Jump to content
Dogomania

Chappi-co o niej sądzicie i jak przekonać psa do innej karmy


Aga K

Recommended Posts

Jak dla mnie to już lepszy Chappi od pedigree, ale to tylko moje zdanie. Nie wiem, może spróbuj przetrzymać suczkę - przecież jak będzie głodna to w końcu zje - a tak widzi, że jej strajki na Ciebie działają i i tak dasz jej ulubione jedzonko?
I popróbuj jeszcze z innymi formami - purina, acana...
A karmy których psiasko nie chce jeść posypuj np serem, alebo polewaj łyżką-dwie oleju z winogron :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nio sunia nie chce jeść papkowatego i w tym probnlem,gorowanego też nie jada.A jak jej zmieszam lub posypię to i tak wybierze
a z tym dawaniem dziennie karmy to właśnie powiedziałam mamie,która i tak uważa,że pies powinien mieć miske pełną zawsze i że jestem nienormalna.Ona nie rozumie,że dla psa nie jest zdrowe żarcie 24h w misie:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

cytuje z książki zapomniany język psów w praktyce

[QUOTE]Jednym z najczęściej popełnianych błędów jest pozwolene psu na stały dostęp do jedzenia. Postępując w ten sposób, wysyłamy do niego jeden z najgorszych sygnałów jaki można przekazać psu: jesteś tak silny i ważny, że sam możesz decydowaćź o tym kiedy bedzisz jadł.(...)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ja popieram, przetrzymaj pieska: Daj mu posiłek rano- czekasz 10 minut- piesek nie zaczął jeść albo wyraźnie ociąga się w jedzeniu, podchodzi, zjada jedną kulkę, odchodzi, za kilka mniut zjada drugą- zabierasz michę. Potem godzina nastepnego posiłku (nie wiem ile razy dziennie dajesz mu jeść): Stawiasz, czekasz, nie je, zabierasz. Wierz mi, piesek sam się nie zagłodzi- gdy poczuje prawdziwy apetyt wymiecie karmę raz dwa

Link to comment
Share on other sites

Tak zrobiiłam dzisiaj od rana>Nasypałam pełną miche,czekałam nawet 25 minut i nic,a jak zabierałam to była wielce zdziwiona co ja robie.Teraz też.Dałam miche-3 kulki-dla zabawy i nic,zabrałam.I dam jej przed ostatnim spacerem.Zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Damakier[/B] ja będę konsekfentna,ale co z moją zatwardziałą mamuśką ????????? Ona twierdzi,że Puyśki sie już nie da przyzwyczaić i że nie ma sensu.To jest jej pies-tylko sie nie chce nim zajmować i spróbować nowego trybu podawania psu karmy.

Link to comment
Share on other sites

Po prostu zadnego chapi w domku i mama nie bedzie miala wyjsca i bedzie dawac to co jest. No chyba ze Twoja mama jest taka zakochana w psince ze nawet poleci po jedzenie dla niej.
A pies moze nie jesc nawet i 7 dni oby tylko poj wode. Fakt schudnie ale nie padnie z glodu. Tak mi wet powiedzial jak moj mial sensacje zolodkowe i nakazano glodowke.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...