Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 14.02.2010. 2xCAC.


J.G

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='filonek_bezogonek']jak tam futerka przetrzepane ?

Gringo już na ringówce śmiga ?

WYstawa tuż tuz jeszcze 2 tygodnie .... Ostatnie moment na poważniejsze strzyżenie ;)[/QUOTE]
Deptusie -w składzie GRINDZIO-GROOVCIO -niestety nie pojawią się na tejże wystawie-mieliśmy spotkać się z przyjaciółmi i rozpocząc szampanem i ciastem NOWY SEZON WYSTAWOWY 2010 -BARDZO ŻAŁUJEMY- POZDRAWIAMY -ŻYCZĄC SUKCESÓW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']Wiola .... a ja liczyłam na to ciasto , no wiesz ....[/QUOTE]Marto -obiecuję,że jeszcze będziesz miała okazję( mam nadzieję,że na KLUBÓWCE W LODZI-OCZYWIŚCIE-JAK BOZIA DA I ZDRÓWKO POZWOLI ale myślę,że będzie ku temu okazja wczesniej) spróbować moich jabłuszkowo-wisniowych "kopert" drożdżowo-orkiszowych z dodatkiem cynamonu(będę w tym momencie nieskromna) mówię Wam.......pyszności -MNIAM.

Link to comment
Share on other sites

Ja jednak zdecydowanie nie nazywam pomeranianowej pasji ani żadnej innej psiej, FIJOŁEM. To jest hobby i to całkiem niezależne od koloru. Bo kolor nie liczy się, tak samo jak wielkość, a liczy się Quality czyli jakość, czyli prawidłowa budowa.mocna konstrukcja,, dobry ruch, elegancja i" commanding" charakter( przywódczy. pewien siebie).
(jak to podkreśliła na czerwono Marta w równoległej rubryce.) Kolor, to biżuteria, która ozdabia psa, ale nie ma decydować o ocenie.
Wiem, że po pełnej emocji dyskusji na temat umaszczeń będziecie oburzone "jak jeden mąż" na
mój punkt widzenia, ale być może znajdą się z czasem tacy, którzy się ze mną zgodzą.

Wiolu, a dlaczego rezygnujesz z Bydgoszczy? Czy wystraszyła Cię pogoda? Mnie zdecydowanie tak, dlatego nie
zgłaszałam swoich psiaków.Natomist szykuję się na Katowice.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neutralka'] Bo kolor nie liczy się, tak samo jak wielkość, a liczy się Quality czyli jakość, czyli prawidłowa budowa.mocna konstrukcja,, dobry ruch, elegancja i" commanding" charakter( przywódczy. pewien siebie).
(jak to podkreśliła na czerwono Marta w równoległej rubryce.) Kolor, to biżuteria, która ozdabia psa, ale nie ma decydować o ocenie.
Wiem, że po pełnej emocji dyskusji na temat umaszczeń będziecie oburzone "jak jeden mąż" na
mój punkt widzenia, ale być może znajdą się z czasem tacy, którzy się ze mną zgodzą.[/QUOTE]

Ja się zgadzam :) Podpisuje się obiema rękami i nogami pod tym co napisałaś, że ani kolor ani wzrost nie jest tak istotne przy ocenie pomeraniana.

Stąd moje podejście, że mam w domu "cacko z dziurką" a włąściwie dwa cacka :)
Ehhh jak ja lubie patrzeć na Ryskowatą jak ma "olewczy stosunek" do życia przed wejściem na ring , a na ringu napręża się i wygladą jakby wołała[I] "patrzcie na mnie wszyscy taka jestem urocza mała panienka, no patrzcie na mnie, tutaj jestem, no patrzcie ...."[/I]
Gutko znowu jak kogucik - jak widzi ringówkę to się napręża i napina jakby chciał krzyknąć [I]" na pohybel ... za mną pomeraniany..."[/I] Tak się stroszy, że mu conajmniej 2 cm przybywa ha ha ha Uroczy widok.

