Jump to content
Dogomania

CWC Grudziądz 17.04.2010


Judit

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Crazy@']
Jest to już paranoja, tylko ZK w Grudziądzu zrobiło taki numer, Częstochowa na być normalnie ;/[/QUOTE]

[quote name='black-manor']niespodziewane sytuacje potrafia niezle czlowiekowi popsuc plany... a hodowcy plany hodowlane...[/QUOTE]

przykre. dla niektórych ta tragedia ma chyba nieco inny "wymiar"..

Ale zgadzam się, że skoro decyzja już jest, info powinni jak najszybciej zamieścić na stronie. pewnie jutro to zrobią..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']przykre. dla niektórych ta tragedia ma chyba nieco inny "wymiar"..

Ale zgadzam się, że skoro decyzja już jest, info powinni jak najszybciej zamieścić na stronie. pewnie jutro to zrobią..[/QUOTE]
wymiar wymiarem-ludzie zgineli w katastrofie ..........nikt ci nie kaze jechac na wystawe z tego powodu ............dola mozna miec ale bez przesady -rodzina Ci tam umarla?????Ta tragedia ma wymiar dla rodzin ofiar katastrofy-taki sam dla corki przydenta jak i rodziny obslugi .............i nalezy to uszanowac -ja usznaowalam dolem 2 dni ale czemu mam rezygnowac z wystawy?tego nie rozumiem.............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']wymiar wymiarem-ludzie zgineli w katastrofie ..........nikt ci nie kaze jechac na wystawe z tego powodu ............dola mozna miec ale bez przesady -rodzina Ci tam umarla?????Ta tragedia ma wymiar dla rodzin ofiar katastrofy-taki sam dla corki przydenta jak i rodziny obslugi .............i nalezy to uszanowac -ja usznaowalam dolem 2 dni ale czemu mam rezygnowac z wystawy?tego nie rozumiem.............[/QUOTE]

popieram - nie powiń na nas wymuszać żałoby, każdy przeżywa to inaczej i to jest osobista sprawa. Jak ktoś nie ma ochoty to nie idzie ;/

Link to comment
Share on other sites

Informacje z tego co powiedziała mi Pani w związku będą dzisiaj wieczorem na stronie ( przesunięcia czasu się sąd że ZK Grudziądz ma administratora strony który nie pracuje w oddziela i info do niego wysyłają) pojawi się stawka ilościowa psów zgłoszonych na dzień dzisiejszy, termin zgłaszania będzie otwarty nie zam terminu jego zakończenia, a no i będą zmiany w spisie sędziów jakie nie wiem bo jeszcze tego związek nie ustalił

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem Ciekawa co z Inowrocławiem. Ma ktoś jakieś informacje?
Nie no delikatnie przesadzają... Jak przeniosą tylko Grudziądz a Inowrocław zostawią (a zapewne tak będzie) to ja się wycofuję z obu. Nie będę zasuwała 2 razy taki kawał na jakieś tam krajówki...

Żałoba narodowa kończy się w piątek, wystarczy żeby organizatorzy poprosili o stosowne zachowanie wystawców (beż śpiewów i śmiechów po wygranej hihi), odpuśclili sobie muzykę z głosników itp.

Cholera a miałam jechać do Częstochowy, ale skusiły mnie te dwie wystawy w jeden weekend, no to mam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']A ja jestem Ciekawa co z Inowrocławiem. Ma ktoś jakieś informacje?
Nie no delikatnie przesadzają... Jak przeniosą tylko Grudziądz a Inowrocław zostawią (a zapewne tak będzie) to ja się wycofuję z obu. Nie będę zasuwała 2 razy taki kawał na jakieś tam krajówki...

Żałoba narodowa kończy się w piątek, wystarczy żeby organizatorzy poprosili o stosowne zachowanie wystawców (beż śpiewów i śmiechów po wygranej hihi), odpuśclili sobie muzykę z głosników itp.

Cholera a miałam jechać do Częstochowy, ale skusiły mnie te dwie wystawy w jeden weekend, no to mam...[/QUOTE]

dokładnie, też miałam zaplanowane obie wystawy, nie widzę sensu jechać teraz na jedną..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aurunia']Informacje z tego co powiedziała mi Pani w związku będą dzisiaj wieczorem na stronie ( przesunięcia czasu się sąd że ZK [b]Grudziądz ma administratora strony który nie pracuje w oddziela i info do niego wysyłają[/b]) pojawi się stawka ilościowa psów zgłoszonych na dzień dzisiejszy, termin zgłaszania będzie otwarty nie zam terminu jego zakończenia, a no i będą zmiany w spisie sędziów jakie nie wiem bo jeszcze tego związek nie ustalił[/QUOTE]


Skąd takie info ?
Żona administratora strony jest czynnym działaczem ZK :) i zna informacje związane z zk na bierząco, szkoda jednak że strona www zk/o Grudziądz nie jest atualizowana na bierząco!

Link to comment
Share on other sites

Szanowni Państwo,
W związku z żałobą narodową wystawa w dniu 17.04.2010 (sobota) NIE ODBĘDZIE SIĘ.

Przepraszamy






Wystawa odbędzie się w nowym terminie - 22.05.2010 (sobota)
Psy zgłoszone na wystawę na dzień 17.04.2010 zostaną automatycznie przyjęte na wystawę w dniu 22.05.2010.
W sprawie ewentualnego wycofania zgłoszenia lub zmiany klasy prosimy o kontakt na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub fax 89-6790-126
Dodatkowe zgłoszenia, wycofania i zmiany klasy przyjmowane będą do dnia 7.05.2010
FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE


Kontakt w sprawie wystawy na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bianchelka']Skąd takie info ?
Żona administratora strony jest czynnym działaczem ZK :) i zna informacje związane z zk na bierząco, szkoda jednak że strona www zk/o Grudziądz nie jest atualizowana na bierząco![/QUOTE]
Info od pani która dzisiaj odbierała telefony w oddziele i udzieliła mi informacji że wszystkie materiały do aktualizacji zostały przesłane do administratora ich stroni i powinny się ukazać dzisiaj wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']o nie, przecież żałoba narodowa jest do piątku!
Bardzo cieszyłam się na tę wystawę, trudno. Może pomyślę nad tym drugim terminem, ale na razie mi nie pasuje... :shake:[/QUOTE]

I w ten oto sposób Grudziądz straci wielu wystawców bo cała Warszawa i okolice nie będzie dygać 250 km w sobotę na krajówkę do Grudziądza, skoro w niedzielę ma krajówkę w Radomiu:eviltong:

Aaaa podobno w niedzielę jest pogrzeb, ciekawe czy z tego powodu odwołają Inowrocław...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']I w ten oto sposób Grudziądz straci wielu wystawców bo cała Warszawa i okolice nie będzie dygać 250 km w sobotę na krajówkę do Grudziądza, skoro w niedzielę ma krajówkę w Radomiu:eviltong:

Aaaa podobno w niedzielę jest pogrzeb, ciekawe czy z tego powodu odwołają Inowrocław...[/QUOTE]

i częstochowę:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...