Jump to content
Dogomania

Chorzów dn. 10.09.2006r. Krajowa


Tomex

Recommended Posts

[quote name='panienkabubu']Ja mam pytanie - jeśli jestem jedna, tzn. suka, którą wystawiam jest jedna w całej rasie, zakładając, że dostanie oc. doskonałą, to czy automatycznie wygrywa BOBa?
bo w Warszawie na międzynarodowej miała NSwR, psów nie było no i nie dostała Zw.Rasy :(
dlatego pytam.. bo na medalik to byśmy się zapatrzyły :cool3:[/quote]

Czasami w takiej sytuacji warto podejsc pozniej do sedziego, grzecznie i dyplomatycznie zapytac, ale tak, aby go nie obrazic i nie sugerowac, ze sie pomylil. Ja mialam taka sytuacje, ze sedzia powiedzial BOB do sekretarza, a ten przez przeoczenie nie wpisal na karcie oceny. Sama nie slyszalam wypowiadania slowa BOB, czy zwyciezca rasy, ale podpowiedziala mi kolezanka, bardziej obeznana z wystawami. Pozniej podeszlam do sedziny - nota bene bardzo symatycznej - i grzecznie zapytalam. Okazalo sie, ze BOB jest wpisany u sedziego w karcie, a w mojej karcie oceny nie. Ale jak juz inni pisali - nie musisz dostac BOBa.

Pozdrowka i do zobaczenia w Chorzowie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 660
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tomex']1,2,3,4 i część 5 grupy osobiście pakowałem do kopert i wysyłka poszła w sobotę - reszta wysłana została wczoraj tak więc lada chwila powinny dotrzeć do Was potwierdzenia :lol:[/quote]

Jest!!!
Przed chwilą wyciągnęłam pocztę ze skrzynki.
Dzięki wielkie, spisaliście się na medal:lol:

Do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lazarus']Na stronie naszego oddzialu od 5 minut jest program wystawy: mozna zobaczyc kto i co sedziuje.Mysle,ze to dosc pozyteczna informacja, ktora zreszta wymusilo zycie - ciagle ktos pytal.
Prezes.[/QUOTE]

No i świetnie!

Rozumiem ze finały JH będą odbywały się na ringu "normalnym" - na glownym jedynie porównanie grup? Mogę przez to się nie wyrobić... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pulik']Czasami w takiej sytuacji warto podejsc pozniej do sedziego, grzecznie i dyplomatycznie zapytac, ale tak, aby go nie obrazic i nie sugerowac, ze sie pomylil. Ja mialam taka sytuacje, ze sedzia powiedzial BOB do sekretarza, a ten przez przeoczenie nie wpisal na karcie oceny. Sama nie slyszalam wypowiadania slowa BOB, czy zwyciezca rasy, ale podpowiedziala mi kolezanka, bardziej obeznana z wystawami. Pozniej podeszlam do sedziny - nota bene bardzo symatycznej - i grzecznie zapytalam. Okazalo sie, ze BOB jest wpisany u sedziego w karcie, a w mojej karcie oceny nie. Ale jak juz inni pisali - nie musisz dostac BOBa.

Pozdrowka i do zobaczenia w Chorzowie[/quote]

W Warszawie tak było, tzn. podeszłam i uprzejmie zapytałam o NSwR, bo nie miałam tego zaznaczonego na karcie oceny, to sędzina spokojnie podpisała i zaznaczyła, jak zapytałam o BOBa to powiedziała "to nie" i koniec, więc ok.

Ale powiedzcie mi, bo ja nie wystawiam długo psów, to moja chyba czwarta wystawa będzie - czy jak zdobędziemy BOBa, bo sędzia jednak go nam przyzna (bo tak jak mówiłyście to loteria), to możemy udać się na wybory BOG? czy jak to wygląda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ale powiedzcie mi, bo ja nie wystawiam długo psów, to moja chyba czwarta wystawa będzie - czy jak zdobędziemy BOBa, bo sędzia jednak go nam przyzna (bo tak jak mówiłyście to loteria), to możemy udać się na wybory BOG? czy jak to wygląda?[/quote]
Jeśli dostaniecie tytuł Zwycięzca Rasy,czyli BOB - to oczywiście możecie brac udział w wyborach BOG.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...