Jump to content
Dogomania

FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!


magdyska25

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ajlii']Franek zjada wszystkie tabletki bez problemu. Nie odróżnia ich od suchej karmy.[/QUOTE]

Jaki kochany! :):):)

Ajlii! Dziękuję za szczegółowe rozliczenie - więc Franio ma jeszcze u Ciebie niewielki zapasik.
Myślę, że czasami taka "Skarpeta" to dobry i wygodny sposób.
Jak tylko będzie potrzeba nowej kaski - pisz.

Słonecznego dnia dla wszystkich wspaniałych Franiowych Fanów (u mnie pada deszcz).:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

hm..zaraz rozpisze sobie dokladnie kto chce/kto nei chce cegielki bo jak pisalam wczesniej niektorzy przeznaczyli 3 zl na Franka a nie na poczte Polska :) Mam w domu 100 cegielek. Wybacz drugiego pakietu nie wykorzystalamgdyz pomyslalam ze mozna by zrobic cegielki ogolnie pro zwierzece na inne biedy. I Franeczkowych 100 w zupelnosci wystarczy;) Mam nadzieje ze sie nie pogniewasz. Jak zrobie dokladne rozliczenie ile cegielek mam jutro wyslac to napsize ile zostalo. Napisz na PW ile bys chciala :)

Link to comment
Share on other sites

W najbliższym czasie Frania czekają takie "atrakcje" (szczególnie finansowe):

1) w sobotę II zastrzyk z convenii (mam nadzieje że ostatni)
2) w przyszłym tygodniu wizyta u dr Garncarza (kontrola leczenia wrzodu rogówki i jeśli jest ok, to leczenie gałki ocznej)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']W najbliższym czasie Frania czekają takie "atrakcje" (szczególnie finansowe):

1) w sobotę II zastrzyk z convenii (mam nadzieje że ostatni)
2) w przyszłym tygodniu wizyta u dr Garncarza (kontrola leczenia wrzodu rogówki i jeśli jest ok, to leczenie gałki ocznej)[/QUOTE]

Kochana Ajlii? Czy koszt zastrzyku, podania i dojazdu będzie taki sam jak poprze[SIZE=2]dnio ([/SIZE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]czyli 172 zł 98 gr - weterynarz As zastrzyk z "Convenii" + 36,00 transport do lecznicy As na zastrzyk z "Covenii")[/SIZE][/FONT][SIZE=2]?[/SIZE]

To jutro Ci doślę kaskę, żebyś już miała na sobotę [B](czyli doślę 153 zł,[/B] bo 56 zł jeszcze masz).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Kochana Ajlii? Czy koszt zastrzyku, podania i dojazdu będzie taki sam jak poprze[SIZE=2]dnio ([/SIZE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]czyli 172 zł 98 gr - weterynarz As zastrzyk z "Convenii" + 36,00 transport do lecznicy As na zastrzyk z "Covenii")[/SIZE][/FONT][SIZE=2]?[/SIZE]

To jutro Ci doślę kaskę, żebyś już miała na sobotę [B](czyli doślę 153 zł,[/B] bo 56 zł jeszcze masz).[/QUOTE]

Nie wiem. Mam nadzieje że nie będzie większy, bo na zniżkę w tej lecznicy raczej bym nie liczyła.


I nadal pozostaje problem Franusiowej linii - schudł, mimo że je tyle samo. Energii ma mnóstwo, chęci do spacerów i zabawy jeszcze wiecej. Wczoraj próbował bawić się jak szczeniak, przysiadając na przednich łapach i robiąc skoki na boki ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochana Ajlii! Jednak wysłałam całe 200 zł - niech coś tam jest we franiowej Skarpecie.
O rozliczenia jestem spokojna - zawsze są szybko, rzetelnie.

"Mizianko" dla naszego walecznego dziadeczka - Franeczka!:loveu::loveu::loveu:

[B]I jeszcze ogromna prośba do stałych sponsorów o wpłaty deklaracji [/B]- jest nas 15 darczyńców, a w lipcu wpłaciło tylko 9 osób... :(

Link to comment
Share on other sites

W sierpniu czeka nas zakup karmy "Vitake" to ponad 170 zł plus hotelik 350 zł.
Oczywiście wyjazd do Warszawy na kontrolę to też około 200 zł. A jeszcze trzeba na leki...
Ciężko będzie z finansami.:placz::placz:
[B]Wszystko Franeczkowi jest konieczne, niezbędne i jedzenie, i czynsz, i leki![/B]

Przyszła deklaracja stała za lipiec od Avii 20 zł. Serdecznie dziękuję w imieniu Franeczka!:iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wadercia']otworz bazarek z Franeczkowimi pocztowkami :) Ja pod wieczor na pocztesie przejde wiec za 2-3 dni będą u Ciebie :)[/QUOTE]

Waderciu kochana!:loveu: Dziękuję serdecznie za radę. Wczoraj wysłałam Ci na konto 8 zł za przesyłkę (oczywiście to z prywatnej kaski).
Tylko martwię się o wyniki, bo wszystkie bazarki na Dogo w lecie bardzo kuleją... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Waderciu kochana!:loveu: Jak bardzo chętnie Ci pomogę.:loveu:
Dokładnie napisz mi tylko, gdzie i kiedy mam reklamować?[/QUOTE]


to za niedlugo wezme sie za allegro Frankowe :) zrobimy kolejne podam Ci link a Ty mecz ludzi i zapraszaj :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...