Jump to content
Dogomania

Dorek w swoim wymarzonym domku!


DORA1020

Recommended Posts

jeśli by się udalo do MIELCA, na co mam ogromna nadzieję, to nie ma problemu z przelewem, bo można kiedy czas poświateczny już będzie przelać do hoteliku bezpośrednio. Pani JOASIA ma pod ręka weta super więc szczeponko tam sie uskuteczni. Wszelke nasze psiurki mają tam śwetną opieke także weta i to po przyzwoitych cenach. blisko jest dziewczyna z DOGO i odwiedza psiaki. CO DO TRANSPORTU TO jurmar89 (chyba nie pomyliłam??) miał transportem tam się zajmować w sprawie JOWISZA, może bedzie osiągalny dla Dorka??

Link to comment
Share on other sites

Maaaaaaaam dzięki Bico!!! :multi:Tu był wspomniany na tym wątku Karo.
To miejsce miałam na myśli ale oczywiście i ono wymaga obdzwonienia - czy, od kiedy, koszt.
[B]Klinika Weterynaryjna - Lubelskie Centrum Małych Zwierząt 20-151 Lublin
ul. Franciszka Stefczyka 11[/B]
20-151 Lublin, ul. ul. Franciszka Stefczyka 11
tel. (0-81) 740 75 75

Link to comment
Share on other sites

Dotarlam i ja na watek ale widze, ze tu juz ekipa sie zebrala i szykujecie cosik..bo ja chcialam jakby co napisac, ze jutro- tzn dzis mial isc do hoteliku (podobno superowego) w szczecinku nasz kochany Franio:):)Miejsce mam zarezerwowane, ale wszystko mozliwe, ze nasz Franio pojedzie do DT...wiec wtedy szczecinek by sie zwolnil(koszt 250 zł miesiecznie)....to jednak sie wyjasni dopiero dzis po poludniu:)No ale jesli juz macie cos to sie "nie wcinam " oczywiscie:):)

Link to comment
Share on other sites

[B]Doro[/B],
Proszę, jak tu zajrzysz (nie wiem, czy najpierw zajrzysz, czy ja będę pierwsza, dopadając Cię telefonicznie):
- rozpatrz się w naszych wpisach,
-podzwoń w te dwa podane miejsca,
- przedstaw sytuację psa, dopytaj o koszt, możliwość leczenia, bo że uda się zaszczepić to jasne, termin przyjęcia psa,
- zaklep z mety miejsce, które uznasz za najlepsze (cena, dystans, sama przecież wiesz),
-...i jak to się uda z mety dogrywaj na cito pomoc (o których pisałaś) w przechwyceniu psa (co do sposobu się nie wypowiem, bo tylko Ty masz rozeznanie, jak to załatwić),
- kolejno wpisz, co załatwiłaś na wątek, by m.in. było wiadomo, skąd - dokąd transport i by ludzie wiedzieli, gdzie i kogo szukać do pomocy transportowej.

Boże, tak bym chciała, by udało się przed wystrzałami, Sylwestrem i kolejnymi, paskudnymi, głodnymi dniami i nocami dla tego psiaka. :-(

Aha...i osobna sprawa. Malibo57 prosi Cię o numer konta - tak psina pojechałaby już z gotówką w łapce.

Link to comment
Share on other sites

Ja Cię Majqa zabiję;).
Kolejny dzień zaczynam od adrenaliny i płaczu na dogo:-(.
Jak ja mogę pomóc? Może gdzieś zadzwonić i popytać o miejsce?
Czy ta klinika w Lublinie nie jest najbliżej miejsca pobytu psa?
Z tego co pamiętam, to mieli duże zniżki dla fundacji a normalny cennik był powalający cenowo.
Ale może to dobre rozwiązanie choćby po to, żeby przebadać psa i dopiero później przewozić go do hotelu gdzieś dalej.
A psa bym ukradła i miała w d.. tych pijaków.
Przepraszam za wulgaryzmy, bo rzadko mi się to zdarza, ale tym razem nie wytrzymałam.

Link to comment
Share on other sites

jeju nie było mnie od 23 a tyle sie wydarzyło.

Patrzyłam na mapie i odległość do Hotelu w Mielcu to 150km... więc to chyba jest najbliższy Hotel, z tych tutaj wymienionych.

