Jump to content
Dogomania

Czarne rodezjany?


Jureja

Recommended Posts

Witaj Co prawda obecnie nie zajmuję się rodezjanami, ale kiedyś chorowałam własnie na takiego psa. bardzo ciekawa wiadomość. Nie wiem czy zajrzałaś na linki z tej strony którą podałąś. Tam są też przykłady innych ubarwień rodezjanów. Moge sobie wyobrazić, że taki srebrny lub szary byłby cudny :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']. Tam są też przykłady innych ubarwień rodezjanów. Moge sobie wyobrazić, że taki srebrny lub szary byłby cudny :lol:[/quote]

Widziałam!Marzyłby mi się taki srebrny:loveu:
Szkoda,że wzorzec nie uznaje takich psów,mogliby stworzyć linie szarych rodków:lol:

Link to comment
Share on other sites

uwielbiam rodezjany, ale naprawdę taki w umaszczeniu waimara byłby rewelacyjny :lol: I tak poświęciłam się kerry blue ale może kiedys będzie okazja i szansa na rodezjana - wtedy na pewno (przy całym szacunku do masci uznawanej) chcialabym srebrnego :oops:

Link to comment
Share on other sites

oglądając zdjęcia z hodowli Sangoma z tego co pamiętam były szczeniaki które na zdjęciach wyglądają tak jakby wpadały w błękit :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: i jeszcze dodam, że :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: wrzuciłam sobie takiego szczeniaczka na tapete w pracy co by sunia w domu nie zuważyła ale ciiii ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tebusa']oglądając zdjęcia z hodowli Sangoma z tego co pamiętam były szczeniaki które na zdjęciach wyglądają tak jakby wpadały w błękit [/quote]
To jednak w Polsce też się takie rodzą:lol:
żal takich ładnych piesków,że ich do hodowli nie dopuszczą.Ja bym chciał takiego...

Link to comment
Share on other sites

upssssssssssss ale mi się pokręciło, nalezy mi się :mad: pomyliłam strony... w sangomie żaden szczeniak nie miał takiego odcienia... tutaj znalazłam te zdjęcia [url]http://www.animal-art.org/[/url] :iloveyou::iloveyou: a o Sangomie ostatnio często myśle bo bardzo mi się podobają szczeniaki z ostatniego miotu- chyba dlatego mi się pomyliło :(

przepraszam Hodowcę oraz osoby które mój błąd dotknął

Link to comment
Share on other sites

Chcialam tylko skromnie zauwazyc ze niestety wszystkie umaszczenia poza pszenicznym i watrobianym (z brazowym nosem) sa uznane za absolutny niestandard i niedopuszczalne przez wzorzec. Ale ciekawe, to fakt ;)
Tebusa, w Sangomie byly szczenieta watrobiane, nota bene pierwsze urodzone w PL - moze o to Ci chodzilo.
O czarnych nic nie wiadomo, trafily sie kiedys w Rosji. To duza rzadkosc.
A takie ze srebrzystym nalotem urodzily sie jako niespodzianka w Krakowie, jednego nawet mozna czasem zobaczyc na wystawach. Niestety rozczaruje Cie, bo ta niebieskosc zanika troszke z wiekiem. To juz lepszy weimar, nie wyblaknie :lol:
Ja i tak uwazam ze kolor czerwonopszeniczny jest najpiekniejszy :)

Link to comment
Share on other sites

ja stanowczo kibicuje jasnoprzesznicznym z czarna maska/ pyszczkiem, wątrobione bardzo podobają się mojej mamie... każdy ma inny gust. Pomysł padł aby w moim domu (gdy już kiedys może będzie domek z ogródkiem) były 3 rodezjany- jasny z czarna mordka, wątrobiany i właśnie np. błękitek :loveu: ale zobaczymy jak to będzie :)

póki co mam nadzieję, że jeszcze za jakiś czas moja Nukuska będzie miała swoje posłanko u mnie w pracy a co za tym idzie będziemy spędzać więcej czasu razem :]

P.s tak za bardzo to ja się nie zdenerwowałam- poprostu znam hodowców których taki błąd by dotknął...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...