Jump to content
Dogomania

Miskolc (wegry) 2xcacib 3-4.04.2010


LadyDobermann

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aga616']a czy są gdzieś oficjalne informacje o opłatach, adresy itd?? bo znalazłam tylko obsadę sędziowską :roll:[/QUOTE]

Opłaty są tu:
[url]http://www.kennelclub.hu/info/nevdij_en.html[/url]

lub po węgiersku [url]http://www.kennelclub.hu/info/nevdij_hu.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

zwykle bylo tak ze ludzie ktorzy ze mna jechali na wystawy przysylali mi dokumenty swoich psow i ja zglaszalam wszystkich razem na wystawe
ja rowniez organizowalam hotel

dokladnie z jakiego miasta jestes?

co do wysylania zgloszen to wegrzy bez problemu przyjmuja maile i najprosciej jest tak zglaszac, ew mozna przez online na ich stronie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stasiek']a ile trzeba miec CAC na championa Wegier ??[/QUOTE]

Na stronie [url]http://www.kennelclub.hu/info/champ_en.html[/url] jest informacja, że dla ras nie podlegającym próbom pracy: 4 CAC (z kl. pośredniej, otwartej lub użytkowej), w tym 2 wnioski CAC z wystawy klubowej lub międzynarodowej, wnioski od min. 3 sędziów, od 1. do ostatniego wniosku musi upłynąć minimum 1 rok i 1 dzień.

Link to comment
Share on other sites

Hejka.
Czy jest ktoś, kto jechałby na tą wystawę i w drodze powrotnej zahaczał o Wrocław? Moja znajoma sprowadzałaby sukę, mudika, z hodowli Kiralytanyai. Problemem jest to, iż małą ona mogłaby odebrać dopiero w maju, a im wcześniej szczenię będzie u niej, tym lepiej (Ogólnie to do odbioru będzie od lutego). A jako, że od Miskolca do Eger nie jest tak strasznie daleko(wg. map google 92,8 km), to ktoś mógłby odebrać małą czarną. Ew, hodowcy na wystawę podjadą, pisała już do nich i czeka na odpowiedź.
Tyle by było z mojej strony, jeśli ktoś może pomóc, kontakt do niej:
gg: 7622422
tel: 0748103212
mail: [email][email protected][/email]

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

kilka pytań:
czy dobrze widzę, że drugi termin to 15.03, a nie jak było podane 5.03??
druga sprawa - czy 55 euro - to koszt jednej wystawy czy dwóch? Bo jeżeli jednej to drogo kurcze....
na stronie mają napisane że są to stawki dla członków MEOE, a dla nas?

I jeszcze jedno - czy dobrze zrozumiałam,że pierwszy raz na tej wystawie można za 2 caciby mieć championat węgier?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']kilka pytań:
czy dobrze widzę, że drugi termin to 15.03, a nie jak było podane 5.03??
druga sprawa - czy 55 euro - to koszt jednej wystawy czy dwóch? Bo jeżeli jednej to drogo kurcze....
na stronie mają napisane że są to stawki dla członków MEOE, a dla nas?

I jeszcze jedno - czy dobrze zrozumiałam,że pierwszy raz na tej wystawie można za 2 caciby mieć championat węgier?[/QUOTE]


niky nie pomoże???:-(
napisałam do nich maila ale żadnej odpowiedzi niet:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']kilka pytań:
druga sprawa - czy 55 euro - to koszt jednej wystawy czy dwóch? Bo jeżeli jednej to drogo kurcze....
na stronie mają napisane że są to stawki dla członków MEOE, a dla nas?

I jeszcze jedno - czy dobrze zrozumiałam,że pierwszy raz na tej wystawie można za 2 caciby mieć championat węgier?[/QUOTE]

mam ten sam problem :(:(:(

bardzo proszę o pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Na maile niestety nikt tam nie odpowiada…… [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A czy ktoś z Was widział może gdzieś listę wystawców???[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]My z Krakowa ale samochód już pełny;-([/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...