Co do Lublina to Marinkaa równiez trzymała psiaki w tej Klinice ;) współpracuje z Nimi :)

MALIBO57 jak zwykle jesteś ANIOŁEM!

Link to comment
Share on other sites

Poczytałam sobie ostatnie wpisy i szlag mnie trafił. TERESO BORCZ - [B]zeby Emir mógł działać, to musiałby wiedziec o tej sprawie i tym psie! [/B]Jesli byłyby faktycznie przesanki do zabrania psiaka, to na pewno nie zostałby tam gdzie jest i policja tez by została zmuszona do działania. Doro, powtarzasz blędy jakie popełniłaś przy Karo - najpierw odkarmiasz po cichu psa a potem usiłujesz go odbierać w trybie interwencji z policją bez przygotowania. Z Karo sie udało, bo Tola w porę się w to włączyła. W porę, bo została zawiadomiona! Psa wykupiono, poddano leczeniu, tutaj też tak mogło być. Dlaczego nie jest ?
Nie wiem, z kim interweniowałaś na policji ale z pewnościa nie z wolontariuszem Emira! Nasi wolontariusze działaja a nie ogladaja sie na innych, nie ratuja zwierząt cudzymi rekoma. Jesli tego nie chcą to sie z nami rozstaja, bo nam potrzebni są ludzie czynu - do miziania psów jest cała masa innych ludzi.
Wyczytałam tutaj, że Funia ma hotelik , który rusza od lutego... Rozumiem,że ma miejsce być może juz ogrodzone albo może niewykończone pomieszczenie z dachem. Czyli byłoby gdzie tego psa zabrać. Może nie do luksusów ale z pewnościa byłoby mu lepiej niż teraz ma. 8 zł za dobę jak podała to nie takie straszne pieniadze. Funiu, jesli to Ty interweniowałas z Dorą na policji, to ja sie pytam, dlaczego nie zabrałas od razu tego zwierzaka do siebie? Nie znalazłaś mu weta?
Takie ratowanie psów cudzymi rekoma to marnortrwastwo czasu i nie tylko. Ludzi tu ściagnięci w tym czasie mogli by pomóc innym psom.
Funiu, Twoj post z początku wątku pomijam milczeniem ale bądż wreszcie łaskawa przdestać przdstawiac sie jako wolontariuszka Emira, nie wprowadzaj w błąd Dory i innych, bo za Twoją /Wasza nieudolność płacą zwierzeta,płacaswoim zyciem i zdrowiem.
Jak mozna przedkładas własne obrazone ego czy cokolwiek nad dobro cierpiacego psa i mienic sie obrońcą zwierzą?

Link to comment
Share on other sites

Gagata zanim wydasz opinię jak twoja szefowa dowiedz sie najpierw prawdy !!!!!!!!!!! do cholery
Nigdy jako wolontariusz nie byłam u tego psa bo poznałam go dopiero jak watek powstał .Typowe zachowanie emir ,oskarżanie i nagonka bez poznania faktów .Typowy brak profesjonalizmu

idę do pracy ....Dora pózniej jakoś podjadę zobaczymy co da sie zrobić

Link to comment
Share on other sites

Prawda jest jedna - byłaś z Dorą, psu nie pomogłaś a na wątku pojawił sie wpis, że Emir nie pomógł, bo ...nie umiał?nie chciał?
Róbcie co chcecie, jesli to ma być dla dobra zwierząt ale nie łatajcie swojej nieudolności Emirem....Ten konkretny psiak, jesli prawda jest to, co zawarła Dora w pierwszym poście, juz dawno powinien mieć jakies ciepłe miejsce i dobrych opiekunów.I Ty, Funiu piszesz o braku profesjonalizmu....
Sprawy z Emirem załatwiaj sobie gdzie chcesz, ale nie sądzę by watek tego psoaka był akurat dobrym miejscem. Tutaj zwyczajnie skończ to, co zaczęłaś i pomóż Dorkowi...

