Jump to content
Dogomania

Potrzebuje pomocy !!!


lukas92

Recommended Posts

Witam
Mam na imię Łukasz i chciałbym poradzić się właścicieli/hodowców psów.
Otóż kupiłem Owczarka Niemieckiego Długowłosego jakoś koniec czerwca tego roku. Zakupiliśmy go w pewnej hodowli niedaleko poznania. Pies oczywiście jest Rasowy posiadam metrykę itp ,ale nie o to chodzi.
Chodzi o to iż ja i moja rodzina zostaliśmy oszukani przez hodowcę co do stanu szczeniaka którego kupiliśmy i chcieli byśmy się dowiedzieć o co możemy się ubiegać u hodowcy czy o jakiś zwrot pieniędzy za leczenie czy coś ,bo jak się okazało Pies ten miał być odrobaczony zaszczepiony itp ,a wcale tak nie było ... po jakimś czasie spostrzegliśmy ,że Pies ma robaki , pasożyty co powodują niszczenie mieszków włosowych ,a co za tym idze nadmierne wypadanie sierści i jak się dziś okazało na dodatek ma dysplazje a hodowca zapewniał ,że jest całkowicie od niej wolny jak wszystkie jego psy.
Pies jest super i za żadne skarby bym go nie oddał ,ale kto nam odda pieniądze za leczenie go , a teraz jak się dowiedzieliśmy o tej dysplazji co w przyszłości zmusi nas do wysłania psa na operacje która nie jest tania to się zdenerwowaliśmy. Więc proszę o pomoc i podanie mi co w takiej sytuacji można zrobić czy podać na policje czy do jakiegoś związku tego hodowce ,aby już nie sprzedawał chorych psów ze skazami za przeszło ponad 1600 zł.
Z góry dziękuje i pozdrawiam!
Łukasz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...