Jump to content
Dogomania

Domowo-Bagnisty Szczur Lądowy zwany Ciapkiem :)


Ciapkowa.

Recommended Posts

Kama&Diana - czytając twoje posty odniosłam wrażenie, że próbujesz nas naśladować. :lol: (nie, żebym coś, ale wiesz) My sobie żartowałyśmy, a Ty nagle naskoczyłas na nia i to akurat wtedy, kiedy my. Próbujesz się "przymilac" czy ki cholera? Twoje zachowanie mnie czasem denerwuje, ale zostawię to moe dla siebie.
Takie naskakiwanie bez celu na kogoś nic nie daje, przecież nie staniesz się przez to bardziej lubiana, szanowana albo po prostu lepsza i to jeszcze kosztem kogoś.Według mnie to takie doczepianie się bez względu na wszystko, mimo, że czasem ktoś jest niechciany w poszczególnej wymianie zdań czy dyskusji.

Tee, gabi - mam nowy pomysł na zdjęcia, zainspirowałas mnie. :mdleje: dziewczyny już wiedzą co to, to moje nowe powołanie. :p robienie zdjęc kopom siana. :multi: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Kama & Diana']Samą sobą. Wiesz skoro ty tak robisz to twoja sprawa. Nie będę z sobą dyskutować bo mam przyjaciół i rodzinę i mam z kim gadać.



No już to napisałaś 2 razy. Czy wiesz, że się powtarzasz?[/QUOTE]

To po co tu piszesz? Nie żebym ja nie miała :evil_lol::evil_lol:

A czy Ty wiesz, że cytujesz mnie? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama & Diana']Samą sobą. Wiesz skoro ty tak robisz to twoja sprawa. Nie będę z sobą dyskutować bo mam przyjaciół i rodzinę i mam z kim gadać[/QUOTE]

Ja robie? Pomyśl, zanim cos napiszesz:shake: Masz z kim gadać? :-o:-o

[quote name='Cavy']Kama&Diana - czytając twoje posty odniosłam wrażenie, że próbujesz nas naśladować. :lol: (nie, żebym coś, ale wiesz) My sobie żartowałyśmy, a Ty nagle naskoczyłas na nia i to akurat wtedy, kiedy my. Próbujesz się "przymilac" czy ki cholera? Twoje zachowanie mnie czasem denerwuje, ale zostawię to moe dla siebie.
Takie naskakiwanie bez celu na kogoś nic nie daje, przecież nie staniesz się przez to bardziej lubiana, szanowana albo po prostu lepsza i to jeszcze kosztem kogoś.Według mnie to takie doczepianie się bez względu na wszystko, mimo, że czasem ktoś jest niechciany w poszczególnej wymianie zdań czy dyskusji. [/QUOTE]

Hmm. Też odnioslam takie wrażenie:lol:

[quote name='Cavy']Tee, gabi - mam nowy pomysł na zdjęcia, zainspirowałas mnie. :mdleje: dziewczyny już wiedzą co to, to moje nowe powołanie. :p robienie zdjęc kopom siana. :multi: :lol:[/QUOTE]

To sie bardzo cieszę:lol: Pokaz zdjecia kop siana jak zrobisz (oczywiście w swojej galeri) :multi::eviltong:

[quote name='wiki4']To po co tu piszesz? Nie żebym ja nie miała :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

No własnie?:evil_lol::evil_lol:

[QUOTE=wiki4;14992356A czy Ty wiesz, że cytujesz mnie? :cool3:[/QUOTE]

Kto Ciebie cytuje? Ja, czy Kama&Diana?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GaBi12']Aha.
Nie przymilam się.
Zakończmy tą dyskusję.
Przynajmniej ja nie mam zamiaru jej kontynuować.[/QUOTE]

Juz kolejny raz mówisz, ze nie masz zamiaru tego kontynuować, ale nadal ciągle to robisz :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GaBi12']Galeria będzie nadal funkcjonować, zdjęcia będą się pojawiac a na was nie bede poprostu uwagi zwracac :roll:
Do [B]innych[/B] : dzisiaj postaram się o nowe zdjecia :)[/QUOTE]

