Jump to content
Dogomania

Jak wstawić zdjęcia na nowej dogomanii?


misiaczek

Recommended Posts

[quote name='cancer43']Mam pytanie - jak można wrzucic na imageshack kilka zdjęć ,żeby nie wklejac po jednym ? Kombinuję na różne sposoby i nie wychodzi,a słyszałam że można[/QUOTE]
Ja jesteś zalogowana to można przesyłać więcej zdjęć, nie wiem jak jest bez zalogowania.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jola_li']Ja jesteś zalogowana to można przesyłać więcej zdjęć, nie wiem jak jest bez zalogowania.[/QUOTE]
Jestem zalogowana,ale nie umiem wkliejać inaczej niż po jednym zdjęciu

[quote name='panbazyl']najprościej jest kopiuj/wklej z własnych galerii na FB wrzucać tu zdjęcia (tylko na FB trzeba otworzyć to zdjecie co sie chce wrzucić tu, klik "kopiuj" potem tylko klik "wklej już w poście na dogo i jest)[/QUOTE]
DZięki,spróbuję :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']najprościej jest kopiuj/wklej z własnych galerii na FB wrzucać tu zdjęcia (tylko na FB trzeba otworzyć to zdjecie co sie chce wrzucić tu, klik "kopiuj" potem tylko klik "wklej już w poście na dogo i jest)[/QUOTE]
Tylko że ja nie mam konta na fb i nie mam ochoty mieć ;).
Miło by było gdyby ktoś z Moderatorów powiedział jak się ma instrukcja z pierwszego postu tego wątku do rzeczywistości...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Straciłam wczoraj pół soboty na daremnych próbach dodania zdjęcia. Dzisiaj tez próbowałam z tym samym skutkiem.
Skorzystałam z instrukcji z tego wątku i za każdym razem wszystko szło dobrze i nawet miałam już zdjęcie w pisanym poście, widziałam to zdjęcie, jednak każdorazowo po kliknięciu " Zamieść szybką odpowiedź " efekt był identyczny:

[COLOR=#800000][B]Post denied. New posts are limited by number of URLs it may contain and checked if it doesn't contain forbidden words.[/B][/COLOR]

Próbowałam również wysłać nie poprzez " Zamieść szybką odpowiedź " lecz "Opcje zaawansowane" / Zatwierdź odpowiedź

Efekt ten sam : Post denied....

Próbowałam wkleić w okienko URL nie tylko zawartość
"[U]bezpośrednie łacze na potrzeby układów[/U]" (jak podano w instrukcji)

ale i kolejno:

"[U]Adres URL poczty i wiadomości błyskawicznych[/U]"
"[U]Kod IMG forów..."
[/U]
Za każdym razem ten sam efekt po zatwierdzeniu wysłania postu:
[COLOR=#800000][B]Post denied. New posts are limited by number of URLs it may contain and checked if it doesn't contain forbidden words.[/B][/COLOR]


[SIZE=4][FONT=arial black][COLOR=#FF0000][B]W punkcie [SIZE=5]C[/SIZE] instrukcji[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] jest, że jak ktoś ma Firefoxa (ja mam), to po wykonaniu A i B [B]wyskakuje okienko[/B] z zakładkami "From Computer" oraz "From URL" i trzeba wybrać From URL, następnie w okienko URL wkleić skopiowany link i następnie koniecznie zaptaszkować "Retrive remote file and reference locally" i kliknąc "Dodaj grafikę"

Otóż mnie, mimo że mam Firefoxa [SIZE=4][U][B]bynajmniej nie wyskakuje takie okienko[/B][/U][/SIZE] i nie mam szans zaptaszkowywać niczego, bo zamiast tego u [SIZE=4][B]mnie wyskakuje [U]inne[/U] okienko: WSTAW OBRAZEK z paskiem do wklejenia URL oraz klawiszami OK lub CANCEL[/B][/SIZE]. To wszystko, nie ma nic innego, żadych zakładek, nic do zaptaszkowania.
Zatem wklejam w pasek URL skopiowanego linka (wg instrukcji pkt A i B), klikam w OK, pięknie ładuje mi sie zdjęcie w mój post, następnie ......... wysyłam post ale on nie umieszcza sie na forum tylko dostaję odpowiedź:

[COLOR=#800000][B]Post denied. New posts are limited by number of URLs it may contain and checked if it doesn't contain forbidden words.[/B][/COLOR]

I tak w kółko Macieju

Nigdy jeszcze nie miałam żdnych kłopotów z umieszczaniem zdjęc na forach czy gdziekolwiek. To pierwszy raz. Czy powodem tego jest, że może to forum jest prowadzone jakos harytatywnie i informatyką zajmują się nie do końca douczeni studenci - za to za darmo ?

Czy administracja może sie jakoś odnieść do tych kłopotów, będę ja li miała kiedykolwiek szanse na umieszczenie zdjęć na dogomanii? Jakieś rady ? Cokolwiek ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja mam także problem. Nie mogę dodac żadnego zdjęcia z URL. Komunikat: P[COLOR=#3E3E3E]ost denied. New posts are limited by number of URLs it may contain and checked if it doesn't contain forbidden words.
Chyba wynika z tego że nie mam uprawnień do dodawania załaczników. URL też nie mogę wkleić do posta. Ale gdzie można zmienić uprawnienia i czy w ogóle ? Jak rozwiązać problem z ddoaniem zdjęcia ?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam,czy ktoś moglby mi pomoc ? Wszystko robię jak w instrukcji na stronie 1, niestety wciąż pojawia się komunikat Post denied. New posts are limited by number of URLs it may contain and checked if it doesn't contain forbidden words.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...