Jump to content
Dogomania

Tequila, - w rocznicę


borsaf

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzieki dziewczyny.... Może gdy ktos potrafi zrozumieć i podzielić nasz ból ,będzie bolało choć troszke mniej ??? Sama już nie wiem, minęły ponad trzy lata od odejscia mojej Tequili, Tekluski, Tekluni... a wciąz boli tak samo, wciąz uczucie,że zabrakło kogos, kto kochał nad życie i koga ja kochałam tak samo.
Smutno mi, Tekluniu, bez Ciebie ..['] ['] [']

Link to comment
Share on other sites

Tekluseczka dziś bawi się na całego na imprezie urodzinowej u Saby od dominolo. Rozrabiają za TM ile wlezie. Oj, pewnie sie tam dzieją cuda.
Niech sie bawią radośnie.
[img]http://images.google.pl/images?q=tbn:J2Fyf2pUL8wTpM:http://img222.exs.cx/img222/6763/swieczka46uw.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Szajbus, kochana jesteś bardzo. Jesteś takim dobrym duszkiem TM, pocieszasz nas, ocierasz łzy, uspokajasz. Dziekuję :calus:
Tylko czy kiedyś nadejdzie dzień, że bedę mogła wspominać moją Sunię bez bezsilnych łez bólu, smutku, wpsominać piekne dni z nią a nie opłakiwac to,że jej zabrakło a ja dalej kocham ???? Bo kocham ją wciąz i wciąz mi tak smutno bez niej ..
Tequila...{'}

Link to comment
Share on other sites

[B]Miśka[/B] -- gdy jest mi smuto i źle i na dodatek teraz Vigo stoi przed ....-- strasznie się rozklejam -- wracam wtedy pamięcią do mojego maluszka -Xendusia-- i jestem wściekła - że los, że życie jest takie niesprawiedliwe---i też sobie zadaje pytanie dlaczego go zabrało:-( ---
że był wyjątkowy, naprawde wyjątkowy -- mądry na swój wiek, przepiękny i potrafił wiele znieść jakby rozumiał, że to dla niego jedny ratunek--- wytrzymał ból, wszystko dzielnie znosił --zastrzyki, kroplowki chodzenie w welfronie, pobieranie krwi co 2 tygodnie -- wszyscy weci dziwli się --:shake:
ale takim wyjatkowym --cudownym psom -- nie jest chyba dane ...
wyobrażam sobie jaka bliską seru była Ci twoja słodka Teklunia i wiem że była też WYJĄTKOWA - pewnie dlatego ją jak zwykle niesprawiedliwy los zabrał....nie ma innego wytłumaczenia..

[B]Tekluniu['] Xendusiu['][/B] KOCHAMY WAS, PAMIĘTAMY
Xendusiu - na Twoim grobiku rosną już kwiatki --przyjadę niedługo odwiedzić Twój grobik i proszę trzymaj za Vigusia - łapki tam za TM..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tekluniu, dostałam najpiękniejszy prezent świąteczny-twoje zdjecie, zrobione podczas wystawy w Sopocie w 2001 roku. Jak dziś pamiętam tamten wyjazd, wspólne spacery po plaży w Pucku, dzikie harce w wodzie i gonitwy z Koką po piasku. A wczesniej wystawa, tez udana, z tobą wszystkie takie były... Wspaniale nam wtedy było razem, kochana moja.....
Wiesz, gdy zobaczyłam tą fotke, poczułam się tak, jakbys mi nagle skoczyła na rękę i polizała mnie po twarzy-jak miałaś zwyczaj robić. Popłakałam się strasznie, troszkę z radości, bardziej z żalu za toba, kochana moja ...[']

[IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4148/kochanamojaqk5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

To specjalnie dla Ciebie, chcę wierzyć,że jesteś zawsze przy mnie, moja kochana....że wrócisz do mnie,że jeszcze spotkamy się i pójdziemy na piękny, długi spacer, tylko Ty i ja .....

On w r ó c i

Zapłacz,
kiedy odejdzie,
jeśli Cię serce zaboli,
ze to o wiele za wcześnie
choć może i z Bożej woli.
Zapłacz,
bo dla płaczących
Niebo bywa łaskawsze
lecz niech uwierzą wierzący,
ze on nie odszedł na zawsze .
Zapłacz,
kiedy odejdzie,
uroń łzę jedną i drugą,
i – przestań
nim słońce wzejdzie,
bo On nie odszedł na długo.
Potem
rozglądnij sie wkoło
ale nie w górę
patrz nisko
i - może wystarczy zawołać,
on może być już tu blisko .........
A jeśli ktoś mi zarzuci
ze świat widzę w krzywym lusterku
to ja powtórzę :
on w r ó c i .
Choć może w innym futerku..............


FJ Klimek

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tequila, Tekluniu moja ...pamiętam o tobie każdego dnia, kocham cię zawsze tak samo :loveu: brakuje mi ciebie...zaopiekuj się swoim starszym bratem, który dołączył do ciebie niedawno. Biegajcie szczęśliwe za Tęczowym Mostem, czekajcie na nas. A czekając spoglądajcie tu , do nas i do waszej psiej rodziny .....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Słoneczko moje, już ponad 3 lata, odkąd nie biegasz ze mną, tylko po pięknych ,zielonych łąkach za Tęczowym Mostem. A mi ciągle ciebie brakuje, ciągle mi żal,że tak krótko byłaś ze mną..może dlatego,że chwile szczescia zawsze krótko trwają...za krótko. Ale pamiętam o Tobie każdego dnia, na każdym spacerze wspominam , jak biegłaś z przodu, piękna, dumna, odważna i pewna siebie. I taka Cię zapamiętałam, wspaniałą , kochająca sunię, która tak kochałam i kocham nadal. Ciesze się ,że dałaś mi swoja córkę, szaloną,słodką Heśkę, która stara się jak może kochać mnie za siebie i za ciebie :loveu:
Dzięki za Hesiaczka, Tekluniu...

Wiesz, kochana , przeczytałam ostatnio piękne zdania o Was, którzy odeszliście za Tęczowy Most, posłuchaj... " DOBRY PIES NIGDY NIE UMIERA, ZOSTAJE NA ZAWSZE. IDZIE KOŁO CIEBIE W RZEŚKIE JESIENNE DNI, KIEDY POLA POKRYWA SZRON I ZIMA JEST CORAZ BLIŻEJ, A GŁOWĘ ZAWSZE MA PRZY TWOJEJ RĘCE , JAK DAWNIEJ" ( Balsam dla duszy miłosnika psów )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...