Jump to content
Dogomania

CACIB Łódź 1-2.05.2010


Judit

Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']My tez, my tez!

[B]Sabra[/B] - to co, kotleciki czy ciasto? Jak na majówkę przystało, to i to i to by się przydało...;)

Pzdr.[/QUOTE]

[B]Asiu[/B] i ciasto i kotleciki Twoje były super smaczne, że nie wspomnę o ogóreczkach................:-)
Już nie mogę się doczekać;-)




.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']My tez mieliśmy być ale BRAK transportu :(
szkoda że nie mieszkam w pobliżu Warszawy bo Asiaczek zawsze super transport organizuje <bravo>[/QUOTE]
Czy tak zawsze jest super, to nie mnie się wypowiadac, ale fakt - sporo się jeździ...

[quote name='sabra'][B]Asiu[/B] i ciasto i kotleciki Twoje były super smaczne, że nie wspomnę o ogóreczkach................:-)
Już nie mogę się doczekać;-)
.[/QUOTE]
Hm, z ogóreczkami może byc problem, bo nie wiem, ile jeszcze mam słoiczków... Teraz przez święta troche zejdzie... No nic, najwyżej kupię takie mocno chrupiące konserwowe. TYLKO firma KRAKUS takie robi:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Czy tak zawsze jest super, to nie mnie się wypowiadac, ale fakt - sporo się jeździ...


Hm, z ogóreczkami może byc problem, bo nie wiem, ile jeszcze mam słoiczków... Teraz przez święta troche zejdzie... No nic, najwyżej kupię takie mocno chrupiące konserwowe. TYLKO firma KRAKUS takie robi:)

Pzdr.[/QUOTE]
Ogóreczki to mogę załatwić, bo u nas takie zapasy, ze ho ho.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']O, Zuzka, jakby Mama dała zgode na taki słoiczek lub dwa - byłoby super!
Poproś Ją ładnie w moim/naszym imieniu, co?

Pzdr.[/QUOTE]
Nawet nie ma co prosić, bo mam zawsze chętnie.
Do wyboru: kiszone, konserwowe i jedne z moich ulubionych w zalewie musztardowej.

Link to comment
Share on other sites

a jak ladnie poprosze to dostane sloiczek tych ogorkow musztardowych ? :cool3:

jestem megafanka ogorkow :loveu::loveu:

kilka lat temu moje 2 szczeniaki pojechaly do Niemiec do - landu "ogorkowego", dostalam od ich wlascicieli takie wielki kosz roznistych regionalnych przetworow ogorkowych - bylam w raju !! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']a jak ladnie poprosze to dostane sloiczek tych ogorkow musztardowych ? :cool3:

jestem megafanka ogorkow :loveu::loveu:

kilka lat temu moje 2 szczeniaki pojechaly do Niemiec do - landu "ogorkowego", dostalam od ich wlascicieli takie wielki kosz roznistych regionalnych przetworow ogorkowych - bylam w raju !! :loveu:[/QUOTE]
Ok będę pamiętać, żeby zabrać jeszcze w niedziele ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']a jak ladnie poprosze to dostane sloiczek tych ogorkow musztardowych ? :cool3:
jestem megafanka ogorkow :loveu::loveu:
kilka lat temu moje 2 szczeniaki pojechaly do Niemiec do - landu "ogorkowego", dostalam od ich wlascicieli takie wielki kosz roznistych regionalnych przetworow ogorkowych - bylam w raju !! :loveu:[/QUOTE]
Jak posmakuja Zuzkowe ogóreczki - to pewnie i o przepis poprosisz:)

[quote name='shadow9']To jak by ci coś jeszcze w niedziele z tych ogórków zostało to ja też jade :).[/QUOTE]
W sobote to pewnie nic nie zostanie, a w niedzielę, to juz się musisz sama umawiać...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Sepy jedne objadaja dziewczyne z ogoreczkow :D
Wpadne tam do Was, upichce cos slodkiego jak nie zapomne :)[/QUOTE]
Wpadaj, wpadaj!
Zawsze jestes w gronie baskowym mile widziana:)

[quote name='mrowa23']myslalam, ze do Puli chcecie cos dorzucac :P[/QUOTE]
Za cienkie bolki jesteśmy, aby dorzucać cokolwiek do Puli:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...