Z dobrym charakterem pomeranian nawet jak się speszyna ringu to powinien pójść jak "na barykady" jak poczuje impuls.

Co raz więcej widze, ociężałych pomeranianów, mało energicznych w ruchu. Takie jakieś "zblazowane" albo ciągną się na ringówce, albo po prostu lecą tak wyciszone i stłumione wewnętrznie jakby conajmniej wielkiego kielicha Nerwosolu łyknęły, albo jakby zostały wypchane jak trocinami Persenem.
Uwielbiam to dreptanie i przebieranie nóżkami. Takie energiczne wybicie małych nóżek. Ta głowa dumnie podniesiona w gorze (no czasami ta głowa do góry nie pojdzie, ale to ze względu na wady anatomi).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neutralka']Ja jednak zdecydowanie nie nazywam pomeranianowej pasji ani żadnej innej psiej, FIJOŁEM. To jest hobby i to całkiem niezależne od koloru. Bo kolor nie liczy się, tak samo jak wielkość, a liczy się Quality czyli jakość, czyli prawidłowa budowa.mocna konstrukcja,, dobry ruch, elegancja i" commanding" charakter( przywódczy. pewien siebie).
(jak to podkreśliła na czerwono Marta w równoległej rubryce.) Kolor, to biżuteria, która ozdabia psa, ale nie ma decydować o ocenie.
Wiem, że po pełnej emocji dyskusji na temat umaszczeń będziecie oburzone "jak jeden mąż" na
mój punkt widzenia, ale być może znajdą się z czasem tacy, którzy się ze mną zgodzą.

Wiolu, a dlaczego rezygnujesz z Bydgoszczy? Czy wystraszyła Cię pogoda? Mnie zdecydowanie tak, dlatego nie
zgłaszałam swoich psiaków.Natomist szykuję się na Katowice.[/QUOTE]Z Bydgoszczy zrezygnowałam z przyczyn niezaleznych od nas-los niestety usilnie płata nam figle i to w najmniej odpowiednich momentach-aura za oknem miała ogromny wpływ na naszą decyzję.

Co do pomeranianowej pasji Janeczko to uważam jednak ,iż mozna nazwać ją (oczywiscie w dobrym tego słowa znaczeniu) FIJOLEM-mówię oczywiscie o sobie-ha ha ha -absolutnie zgadzam się z tym,że dobry POM powinien być obdarzony tymi wszystkimi cechami,ktore wyżej wymieniłaś i mieć jeszcze to COŚ- czego tak do końca słowami nie potrafię wyrazić-bez względu na umaszczenie....ale...... i tu górę bierze mój FIJOŁ-ha ha ha ,jeżeli byłby jeszcze do tego w umaszczeniu.......black and tan lub wolf-sable-to nic więcej do szczęścia mi nie trzeba-miooooooodzio-jak dla mnie-ufffffff tyle mojego-ha ha ha .

A TAK NA POWAŻNIE -WSZYSTKIE SĄ PIĘKNE -NIE WAŻNE W JAKIM ODCIENIU "PŁASZCZYKA"-WAŻNE ABY PLASZCZYK SZYTY BYŁ NA MIARĘ.

Co do Katowic-chcialam zglosić wczoraj 3 Pomki-kiedy weszłam na ich stronę-przeraził mnie tak krótki okres przyjmowania zgłoszeń I-termin do 24 stycznia,II termin do 31 stycznia . Zaszokowały mnie kwoty oplat do 31 stycznia 150 zł za pierwszego za następnego też 130 czy 120 zł-za szczenię 100zł -szaleństwo teraz doliczyć koszty paliwa plus jakiś nocleg-SZALEŃSTWO-KOSZT OGROMNY -oplaty po 31 stycznia 180 zł za kazdego zgloszonego psa-sami chyba przyznacie to już lekka przesada z tymi terminami i opłatami w momencie kiedy wystawa odbędzie się w ostatni weekend marca.

