Jump to content
Dogomania

4 letnia suczka pinczer miniaturowy do adopcji.


ewelinak

Recommended Posts

Witam serdecznie,
Jestem właścicielką naszej malej suczki o imieniu Didi. Mamy ją od szczeniaczka. Jest przekochaną towarzyską sunią, załatwia swoje potrzeby do kuwety - kupke na dworze. Jest dobrze wyszkolona: nie gryzie, nie szczeka na dzwięk telefonu - szczeka gdy ktos wchodzi do domu (nie udalo nam sie tego zwalczyć), na spacerach chodzi bez smyczy i w mgnieniu oka przybiega na komendę "do mnie" , uwielbia rzucanie patyczka i będzie przynosic na komendę "przynieś". Umie siad, na miejsce. Ogólnie jest dobrze wyszkolona. Niestety jest to piesek z bardzo silnie przywiązujący się do właściciela i wyje gdy zostaje sama w domu, stąd szukamy dla niej ciepłego domu u osoby starszej dla której Didi będzie stałą towarzyszką. My niestety pracujemy i nie ma nas po 8 godzin - sąsiedzi składają skargi i nie mamy wyboru jak oddać nasza Didusie osobie o dobrym sercu, która poświęci jej swój czas. Pies jest uczulony na mięso i dostaje tylko karmę Acana lamb & apple, lub lamb-salomon - eggs. Jest na tej karmie od 4 lat i nie ma aboslotnie problemu, stąd by uniknąć niekontrolowanego dokarmienia psa mięsem - szukamy rodziny z dorosłymi dziećmi lub bez. By uniknąć psich przykrosci, prosimy o maile od osób które faktycznie spędzają czas w domu, nie wyjeżdzają - co najwyżej na działkę w lecie gdzie mogą zabrać psiaka ze sobą bądz ktoś z domowników może z psiakiem w tym czasie zostać. Nie zależy nam na bardzo szybkim oddaniu psa by sie go pozbyć lecz na znalezieniu bardzo dobrego domu gdzie i ona i właściciel będą szczęsliwie spędzać czas. Zdjęcia wysyłam na maila.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...