Jump to content
Dogomania

Dorek w swoim wymarzonym domku!


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='majqa']O lutym pamiętam ale zamarłam po przeczytaniu wpisu. Ten pies nie dotrzyma do lutego. :-([/QUOTE]
Nie dotrzyma:shake:to pewne,nie wiem co mu jest,nie chce wyjsc z budy,chociaz zrobil dwa male kroczki w moim kierunku,ale dalej ani rusz.Bardzo prosilam go,i zeby nie ta zelazna krata przy jego budzie,ograniczajaca swobodne wyjscie psa z budy,to pewnie weszlabym tam po niego.Tylko co dalej?:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']A nie znajdzie sie tam żadna starsza samotna pani, ktora za pare groszy by przetrzymala psiaka choc przez miesiąć? Byłby czas,żeby mu cos konkretniejszego znależć...[/QUOTE]
Mysle,zastanawiam sie,to nie pierwszy raz kiedy mam taki problem.Jutro zapytam pania wet.moze ona zna kogos,kto za pare groszy przetrzymalby go.Ale nie liczylabym na to,jednak mimo wszystko to zawsze jakas iskierka nadziei.

Link to comment
Share on other sites

ZAPISUJE - jestem tutaj na prosbe Cajusa.....

przeczytalam.. jestem w szoku.....

KETUNIA dobry ANIELE!!!

tutaj jest psi raj - zadzwonice do Pani Joasi - wiem, że jak sie powie o dogomanii itd to psy przyjmuje juz za 9 zł z karma. A warunki tam sa po prostu boskie.
[url]http://www.hotelterier.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]Doro[/B], zadzwoń na numer, który pewno jest podany w linku od Obraczus. [B]Dziękuję Wam, że jesteście.[/B]
[B]Ketunio[/B], jesteś niesamowita. Mnie się już komp zagotowuje od PW (przepraszam za dodręczenie nimi).
[B]Obraczus[/B], Cajus mnie ubiegł. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Hihi Majqo :)

Dora koniecznie tam zadzwon, powiedz co i jak. Wiem, że jak miałam podbramkową sytuacje, Pani Joasia powiedziała - pies może przyjechać..

Psiak musi jak najszybciej trafic w dobre recę, jesli chcemy Mu uratowac zycie....
A odleglość od Was to jakieś 150km, więc tez nie najgorzej :)

Link to comment
Share on other sites

Mało miejsc jest teraz w hotelikach, miałam zarezerwowany hotelik dla jowisza ,u pani joasi. Poszedł do ds .dzwonie rano aby na miejsce jowisza poszedł ten. Szkoda że dopiero teraz dostałam pw majqi. Mogłam zadzwonić. Nie ma sie co zastanawiać.psa trzeba zabrać bez pytania. Ja sie tylko zastanawiam czemu nikt nie zrobił oficjalnej awantury po rozmowie policjantów, jak bedziemy wszyscy i wszędzie milczeć to takich ogórów bedziemy utrzymywać z podatków bez sensu. Dlaczego nie weszłas dziewczyno do tych .... I nie włączyłaś się w kulturalna rozmowę tych mundurowych którzy żyją i z ciebie i dla ciebie. Te pierwsze posty sa porażające bardziej niż los psa.
Psem my sie zajmiemy ale policjantami też powinnyśmy bo interwencja to ich obowiązek.

Ciekawi mnie też sprawa emira. Czy oni sa tylko od zbierania funduszy, przynajmniej niektóre oddziały.???który to oddział taki chetny do pomocy pieskowi ??? Podacie namiary?

Rano wczesnie zadzwonię i od razu dam znać czy jest ok. Anielska ketunia coś wielkiego zaoferowała. Jeśli uda sie zamiana miejsc psików zaraz go zawozimy do mielca. Zgłaszam się rano z odpowiedzią on jest chyba mały ten piesio. Może go nazwiemy emirkiem na pamiatke uzyskanej od fundacji pomocy? Opłata na miesiąc nam starczy 10 zł plus karma. Trzeba zaszczepić. Wewnątrz, będzie mu ciepło. Wybieg do ogrodu jest. Serducha opiekunek jak dzwony anielskie. Odżyje szybko i szukamy domku. Trzeba uzupełnić pierwsze posty o deklaracje, zebrać to co jest i prosić o wiecej.pomogę. Teraz trzymamy kciuki za powodzenie jutro. Trzeba pomysleć odrazu o transporcie .

Jesli będą klopoty to wołac na interwencje straz dla zwierząt. Po nieudanej akcji emira i policji. Albo zabrac po cichu i już.

Link to comment
Share on other sites

Boże, ten piesek może jutra nie doczekać :-(, na pewno potrzebuje pomocy weta... i to jak najprędzej...
Kurczę, na razie dalej postaram się porozsyłać...
Szkoda, Doro, że jesteś tam sama, dobrze byłoby, gdybyś znalazła na miejscu paru sprzymierzeńców, "w kupie" raźniej i lżej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...