Link to comment
Share on other sites

gagato, ja przepraszam to nieporozumienie. pomogła je zrozumieć cudna cioteczka pisząc o was i Toli. ja niestety mam złe doswiadczenie z zupełnie innego oddzialu w poważnej sprawie, ale uwielbiam Emira z Sosnowca, pomagam im a wogóle to aby pomoc byla efektywniejsza obustronnie sama będę jedną nich. Dobrze Dorka zrobiła że dokarmiała i miziała pieska bo tak trzeba, i nie może to być zarzut.

nie denerwuj się dziewczyno, ja mam nadzieje że poznamy Tolę i zgodniie dla dobra psika tego i innych podziałamy razem w pięknej harmonii. SZKODA DOCHODZIĆ KTO WIEDZIAL A KTO NIE WIEDZIAŁ. teraz wiecie WSZYSCY i mam nadzieję że akcja nabierze pary bez pouczań i zarzutów. Ja sama zazwyczaj robię rzeczy dla psów dobre nie oglądając się na nikogo, i pomagam nawet tym co mnie o to nie proszą . po to dziewczyny jesteśmy.

zgodnie z obietnicą pierwsza czynnością rano było zaklepanie Jowiszkowego miejsca dla naszego DORKA głodomorka u pani JOASI W REWELACYJNYM TERRIERKU w Mielcu. Można go zawozić od razu.!!!mam nadzieje że zaklepane miejsce jest równoznaczne z zaklepaniem Jowiszkowego szczęścia - bo ten odrazu zdobył domek stały.

Transport jakoś dogramy, czy napiszecie do jurmora czy mam napisać? wydaje mi się że będzie potrzebny termin transportu aby z nim uzgodnić jeśli się zgodzi nam pomóc. MAM NADZIEJĘ ŻE TAK BO ZNA TE TERENY.

WIĘC AKCJA CIOTECZKI, PAMIETAJCIE WSZYSTKO SIE MUSI UDAĆ.

JEST HOTELIK MARZEŃ. KUPUJEMY ODPOWIEDNIĄ KARMĘ.10 ZL ZA DZIEŃ. POMIESZCZENIA WEWNETRZNE PLUS WYBIEG SAMODZIELNY DO OGRODU DOBRA OPIEKA. DOBRY WET W DOBREJ CENIE NA MIEJSCU I JAK PISAŁAM TROSKA WIELKICH SERC.

ZAKŁADAMY WATEK DEKLARACYJNO ROZLICZENIOWY.

DLA UPROSZCZENIA WET I SZCZEPIONKO NA MIEJSCU.

Link to comment
Share on other sites

Wchodzę na wątek po wczesniejszej rozmowie z majgą i za Jej namową.
Jestm z Nią w w kontakcie.
Jest mi przykro, gdy czytam wpisy, ze nikt z nas nie pomogl wczesniej temu biedakowi.
Nikt z zamojskiego oddzilu Emir nie wiedzial o psie, nie bylo zgloszenia, telefonu.
Nie wiem kto w imieniu Emira byl na interwencji jaiks czas temu.
Nie ma protokołu takiej interwencji.
Parę stron wczesniej majga wspomniała, zeby zalozycielka wątku skontaktowala się ze mną.
Proszę na pv o adres, pod ktorym przebywa pies oraz nazwisko własciciela.

Link to comment
Share on other sites

NO SUPER DZIEWCZYNY TAK TRZYMAĆ!!!! SAMA RADOŚC WSPÓLNEGO DZIAŁANIA.

TERAZ ZOSTAJE JURMOR. PISAĆ CZY PO ODEBRANIU PSA. ZAOPATRZEĆ GO NA DROGE POKARMIĆ I HAJDA DO MIELCA TAM JEST DOBRY WET. OGROMNIE SIĘ CIESZĘ ŻE MIEJSCE SIĘ PRZYDAŁO.wYBIERZCIE TYLKO DOBRA KARMĘ ABY NIE GŁODOWAŁ PO BYLE JAKIEJ. MA DOREK KASKE I JESZCZE DOZBIERAMY DEKLARACJE STAŁE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Najnowsze wiesci - [B]za godzinę Dora z moim TZ i zadrą jadą do psa.[/B]
Zdaniem Dory pies nie jest glodny; niepokoi Ją fakt, ze od 2 dni nie wychodzi z budy.
Trzymajcie kciuki.[/QUOTE]
Tolu! Dziękuję za tak szybkie załatwienie sprawy.
Czy to znaczy, że pies jedzie już do hotelu?
Uda Wam się go zabrać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...