Gabi,nie ładnie tak resztę nazywać. To że nie piszą tutaj, nie znaczy że są inni :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavy']Kama&Diana - czytając twoje posty odniosłam wrażenie, że próbujesz nas naśladować. :lol: (nie, żebym coś, ale wiesz) My sobie żartowałyśmy, a Ty nagle naskoczyłas na nia i to akurat wtedy, kiedy my. Próbujesz się "przymilac" czy ki cholera? Twoje zachowanie mnie czasem denerwuje, ale zostawię to moe dla siebie.
Takie naskakiwanie bez celu na kogoś nic nie daje, przecież nie staniesz się przez to bardziej lubiana, szanowana albo po prostu lepsza i to jeszcze kosztem kogoś.Według mnie to takie doczepianie się bez względu na wszystko, mimo, że czasem ktoś jest niechciany w poszczególnej wymianie zdań czy dyskusji.

Tee, gabi - mam nowy pomysł na zdjęcia, zainspirowałas mnie. :mdleje: dziewczyny już wiedzą co to, to moje nowe powołanie. :p robienie zdjęc kopom siana. :multi: :lol:[/QUOTE]

Do Was się podlizywać, naśladować? Bez przesady wiem czasem jestem denerwująca, ale w końcu się przyzwyczaisz :] Jestem jaka jestem.
[quote name='wiki4']To po co tu piszesz? Nie żebym ja nie miała :evil_lol::evil_lol:

A czy Ty wiesz, że cytujesz mnie? :cool3:[/QUOTE]
.? To złe?

[quote name='GaBi12']Ja robie? Pomyśl, zanim cos napiszesz:shake: Masz z kim gadać? :-o:-o[/QUOTE]
Grr... straszne.. już mam gęsią skórkę jak czytam te słowa..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikolaaa']Czekamy na foteczki Ciapka :eviltong:[/QUOTE]

Specjalnie dla Ciebie zdjęcia Ciapka :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TDMqbGq3lSI/AAAAAAAAC5w/_VFeiIJXLJk/s576/P06-07-10_14.55%5B1%5D.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TDMqbY0iP1I/AAAAAAAAC50/s6rAkDTShKA/s512/P06-07-10_14.55%5B2%5D.jpg[/IMG]

:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Kochanie, przykro mi że jesteś inna :shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

No co, ja tylko lubię Ciapka oglądać :loveu:

[quote name='GaBi12']Specjalnie dla Ciebie zdjęcia Ciapka :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

....

.....

:)[/QUOTE]

Hah, dzięki :diabloti:
Fajniutkie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']O, nareszcie Ciapek. :)


[URL]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TDMqbY0iP1I/AAAAAAAAC50/s6rAkDTShKA/s512/P06-07-10_14.55%5B2%5D.jpg[/URL] - Czy mi się wydaje czy on tu ma łańcuch przypięty?[/QUOTE]

Łańcuch? A taak, ale to tylko na chwile bylo bo kury były wypuszczone i dlatego. Chwilke byl przypięty. A tak to normalnie nie jest przypięty :) I to było jednorazowe. Jeden, jedyny raz przez chwilę był przypięty, tak to normalnie biega.

Link to comment
Share on other sites

No przepraszam Cię bardzo, ale jaki sens ma wiązanie go na łańcuch na ta chwilunie, jak ty to stwierdziłaś, zamiast wziąć go go domu na ten czas? A o ile wiem kur nie puszcza się na kilkadziesiąt minut tylko od godziny do kilku raczej. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Mnie już mało interesuje co robisz, co możesz i na co masz ochotę, szkoda mi jedynie tego psa i tyle, bo z tego co widzę, jest w rekach nieodpowiedniego właściciela. Jeżeli wiedziałaś, że pies będzie na uwięzi, lub będzie miał ograniczoną dostępność do domu to po kiego grzyba go brałaś? Nie wiem czy się śmiać czy płakać po prostu. :angryy: :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...