Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki 10 i 11 kwietnia 2010


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A nie uważasz, że na koncercie techno spotykają się ludzie, którzy rozmawiają o tym co kochają? A w domu pewnych usług robią to co kochają? Dlaczego wartościujesz w ten sposób? Jedni mogą a inni nie? Nie odbyły się duże imprezy na których też można było godnie i uroczyście oddać hołd i cześć. Nie odbyły się bo jest została ogłoszona żałoba narodowa i w czasie której odwoływane są imprezy masowe i już. Nie jestem świętsza od papierza, ale przynależność narodową odczuwam jak najbardziej. Pomysł wyświetlania zdjęć pary prezydenckiej na telebimie służącym do prezentacji numerów kotów jest conajmniej niesmaczny i chyba miał na celu zgłuszenie wyrzutów sumienia organizatorów.
Każdy ma prawo przeżywać żałobę w sposób jaki mu najbardziej odpowiada, ale organizatorzy imprez masowych nie mają prawa organizować/kontnuować ich po ogłoszeniu Żałoby Narodowej.

Link to comment
Share on other sites

a ja aż się dziwiłam, że tak wspaniale organizatorzy przygotowali się i przygotowali zdjęcia jak i całą oprawę i tak ją ładnie poprowadzili....
a dla innych to obraza... no cóż, moze dlatego że to widziałam ale niektórych osób nie rozumiem... ale nie ocenam, mam nadzieje że teraz czuwają przy trumnie by oddać cześć, nocne czuwanie, modlitwy...

Link to comment
Share on other sites

Dzidtka_Gl - dzięki za fotkę i recenzję z kociej wystawy, uważam, że bardzo fajne zachowanie. W końcu wystawa to przede wszystkim konkurencje hodowlane, dążenie do czegoś, a nie festyn czy dyskoteka. Tak jak ktoś napisał, dla niektórych całe życie.
Uważam, że wystawa z powodzeniem mogła być kontynuowana z tym że np. można było nie wpuszczać widowni, uczcić pamięć ofiar minutą ciszy czy nawet zrezygnować z konkurencji finałowych...
Oczywiście to straszna tragedia, ale przede wszystkim dla rodzin i bliskich tych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

nie bez prawnie, ponieważ w sobotę już prosili o zgodę i ją otrzymali od władz Śląska ( Marszałka ) bo do nich musieli sie kierować jednak pewnie władze Śląska konsultowały się wyżej....
dzwoniam 2 razy do członków zarządu w sobotę by dowiedzieć się, nie miałam nic zgłoszonego, nic nie wiedziałam jednak wystawy kocie nie sa tak często ( sama byłam rok temu właśnie w "Kapeluszu" w Chorzowie) i to dla mnie była szansa by znależć wartościowego kocura

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia z Młodego Prezentera wrzuciłam do działu MP:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/179742-Nowy-DwA-r-Mazowiecki-10-11-04-2010?p=14470171#post14470171"]http://www.dogomania.pl/threads/179742-Nowy-DwA-r-Mazowiecki-10-11-04-2010?p=14470171#post14470171[/URL]

Link to comment
Share on other sites

MagCH , mela2...

czy nie uważacie że obrażanie innych nie tylko w takim dniu ale jakimkolwiek jest nie na miejscu?? Dzitka poszła na wtsrawę kotów bo ktoś z góry zadecydował że się odbędzie. niektórzy poszli dziś do pracy. każdy robił co do niego należy, co powinien robić, co kocha robić, lub po prostu siedział w domu i oglądał transmisję. nieważne jak ktoś manifestuje swoim zachowaniem żałobę, bardziej ważne jak ją przeżywa i czy wogóle ją szczerze przeżywa wewnętrznie.

a Wy mam wrażenie macie rozrywkę oceniania tego jak inni przeżywają tą tragedię....sorry ale to bardziej wasze zachowanie w tym momencie jest nie na miejscu niż zachowanie dzitki która poszła na wystawę. mogła się ona odbyć w spokoju, bez rozmachu, z minutą ciszy itp.

jak tak bardzo przeżywacie tą żałobę to czemu siedzicie przed komputerem na dogomani??? to jest za bardzo sobista sprawa dla każdego, to jak przeżywa żałobę, żeby to komentować! nie macie poczucia taktu czy jak?

