Jump to content
Dogomania

CACIB Łódź 1-2.05.2010


Judit

Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magda_boston']A ktos sie orientuje moze czy beda jakies pokazy ? Np agility, bo w zeszlym roku bylo, we wrzesniu bylo chyba obedience ale nie jestem pewna .[/QUOTE]
Agility w tym roku raczej nie będzie (obym się zdziwił). Może jakieś inne pokazy.

[quote name='Shetanka']Na stronie oddziału kolejne informacje o zmianie sędziów:

[B][B][COLOR=#ff0000][SIZE=4]Grupa V[/SIZE][/COLOR][/B][/B]

[B]za p. ANGEL GARAH DOMECH - Hiszpania - p. MAREK MACIEJ BORK-GRABKOWSKI[/B]

[B][B][COLOR=#ff0000][SIZE=4]Grupa VIII[/SIZE][/COLOR][/B][/B]

[B]za p. ANGEL GARAH DOMECH - Hiszpania - p. MAłGORZATA LORENC - Polska[/B][/QUOTE]

Po odejściu Pana Pawła Szemraja
[*] i roszadach we władzach oddziału jakoś mnie to nie dziwi

Link to comment
Share on other sites

Ja będą z moją suczą. Będzie to nasz totalny debiut- w młodzieży :) Bardzo jestem ciekawa jak się sędzina odniesie do nie kopiowanego, połówkowego ogonka mojej suczki. Z tego co wiem pierwszy raz będzie wystawiany pies tej rasy ze szczątkowym nie docinanym ogonem tej długości :) (jest jeszcze jeden pies, ale on ma 3/4 ogona, bez bliższego przyjrzenia się wygląda jak cały )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda_boston']Jak dam rade to was odnajde ;)[/QUOTE]
Oby ;).

[quote name='gochadrozdek']My będziemy na ringu suczek - 27 :p

Panienka to BRITA Czar Podkowy (po naszemu Aria). Z pewnością będzie jedyną czarną onką :cool3:[/QUOTE]
Za czarna ONeczka też bedziemy sie rozgladać ;)

[quote name='suche']Ja będą z moją suczą. Będzie to nasz totalny debiut- w młodzieży :) Bardzo jestem ciekawa jak się sędzina odniesie do nie kopiowanego, połówkowego ogonka mojej suczki. Z tego co wiem pierwszy raz będzie wystawiany pies tej rasy ze szczątkowym nie docinanym ogonem tej długości :) (jest jeszcze jeden pies, ale on ma 3/4 ogona, bez bliższego przyjrzenia się wygląda jak cały )[/QUOTE]

O. A co to za rasa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']

O. A co to za rasa?[/QUOTE]

Owczarek australijski :) Generalnie to raczej przegramy ze wszystkimi :eviltong:. Suka ma w rodowodzie sporo workingów i nie liczyłam nigdy na sukcesy wystawowe. :diabloti: Jadę bardziej z ciekawości, żeby zobaczyć jak to jest ( to mój pierwszy rasowy pies) i na pocieszenie, bo kontuzja uniemożliwiła mi start w zawodach frisbee które są w tym samym terminie w Chorzowie. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniecha93']Jeżeli chodzi o owczarki australijskie to wolę workingi, także trzymamy kciuki :)[/QUOTE]

Ja też :evil_lol: Dziękujemy :) Ona czystym workingiem nie jest. W naszej rasie nazywa się to vers czyli coś pomiędzy workingiem a showem. I ona taka jest, nie aż tak smukła jak workingi, ma najmocniejszą kość z miotu ( ba widziałam showy z drobniejszą :diabloti:) i w ogóle liczyłam na o wiele drobniejszego psa po tym jaki ma rodowód. Niemniej od showa trochę się różni, miedzy innymi nie ciętym ogonem, krótkim włosem, nieklejonymi uszkami itp. ale zbudowana jest nieźle :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda_boston']gochadrozdek,
A w jakiej klasie Arie wystawiasz dokladnie ?[/QUOTE]

[quote name='gochadrozdek']My będziemy z naszą młodą onką (czarny użyteczek). Nasza pierwsza wystawa w klasie szczeniąt (7 miejsce napewno zdobędziemy .... bo w stawce 7 suk buhaha)[/QUOTE]

