Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]utrzyj se ....dom Ci sznuptychla :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

buhahahhaa...zaraz Alu bedziesz musiala tlumaczyc co napisalas:evil_lol::evil_lol:

[quote name='Medorowa']O dzięki Ci:modla::diabloti:[/quote]
a prosze.....masz miec:diabloti:

[quote name='malawaszka']łoooo to Ty też się rzucasz na swojego psa :-o a myślałam, że to tylko Pysia i buvikowa na najspokojniejsze niufki sięrzucają :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

ja sie nie rzucam na psa...:shake:tylko na glebe.....a jak jeszcze raz mi wleci pod kopytko to bede cwiczyc rzut w dal psem:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]tu też wrzucę :grins: [/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://www.gagatek.atol.com.pl/slownik%20gwary.htm[/URL][/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://www.isibrno.cz/~malczyk/slownik.htm[/URL][/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://wegry.w.interia.pl/historia/slownik.html"]http://wegry.w.interia.pl/historia/slownik.html[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote]

buhahhahahaah :evil_lol:padlam na ryjok:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i co ja ci mam rzec....:roll:

do wesela sie zagoi.... ;)


i dobrze że B. jechał później do pracy... bo zaplułam monitora jak se wyobraziłam jak siedzisz na krawężniku godzine, 2, 5 ,8.. buuhahahahha:oops::oops::evil_lol::evil_lol:



pozatym współczuje ci :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']buhahhahahaah :evil_lol:padlam na ryjok:evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no weź ....już masz nogę kaliczną to se jeszcze buziora chcesz obedrzeć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:



a jeśli idzie o rzucanie psem to ja mam wprawę w rzucaniu ........:roll: Yorkami :oops:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i co ja ci mam rzec....:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]do wesela sie zagoi.... ;)[/COLOR][/FONT][/B]


[B][FONT=Arial][COLOR=blue]i dobrze że B. jechał później do pracy... bo zaplułam monitora jak se wyobraziłam jak siedzisz na krawężniku godzine, 2, 5 ,8.. buuhahahahha:oops::oops::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]



[B][FONT=Arial][COLOR=blue]pozatym współczuje ci :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

ciesze sie ze cie rozbawilam:cool1:
siedzialabym sobie i spiewala....pierwsza druga wpol do trzeciej jak ten czas pomalu leci....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']i to dlatego Alka przestała zaglądać na dogo??? :evil_lol:[/quote]

:roll:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]...ciiiiiiii................nie ....to było wcześniej ...ale ona o tym nie wie:diabloti:...ja tylko chciałam pieska przyciągnąć na smyczy co by za daleko nie odszedł:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]Tylko proszę mi tu nie mdleć! :evil_lol:[/SIZE]

Witaamy Rodzinkę Dealera :multi:
Dealerek nic się nie zmienił, śliczny pręgusek jak zawszee.. :loveu: Ach a jakie nowe obrózki ma cudne i takie twarzowe :cool3:
A my z synciem ostatnioo oglądaliśmy zdjęcia i wspominaliśmy spacerki z Dealerkiem :multi:

Uściski dla Dealerka od nas. Pozdrawiamy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
[B][FONT=Arial][COLOR=red]a jeśli idzie o rzucanie psem to ja mam wprawę w rzucaniu ........:roll: Yorkami :oops:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

:roflt::roflt::roflt: Alicjo.....zostalas moja idolka:loveu:

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nic...................................[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

:shake:zle z toba moja droga.....ojjjj zle:evil_lol:

[quote name='mrowka'][SIZE=1]Tylko proszę mi tu nie mdleć! :evil_lol:[/SIZE]

Witaamy Rodzinkę Dealera :multi:
Dealerek nic się nie zmienił, śliczny pręgusek jak zawszee.. :loveu: Ach a jakie nowe obrózki ma cudne i takie twarzowe :cool3:
A my z synciem ostatnioo oglądaliśmy zdjęcia i wspominaliśmy spacerki z Dealerkiem :multi:

Uściski dla Dealerka od nas. Pozdrawiamy :loveu:[/quote]

zemdlalam:mdleje:

oczyskom wlasnym pieknym nie wierze:crazyeye:
Mrowencja...Mrowencja powrocila:multi::multi::multi:mam nadzieje ze na dluzej a nie tylko na chwilke:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Po czym wnosisz?:razz:[/COLOR][/FONT][/B]

:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote]

eeee:hmmmm:..nieeee ja...hmmmmmmm....yyyyyy......

czy jest na sali lekarz????:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']:roll:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]...ciiiiiiii................nie ....to było wcześniej ...ale ona o tym nie wie:diabloti:...ja tylko chciałam pieska przyciągnąć na smyczy co by za daleko nie odszedł:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

aaaaaaaaaaaaaahahahahahahhaha i koniec normalnie koniec hahahahahahahah :megagrin:


MRÓWKA :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll: i siem zawstydałam ...obeżremy to przy następnej okazji mandarynkami :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

nie stydaj.....:loveu:a serniczka bez bakaliuf mi tez zapodasz:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...