Link to comment
Share on other sites

Zgłoszenia na Katowice przyjmowane są do 15 lutego. Po cichu liczą że wystawcy z Rzeszowa zgłoszą psy na Katowice. Ten termin przyjmowania zgłoszeń może się jeszcze troszkę wydłużyć.
Co do cen to zgadzam się że są kosmiczne. Tak naprawdę to nie wiem za co płacimy. Chyba za tych egzotycznych sędziów ;).

Link to comment
Share on other sites

Stawka:
PSY

kl. mlodzieży
DAN - STAR - KOM JACK POT
WAIKIKI ŻYWE SREBRO

klasa pośrednia
POCIESZNY PRYNCYPAŁ APLAUZ

SUKI
klasa młodziezy
YELLOW BUTTERFLY IZ KASKADA GREZ

klasa pośrednia
MINI MISS APLAUZ

Klasa otwarta
SZAJBA APLAUZ

klasa championów
TOKIE TOO CLOSE TO CALL


[B][U]wystawa nocna:[/U][/B]
[B][/B]
[FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial][SIZE=1][/SIZE][/FONT]kl. mlodzieży
DAN - STAR - KOM JACK POT
WAIKIKI ŻYWE SREBRO

klasa pośrednia
POCIESZNY PRYNCYPAŁ APLAUZ

klasa championów:
KONTRAPUNKT NA BIS

SUKI
klasa młodziezy
YELLOW BUTTERFLY IZ KASKADA GREZ

klasa pośrednia
MINI MISS APLAUZ

Klasa otwarta
SZAJBA APLAUZ

klasa championów
TOKIE TOO CLOSE TO CALL
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial][SIZE=1][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial][SIZE=1] [/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='filonek_bezogonek']Stawka:
PSY

kl. mlodzieży
DAN - STAR - KOM JACK POT[COLOR=Red][B] BOB[/B], [B]BOB Junior[/B][/COLOR] ,[B][COLOR=Red] BOG gr. V lok II[/COLOR][/B]
WAIKIKI ŻYWE SREBRO

klasa pośrednia
POCIESZNY PRYNCYPAŁ APLAUZ

SUKI
klasa młodziezy
YELLOW BUTTERFLY IZ KASKADA GREZ

klasa pośrednia
MINI MISS APLAUZ

Klasa otwarta
SZAJBA APLAUZ

klasa championów
TOKIE TOO CLOSE TO CALL


[B][U]wystawa nocna:[/U][/B]

[FONT=Arial][SIZE=1]kl. mlodzieży
DAN - STAR - KOM JACK POT - [COLOR=Red][B]BOB, BOB Junior, BOG gr. V lok. III, Najpiękniejszy Junior Wystawy lok. IV[/B]
[/COLOR]WAIKIKI ŻYWE SREBRO

klasa pośrednia
POCIESZNY PRYNCYPAŁ APLAUZ

klasa championów:
KONTRAPUNKT NA BIS[B][COLOR=Red] CWC, oc. dosk. NDPwR[/COLOR][/B]

SUKI
klasa młodziezy
YELLOW BUTTERFLY IZ KASKADA GREZ

klasa pośrednia
MINI MISS APLAUZ

Klasa otwarta
SZAJBA APLAUZ

klasa championów
TOKIE TOO CLOSE TO CALL
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/QUOTE]


Informacje ze strony oddziału. Nic więcej nie wiem :(

Link to comment
Share on other sites

kilka zdjęć bydgoskiego "[COLOR=Red][B]BOB[/B][/COLOR]ika" z wystawy i podczas zabawy w śniegu :

[URL=http://img705.imageshack.us/i/20100103img9074aat.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5154/20100103img9074aat.th.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img683.imageshack.us/i/20100113img0891aat.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1229/20100113img0891aat.th.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img22.imageshack.us/i/20100214img6275aat.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/5581/20100214img6275aat.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...