Jump to content
Dogomania

Znacie karmę Markus-Muhle ???


Emilii

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ja miałam 5 kg worek, Nuka go zjadła bo zjadła, ale szału nie było, w sumie to przy żadnej karmie u nas szału nie ma :p Karma jest krucha, łatwa do pogryzienia (ma różną wielkość), łatwo ją można nawet w palcach połamać więc starsze czy młodsze pieski nie będą miały problemu z jedzeniem jej. Kupy były normalne jak zawsze, bączenie sporadyczne, sierść lśniąca jak zawsze. Ogólnie uważam, że karma jest bardzo fajna jak za taką cenę tylko szkoda, że mój pies nie szaleje za karmą :p 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam.

I u nas zauważyłem, że psy pija o wiele więcej wody niż wcześniej przy tej karmie. Czasem bywało że i pół litra na raz potrafił każdy wypić:( Nie wiem co jest tego powodem; może jakieś zmiany w składzie albo użyte produkty, nowi dostawcy...Karma oki, psy ładnie jedzą i ładnie po niej wyglądają.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Nasz piech zjadł worek podstawowej wersji MM. I mogę powiedzieć tyle: fantastyczna karma dla psów, które nie jedzą dużo albo są wybredne... ale dla głodomora odpada. Jest bardzo zbita i ciężka, więc objętościowo podaje jej się *znacznie* mniej, niż innych. I dla naszego to był problem nie do pokonania - ciągle marudził, piszczał, zamęczał nas po prostu całymi godzinami. Zachowywał się jak głodzony, mimo że dostawał jej więcej, niż powinien. Pił rzeczywiście sporo, ale nie jakoś problematycznie dużo.

Natomiast od strony trawiennej strzał w... tysiąc? Pies jest seniorem z problemami trawiennymi po większości testowanych karm. A tutaj kupy-marzenie. Malutkie, zwarte i mało. Do zebrania jedną ręką - twarde, uformowane. Zero bąków, wymiotów, odbijania, bekania itd. Po prostu BAJKA! Polecam tę karmę naprawdę każdemu (jeśli tylko pies zaakceptuje objętość). My może do niej wrócimy za jakiś czas, jeśli pies da się przyzwyczaić do mniejszej ilości.

Ps. Nie śmiejcie się z moich zachwytów nad kupami, przez wiele miesięcy musiałam zbierać po sześć do ośmiu rozwolnionych kup dziennie, więc trzy małe, zwarte kamyki to naprawdę jakiś cud. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...