Jump to content
Dogomania

Na pomoc Panu Spalonemu - WĘGIEL -kupiony, zbieramy na operację Bercika !!!!


luka1

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

Pan Spalony i jego zwierzęta.A dziś Pan Mieczysław pokazy w reportażu i jego wózeczek..Jego pojazd na dole klatki na psy..Wśród nich przepiękny Wyżeł..Pan Mieczysław wędruje przez Polskę i chce dojść jak powiedział do Złotoryi.Tam dom..Na szyi Pana Mieczysława Kot..Nie ma szalika kotek go grzeje..A na mrozie rozbił namiot.Cieplej..
Chcę napisać do Ekspresu Reporterów i wysłać choć szalik..
E

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Pan Spalony i jego zwierzęta.A dziś Pan Mieczysław pokazy w reportażu i jego wózeczek..Jego pojazd na dole klatki na psy..Wśród nich przepiękny Wyżeł..Pan Mieczysław wędruje przez Polskę i chce dojść jak powiedział do Złotoryi.Tam dom..Na szyi Pana Mieczysława Kot..Nie ma szalika kotek go grzeje..A na mrozie rozbił namiot.Cieplej..
Chcę napisać do Ekspresu Reporterów i wysłać choć szalik..
E[/QUOTE]

Waldi, a ty u Ogryzka jeszcze nie byłaś? ;-) To dopiero cieplutkie nowinki. Zupełnie jak wygodna kanapa ;-)

Link to comment
Share on other sites

Pana wymierzymy dyskretnie na oko ;-) W przyszlym tygodniu odbiore rzeczy o ktorych pisalam. Jesli nas nie zasypie to w przyszla sobote moge pojechac.Moj samochod sprzeciwa sie jezdzie po zasniezonej powierzchni(( Najchetniej w towarzystwie kogos kogo Pan zna, lub kto bedzie koordynowal akcje.
Pozwole sobie zasugerowac zeby nie jezdzily tam wycieczki, bo to moze byc mocno krepujace..
Do "naszej" Rodziny w Plonsku tez staramy sie ograniczyc jezdzace osoby.
Jakos po nickach nie moge sie polapac (( przepraszam, ktora z Was byla osobiscie u Pana?
[U]Na jakie konto wplacamy kase na wegiel?[/U]
Na pewno Pana nie urazimy wiozac jedzenie dla zwierzakow. Do tego mozna przemycic jedzenie dla ludzi.
W Plonsku zrobilysmy to tak, ze wypisalysmy przykladowa liste potrzebnej zywnosci i byly dwa sposoby jej zbierania.
Kilka osob wplacilo mi pieniadze na zakupy spozywcze, kilka dalo juz zrobione zakupy. Oczywiscie artykuly o dluzszym terminie, puszki, makarony, srodki czystosciowe itd.
Fakt po gotowe zakupy i ubrania trzeba bylo latac po calej Warszawie i okolicach, ale dalo sie zrobic.A kazdy ma w domu jakies zapasy, przetwory, a wrzucenie do koszyka nadprogramowej puszki, czy innego produktu nie stanowi duzego problemu..
Jesli ktos dla Pana ma rzeczy, to moge je pomoc pozbierac na Mokotowie, Ursynowie, w Piasecznie.W miare mobilna jestem. Oczywiscie jesli taka pomoc jest potrzebna :-)
Skoro Pan ma 4 koty, to trzeba bedzie zrobic watek na Miau, chociaz i bez kotow warto ;-)
Jak bedziemy mieli wiecej wiadomosci, to moge go zrobic.

Rozumiem, ze z rzeczy budowlanych potrzebujemy siatke, slupki i cement? I kilku Panow :-)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33'] przepraszam, ktora z Was byla osobiscie u Pana?[/QUOTE]
Aniu u pana byłam ja i Luka.
Pan jest niziutki i bardzo szczupły. Myślę, że wzrost jakieś 1.65 to GÓRA!
I ubrania o małym rozmiarze...tylko nie umiem na oko powiedzieć jaki numer buta ;)


[quote name='Anna_33'] Rozumiem, ze z rzeczy budowlanych potrzebujemy siatke, slupki i cement? I kilku Panow :-)?[/QUOTE]
Tak jest :):):)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Byłam w lecie 3 razy. Wtedy kiedy spłonęła stodoła z psiakiem :( Sąsiedzi przykryli spaleniznę sianem i akurat jak jechałam to znów się paliło... Kupiliśmy wtedy Panu i psom troszkę rzeczy, potem rozesłałam prośbę o pomoc. Ktoś twierdził, że dowozi karmę, że poszczepił psy...niestety okazało się to nieprawdą. Ten Pan to dobry człowiek, często przygarnia psy wyrzucone przy drodze- mieszka niedaleko ruchliwej trasy. Chroni je przed śmiercią pod kołami... [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

OK, mam nadzieję, że niczego nie przeoczyłam więc...ośmielam się zapytać. Co znaczy maleńkie gospodarstwo, uściślam pytanie... Nie chodzi mi o ziemię ale sam budynek, w którym pan mieszka. Ile tam jest pomieszczeń, co do nich należy, jakie są tam potrzeby wyposażeniowe (choćby i kuchni). Warto i w tym zrobić rozeznanie. W jakim rodzaju pieca pan pali? Czy wiadomo (jeśli nie warto dopytać delikatnie), jaki jest stan zdrowia pana. Może np. na coś się leczy, a nie ma pieniążków na lekarstwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Jestem Malibo. :-) Doczytam, by nie zadawać durnych pytań, na które pewno padły już tu odpowiedzi i dopiero się odniosę, czy, co i kiedy dało by się załatwić.[/QUOTE]


Majqa i durne pytania oj padnę zabita śmiechem. W życiu nie słyszałam od Ciebie durnego pytania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Isadorko, nawet nie próbuj mnie tu ugłaskiwać skoro w międzyczasie prześladujesz mnie na wątkach moich własnych piesiufff. :obrazic:[/QUOTE]

wiesz ja po prostu ćwicze czy potrafiłabym być dwulicowa [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/woomu3.gif[/IMG][IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/woomu3.gif[/IMG][IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/woomu3.gif[/IMG][IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/woomu3.gif[/IMG][IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/woomu3.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Daleko ode mnie

Tu jest o budach
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176079-Budy-dla-potrzebujAE-cych-psA-w[/URL]

Ewentualnie sam mogę zrobić na wymiar budę, ale potrzebuję dwóch tygodni i wymiarów.

Mogę też odstąpić trochę drewna na rozpałkę lub spróbować załatwić mało ekologiczny opał w postaci płyt wiórowych.
Tylko nie wiem jaki to piec. Palona płyta ma trochę niemiły zapach i to może być problem jak również dość często trzeba czyścić piec.[/QUOTE]


Cajus to solidny człowiek i stolarz - więc może na te budy za dwa tygodnie to warto poczekać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...