Nic od tamtej wypowiedzi się nie zmieniło :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suche']Ja też :evil_lol: Dziękujemy :) Ona czystym workingiem nie jest. W naszej rasie nazywa się to vers czyli coś pomiędzy workingiem a showem. I ona taka jest, nie aż tak smukła jak workingi, ma najmocniejszą kość z miotu ( ba widziałam showy z drobniejszą :diabloti:) i w ogóle liczyłam na o wiele drobniejszego psa po tym jaki ma rodowód. Niemniej od showa trochę się różni, miedzy innymi nie ciętym ogonem, krótkim włosem, nieklejonymi uszkami itp. ale zbudowana jest nieźle :)[/QUOTE]

Po opisie wnioskuję, że masz dokładnie takiego aussie jak mi się podobają :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suche']Ja też :evil_lol: Dziękujemy :) Ona czystym workingiem nie jest. W naszej rasie nazywa się to vers czyli coś pomiędzy workingiem a showem. I ona taka jest, nie aż tak smukła jak workingi, ma najmocniejszą kość z miotu ( ba widziałam showy z drobniejszą :diabloti:) i w ogóle liczyłam na o wiele drobniejszego psa po tym jaki ma rodowód. Niemniej od showa trochę się różni, miedzy innymi nie ciętym ogonem, krótkim włosem, nieklejonymi uszkami itp. ale zbudowana jest nieźle :)[/QUOTE]

Ciety ogon i klejone uszy nie robia psa showem ;-)
A suczysko, fakt, ladne i trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi podpowiedzieć jak przetransportować się z dworca PKP ŁÓDŹ KALISKA w okolice wystawy? Jakiś tramwaj?? A może z innego dworca byłoby o wiele bliżej?[/QUOTE]
tez bym chciala wiedziec i co chwila zerkam w temat, ale nikt mi nie odpowiada :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi podpowiedzieć jak przetransportować się z dworca PKP ŁÓDŹ KALISKA w okolice wystawy? Jakiś tramwaj?? A może z innego dworca byłoby o wiele bliżej?[/QUOTE]

[B]AUTOBUS 99 prosto z dworca na stadion startu :)[/B]

[URL]http://www.mpk.lodz.pl/rozklady/start.jsp[/URL] można tu sprawdzić rozkład jazdy 99, pamiętaj tylko, że trzeba patrzeć na sobotę lub niedzielę (nie wiem, w jaki dzień będziesz). odnajdujesz autobus 99, klikasz, potem znajdujesz w rozkładzie przystanek włókniarzy-dworzec łódź kaliska / klikasz /
Czas przejazdu będzie ok. 30min, to tak musisz być na dworcu, żeby zdążyć na przyjmowanie psów na wystanie, a niestety autobus jeździ dość rzadko. warto miec zapas czasowy. powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']tez bym chciala wiedziec i co chwila zerkam w temat, ale nikt mi nie odpowiada :([/QUOTE]

Agasia o której będziesz? Ja jak dobrze zerknełam ok 6 rano :(

[quote name='gochadrozdek'][B]AUTOBUS 99 prosto z dworca na stadion startu :)[/B]

[URL]http://www.mpk.lodz.pl/rozklady/start.jsp[/URL] można tu sprawdzić rozkład jazdy 99, pamiętaj tylko, że trzeba patrzeć na sobotę lub niedzielę (nie wiem, w jaki dzień będziesz). odnajdujesz autobus 99, klikasz, potem znajdujesz w rozkładzie przystanek włókniarzy-dworzec łódź kaliska / klikasz /
Czas przejazdu będzie ok. 30min, to tak musisz być na dworcu, żeby zdążyć na przyjmowanie psów na wystanie, a niestety autobus jeździ dość rzadko. warto miec zapas czasowy. powodzenia :)[/QUOTE]

Wielkie dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']ale ja to bym chciala z fabrycznej, bo na kaliski mam beznadziejne polaczenia.[/QUOTE]

z fabrycznego też prosto. dochodzisz do narutowicza, skręcasz w lewo żeby dojść do al. kościuszki. po drugiej stronie narutowicza jest ulica zielona. róg zachodniej i zielonej jesst przystanek 99 i do niego wsiadasz i dojezdzasz na stadion. pamietaj zeby jechac w kierunku 11-go listopada. :) A jeśli coś to "koniec języka za przewodnika" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...