Jump to content
Dogomania

Ninka


Soema

Recommended Posts

teraz znow szuka DT, takiego maila dostałam:

"Witaj,

jesli jestes w stanie przez pewien czas dac schronienie psu, ktory zyje na dworzu, w mrozie, bez budy, jedzenia i picia. Prosze pilnie skontaktuj sie ze mna! Mozesz uratowac przed smiercia psie zycie!
Zdjecia czesci psow potrzebujacych pomocy: [URL]http://www.adoptujpsiaka.pl/psiaki,Pozostale,3.html[/URL]
Lecz psow zyjacych pod golym niebem u pewnej kobiety jes ponad setka! Wsrod nich szczeniaki (okolo30), psy mlode, stare,duze, male, kudate, i e bez siersci.
Prosze zastanow sie chwile i odpisz!
Pozdrawiam serdecznie,
Nina"
a wie ktos o co chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Wie - ninka postanowiła wspierać p. Biedrzycką - odpowiedzialną za horror krężla... Ignoruj tego maila - dużo osób go dostało...
Przed moderacją szczegóły były tutaj:[url]http://www.dogomania.pl/threads/175410-17-szczeniAE-t-szuka-domA-w-i-prosi-o-karme-NOWE-SZCZENIAKI-BA-AGAM-O-OGA-OSZENIA?p=14002860#post14002860[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ninka ma naszą Nanę na DT, mimo wcześniejszych zapewnień, że wszystko jest pod kontrolą dzisiaj ladySwallow dostała SMSa z wiadomością, że suka ma [B]zniknąć [/B]do niedzieli... Ja osobiście mam ochotę zrobić Nince coś bardzo niedobrego, ale co poradzić... Że też takich ziemia nosi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Ninka ma naszą Nanę na DT, mimo wcześniejszych zapewnień, że wszystko jest pod kontrolą dzisiaj ladySwallow dostała SMSa z wiadomością, że suka ma [B]zniknąć [/B]do niedzieli... Ja osobiście mam ochotę zrobić Nince coś bardzo niedobrego, ale co poradzić... Że też takich ziemia nosi...[/QUOTE]

Evl, czy możesz tego posta wrzucić na przyklejone ogólne czarne kwiatki? Wciąż mam wrażenie, że za mało osób zna dokonania tej...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Soema']Nie dzięki niej.

Z tego co słyszałam, Nina sprzedawała szczeniaki i mówiła że jest z Fundacji "dogomania"....:shake: nie chcę myśleć skąd były psiaki..[/QUOTE]

Może to było za czasów, kiedy jeszcze jeździła do Swarzędza i brała psy..?
Ktoś ma z nią kontakt?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...