Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki 10 i 11 kwietnia 2010


Iza.

Recommended Posts

[quote name='Flaire']agnethka, miałam do Ciebie dzwonić, ale skoro tu jesteś, to skorzystam i napiszę...

GDYBY jutrzejsz wystawa się odbyła (ja raczej myślę, że ją skasują), to czy mogłabyś na nią przywieźć te rozety dla mnie?[/QUOTE]

oczywiście - jeśli wystawa będzie to nie ma problemu

tylko, że nie będzie emblematów z przodu, bo mi ich nie przesłałaś i tylko na to czekałam - jak Ci pisałam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bardzo możliwe że jutro odwołają wystawę, chociaż z drugiej strony ona już się zaczęła i trwa... natomiast imprezy jutrzejsze które zaczynają się od jutra są odwołane.. tak jak np. międzynarodowe field trialsy które powinny zacząć się jutro... trzeba czekać.
Z drugiej strony gdyby odwołali jutrzejszą wystawę to tak jakby odbyła się tylko w połowie.. może być potem problem jak ją "dokończyć".
[B][COLOR=#FF0000][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Zastanawiam się co będzie z wystawami w przyszłym tygodniu - niby mają być chyba wszystkie w niedziele, ale ...[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Też się zastanawiam..
Na stronie Inowrocławskiego związku jest czarna wstążka, ale żadnych informacji.

Link to comment
Share on other sites

przed chwilą dziewczyna na innym forum napisała, że była też dzisiaj na wystawie i ok. godz. 14 mówiono, że wystawa ma być.

parę minut temu moja koleżanka dzwoniła do kobiety od spraw organizacyjnych i póki co wiemy, że Organizatorzy wystawy chcą, żeby się ona odbyła, ale czekają jeszcze na decyzje zarządu.

więc i nam pozostaje czekać..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...