Jump to content
Dogomania

SATU MARE 2xCACIB 17-18.04.2010


LadyDobermann

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnkaW']Ja już nie mogę się doczekać :roll:, i jeszcze ten dreszczyk emocji - kogo na ringu spotkamy :cool3:[/QUOTE]


To tak jak my :)
Jeszcze tylko 2 tygdonie...
Mamy potwierdzenie telefoniczne że nasz futrzaki sa przyjęte!

[url]http://www.canossa.prv.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

rumunia nie jest w strefie euro, ale za winiete na stacji mozna w euro płacić.
z lux-a jeszcze nie mam, jak możesz to poprosę o sprawdzenie :)

[COLOR=darkred][B]wystawa w satu mare zaczyna się 10.30 czyli nasza 9.30, przyjmowanie psiaków od 7.30 (naszego czasu)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']rumunia nie jest w strefie euro, ale za winiete na stacji mozna w euro płacić.
z lux-a jeszcze nie mam, jak możesz to poprosę o sprawdzenie :)

[COLOR=darkred][B]wystawa w satu mare zaczyna się 10.30 czyli nasza 9.30, przyjmowanie psiaków od 7.30 (naszego czasu)[/B][/COLOR][/QUOTE]

ok. Zaraz zejde na dół po katalogi i sprawdzę.

Powodzenia na wystawie! :)

Link to comment
Share on other sites

a jak z tymi winietami w rumunii? koniecznie trzeba kupowac na droge od granicy do satu mare?
bo slowacka i wegierska nas nie ominie to pewne, chociaz ta by mogla :roll:


gdzie sie odbiera te potwierdzenia na wystawie? maja jakichs ichenijszy sekretariat? numerek startowy razem z potwierdzeniem czy na ringu sie odbiera?
a i jeszcze (mozliwe ze bylo, to przepraszam, ze powtarzam) oswieccie mnie jak tam jest z medalami i pucharkami. daja? za co? trzeba gdzies odbierac czy na ringu?


prawde mowiac zlapalam jakiegos wystawowego lenia przez swieta i tak mi sie nie chce, cos okropnego (a czekalam na ta wystawe chyba z pol roku...).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']a jak z tymi winietami w rumunii? koniecznie trzeba kupowac na droge od granicy do satu mare?
gdzie sie odbiera te potwierdzenia na wystawie? maja jakichs ichenijszy sekretariat?
a i jeszcze (mozliwe ze bylo, to przepraszam, ze powtarzam) oswieccie mnie jak tam jest z medalami i pucharkami. daja? za co? trzeba gdzies odbierac czy na ringu?[/QUOTE]

winieta rumuńska obowiązuje na wszystkie drogi, także ten kawałek od granicy do satu mare. kupuje się na pierwszej stacji benzynowej za granicą - petrom. można płacić w euro.

sekretariat jest - tak jak na każdej wystawie. płacisz, odbierasz katalog itp. - wszystkie formalności tam załatwiasz

na ringu dają kartę oceny i sznureczki za cacib, r. cacib, wstążeczki za ocenę doskonałą
w ub. roku po zejściu z ringu honorowego wręczali medale za bob
na bog i bis są tylko 2 miejsca, dają albo pamiątkowe tabliczki, albo puchary + np. wino czy karma, nie wiem, co w tym roku przewidują ;)

Link to comment
Share on other sites

narisowa - dziekuje bardzo za odpowiedz :)


jako, ze moj transport na wystawy sie na mnie obrazil [B]poszukuje transportu do rumunii [/B](+nocleg, mielismy zarezerwowany nocleg dla 3 osob na wegrzech, wiec o ile sie nie obrazili na mnie totalnie to mozliwe, ze bedzie on aktualny). transport [B]jednej osoby z jednym malym psem[/B], za podzialem kosztow oczywiscie. bardzo bym prosila o jakies szybki kontakt, bo inaczej musze szukac jakiegos pociagu czy czegos takiego :( oczywiscie moge gdzies z nim dojechac, my startujemy z krakowa.


edit:
nie wiem czy bede w stanie sledzic caly czas watek na biezaco, wiec jakby co moj email:
[email][email protected][/email]
kom. 608121781

Link to comment
Share on other sites

To ja sie pierwsza pochwale :)

Moj australian silky terrier[B] FUKS Zabierzowskie Wzgórza[/B]:
[B]17.04: V1, CAC, CACIB, BOB - Champion Rumunii
18.04: V1, CAC, CACIB, BOB, resBOG - Champion Rumunii Cum Laudae[/B]
Jestem tym bardziej zadowolona, ze obu sedziom Fuks sie bardzo podobal i nie szczedzili pochwal :multi:


Gratuluje Coyote Ugly pierwszego miejsca na podium grupy :) i reszcie, ktorym udalo sie powygrywac rowniez oczywiscie gratuluje :)

Co do blota to bylo masakrycznie w sobote, natomiast w niedziele udalo mi sie troche upalic. Zdjecia jakies tam mam, wiec potem powrzucam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...