Jump to content
Dogomania

Rejestracja rasy w Polsce.Szpic Wizygotów ,Vallhund,Vastgotaspets


daderma

Recommended Posts

chyba kiedys byly... nie jestem pewna bo to nie moje "podworko"
- drzewiej swietna byla hodowla Albus, ale to naprawde dawne czasy, dzisiaj isnieje a i owszem, ale jakby to delikatnie powiedziec - reputacja nie ta - jednak na twoim miejescu jak jestes zainteresowana to bym nawiazala kontakt z hodowczynia po to by sprobowac cos uszczknac z jej wiedzy
zycze ci powodzenia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 5 weeks later...

A ja wczoraj wynalazłam, że nasz azylowy Korek wygląda właśnie jak vallhund. Może zamiast kupować psiaka z hodowli, ktoś chciałby adoptować psiaka w typie?

A oto i nasz Korek, którego ktoś wypieprzył przy drodze z auta. Niestety świadek nie zdążył spisać numerów rejestracyjnych.

[img]http://images41.fotosik.pl/733/027aa2abb0389d65gen.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie ;)
Drzagodha- to nie tak.Mam dwa psy.Jeden z nich to kundel,ale bardzo w typie Szpica Wizygotów.Jesteśmy w nim bardzo zakochani.Swoją inteligencją,niezależnością i całą osobowością wprawia nas w podziw i zdumienie.Dlatego się interesuję tą rasą i chciałbym zobaczyć inne psy k. wyglądają jak nasz Ukochany Bąbel ;)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']A już myślałam, że Korek ma szansę na dom :( Jakbyś miał jednak jakiegoś chętnego znajomego to daj znać ;)[/QUOTE]
Fajny ten Korek podoba mi się.Niestety z tymi domami dla biednych psów jest krucho.Kto o tym wie lepiej jak nie WY.
Znaleźć kogoś odpowiedzialnego kto zapewni opiekę biednym, potrzebującym opieki psom to sztuka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ewo, oczywiście już podaję te informacje których jestem pewien. Jedyna czeska hodowla hodująca VSS to Czech Jakobin Hany Blatonovej, w tej chwili w tej hodowli jest jeszcze do sprzedania szczeniak pies, brat mojej Butterfly ur 02 lipca 2012.
Wiem, że planowany jest miot po suce AMY Czech Jakobin urodzonej w 2011 roku, miot planowany jest na 2013 rok.
Jeśli chodzi o Górskie Pejzaże to raczej daleka przyszłość, na tą chwilę nie wiem, suczka ma 5 miesięcy i daleka droga do ewentualnej hodowli, na razie dobre odchowanie, wystawy, poznanie rasy, a potem może jakieś plan hodowlane ... Jeśli masz jakieś pytania to spokojnie możesz je zadawać tutaj czy mailowo jeśli tylko będę mógł pomóc - pomogę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...