usuwania włosków z uszu? Zawsze używam, nic się nie ślizga a jednak w palcach mam większe wyczucie, peanem bałabym się usuwać (zresztą właśnie dlatego, że peanem groomer już raz załatwił uczy naszego psa - widać spieszyło mu się). Puder i palce to dla laika dobre rozwiązanie. Nie o to chodzi, że uważam Aguchę za laika - ja jestem laikiem i z ciekawości pytam, dlaczego pean lepszy od palców + pudru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...