Link to comment
Share on other sites

Czuję się postawiona w kącie. Rozrywki z oceniania kogoklwiek nie miewam. Wyraziłam swój pogląd na to, że została zorganizowana impreza, która moim zdaniem nie powinna się odbyć. Nigdzie nie napisałam w jaki sposób- głęboko czy płytko, co i jak przeżywam bo to moja sprawa i nie zamierzam sie nią dzielić na forum. Do ostatniego akapitu nie odniosę się, bo ręce mi opadły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Co tu się dzieje ? To jakaś paranoja !!!
Każdy ma prawo przeżywać żałobę narodową na swój sposób ![/QUOTE]
podpisuje się całkowicie.. kłócić się o takie rzeczy w takich dniach..

przypominam również, że mimo iż Żałoba Narodowa została ogłoszona o 12, a w zasadzaie od 9-10 już wszyscy się tego spodziewali, to zaczęła się ona dopiero o 18 (wedle informacji jednej z osób wcześniej wypowiadających się), a zakładam, że wystawa do tego czasu już się skończyła..
to tyle jesli chodzi o kwestie formalne..

wystawa drugiego dnia jak wszyscy wiemy już została odwołana (i slusznie według mnie), ale ta dezinformacja panująca i na trwającej wystawie i na stronie Legionowa była dla mnie porażająca.. tak jak napisałam wcześniej - decyzja jakaby nie była powinna być jedna i ostateczna, a nie tak jak było w tym przypadku.. ciekawi mnie ile osób dziś przyjechało na wystawę nie wiedząc o jej odwołaniu..

generalnie nie bardzo rozumiem o co Wam chodzi z tą wystawą kotów.. wydawało mi się, że Dzidtka była na wystawie kotów wczoraj.. a wczoraj trwała również wystawa w Nowym Dworze..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Czy ktoś, kto nie uważa tego za obrazę, mógłby mi podać stawkę Airedale Terrierów? Z góry dziękuję.[/QUOTE]

psy

szczenięta

King of Terier BUGATII

młodzież

HURAGAN erbetki

otwarta

Samarcanda CARNABYSTREET
GUSTAAF van't Asbroek

suki

młodzież

MY FAIR LADY Ruvido
PENTRA Poezja Ruchu

użytkowa

NEXT GENERATION Terriermania


Zastanawiam się czy zaraz nie zostanę okrzyknięta jakimś odszczepieńcem, ale zaryzykuję i napiszę, że obawiałam się przed rozpoczęciem wczorajszej wystawy czy nie wrócimy do domu bez oceniania. Nie sądzę, by ci którzy jechali może kilkaset kilometrów z psem uważali, że obrażają wystawieniem psa czyjeś uczucia. Pomimo, że ja również wczoraj brałam udział w wystawie, na pewno nie zrobiłam tego, by kogoś zranić i napewno wszyscy inni wystawcy również, a jeśli ktoś uważał, że udział w wystawie jest nie na miejscu mógł z niej zrezygnować - nikt go przecież nie zmuszał do biegania po ringu, czy oglądania kotów.
Jeśli ktoś ma ochotę się wyżyć na innych bo mają odmienne zdanie np. na sposób okazywania uczuć to bardzo proszę, jestem do dyspozycji. Można pisać na PW, bo myślę, że na tym forum niektórzy już zbyt wiele osób obrazili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kate_m.']Czy mogłabym prosić o stawkę whippetów?[/QUOTE]


PSY
Klasa baby
FANCY MAN Meradith
Klasa szczeniąt
Azarin BUTTERMILK MUFFIN
Klasa młodzieży
CHINOOK Whiteheds
Whiteheads COMANCHE
Klasa pośrednia
HAPPY NEW YEAR Shamasan
Aaniston NO HUNKS IN TRUNKS
Klasa otwarta
Meradith AWESOME CHARM
KOCHAM CIĘ Vincit Omnia
Klasa championów
Meradith NIE ZAWIEDŹ MNIE
Klasa weteranów
USE YOUR POWER Ypsylon
SUKI
Klasa młodzieży
AMIRA Nut-Szu-Geb
Whiteheads BE MY SUNSHINE
DAZZLING FOR EVERYBODY Meradith
KALAHARI Jesterland
Klasa pośrednia
VELVET BUTTERFLY Ypsylon
Klasa otwarta
Meradith ZJAWISKOWO PIĘKNA
Klasa championów
HARMONY Jesterland
Klasa weteranów
Meradith LUKSUSOWA ZAWSZE

Link to comment
Share on other sites

La Lu Ruquezas - ogromnie dziękuję za link do fotografii pozostałych ras
Czy istniałaby mozliwość otrzymania fotek 4 i 5 ze strony 3?
Bardzo by mi zależało, to nasz pierwszy występ w młodzieży a nasz aparat niestety okazał się absolutnie fatalny na warunki halowe i nie mam nic...
Byłabym ogromnie wdzięczna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...