Jump to content
Dogomania

Dynastia Bulli - względnie rycerska:(


Steffano

Recommended Posts

[FONT=Times New Roman]Na stronie Dynastii Bulli Hodowcy podają, że ich pies [SIZE=3][U]Mister Man Mery Mariatos[/U][/SIZE] zdobył tytuł:[/FONT]

[B][FONT=Times New Roman]KLUBOWA TERIERÓW - doskonała I, CWC, NPwR, Zw.Rasy, III BIS[/FONT][/B]

[FONT=Times New Roman][U]Tytuły te otrzymały[/U]:[/FONT]
[B][FONT=Times New Roman]Zwycięstwo Klubu 2005, BIS II , NSw R, CWC - Black Lady Skordatura[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]NPwR, CWC - Cerberus Skordatura[/FONT][/B]




[B][FONT=Times New Roman]Klubowa Terirrów odbyła się 17.04. 2005 w Dworze Mazowieckim ( wcześniejszych tego typu wystaw nie możemy brać pod uwagę bo pies urodził sie 14.07.2004)[/FONT][/B]

[B][FONT=Times New Roman]Na[SIZE=3] tej wystawie nie było Mariatosa co można sprawdzić w katalogu[/SIZE].[/FONT][/B]


[B][FONT=Times New Roman]Pomimo przesłanych e-mailem upomnień o zaistniałym błedzie Hodowcy nadal przypisują sobie powyższe tytuły.[/FONT][/B]

[FONT=Times New Roman]E-mail wyslalam dnia 22.12.2006 - myślę,że w tym czasie można było przy odrobinie dobrej woli nanieść poprawki. [/FONT]

[FONT=Times New Roman]Piszę na stronach dogomanii ponieważ czuję się zlekceważona przez Hodowców Dynastii Bulli i [/FONT]
[FONT=Times New Roman]nie widzę innej drogi by nakłonić ich do naniesienia poprawek.[/FONT]


[U][FONT=Times New Roman]Zwłaszcza,że tak doświadczeni Hodowcy znają różnicę między Wystawą Klubowa Terierów a Wystawą Klubową Terierów Typu Bull.[/FONT][/U]


[FONT=Times New Roman]Beata [/FONT]

[FONT=Times New Roman]PS. Zaznaczę, że nie jestem jedyną osobą, która zwracała już uwagę na ten błąd.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Wypowiem się w swoim imieniu:

Mister Man Mery Mariatos to świetny pies i to czy ma jakiś tytuł tu czy tam, to nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Rozum swój mam, niepotrzebne mi kilogramy medali żeby docenić wartość psa.

Dziękuje bardzo i życzę miłego dnia. :p

Link to comment
Share on other sites

Pies bedzie mial jeszcze duzo tytułów wiec nie musi sobie przypisywac tytułów innych -

Tak to piekny pies i napisalam to w e-mailu do Hodowcow -
ogladalam go z przyjemnoscia i ciesze sie, ze tak ladne staffiki sa na polskich ringach.

odpowiedziales mi nie na temat
nie podwazalam zalet psa - jedynie wytknelam konkretny błąd na stronie dynastii bulli, ktory nie chca usunać Hodowcy juz od 22.12.2005 od kiedy do nich napisalam.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Cóż. Może e-mail nie dotarł, przeciez sieć jest zawodnym medium ? Ja czasem mam problemy bo mój serwer pocztowy jest bardzo zawodny, a w dodatku ponoć znajduje się na jakiejś internetowej "czarnej liście" i moja poczta jest rozpoznawana jako spam. Jeśli ktoś nie odpowiada na maila to można powtórzyć wiadomość. Ponadto nie wszyscy ludzie są wielkimi wielbicielami sieci i poczty internetowej i niektóre konta sprawdzają jedynie raz na jakiś czas. Sam serwis www jest zapewnie redagowany przez jakiegoś webmastera, sam hodowca może nie mieć bladego pojęcia o robieniu www i administrowania serwisem ? Jest wiele czynników, które mogły wpłynąc na to że na stronie zaszła pomyłka ? Zauważ że na stronie są też drobne literówki, niekoniecznie trzeba od razu zakładać złą wolę autora strony... :)

Cierpliwości, błąd pewnie wkrótce zniknie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Steffano']



[U][FONT=Times New Roman]Zwłaszcza,że tak doświadczeni Hodowcy znają różnicę między Wystawą Klubowa Terierów a Wystawą Klubową Terierów Typu Bull.[/FONT][/U]

[/quote]

O ile mi wiadomo, to w ubiegłym roku była tylko jedna wystaw [B]KLUBOWA,[/B] natomiast ta organizowana przez Klub Terriera Typu Bull była wystawą [B]KRAJOWĄ.[/B]

Też uważam, że tytuł [B]Zwycięzcy Klubu[/B] na dany rok jest bardzo prestiżowy i nie należałoby go swojemu psu, nawet najlepszemu niesłusznie przypisywać.

Steffano - proponuję po prostu zadzwonić, by wyjaśnij ową nieścisłość, a nie pisać. Przypuszczam, że nie było to celowe działanie, a jedynie pomyłka w interpretacji uzyskanego tytułu.

Link to comment
Share on other sites

Nie dopatrwyałam sie złych intencji ze strony Hodowców bo zawsze na stronie moga się pojawić jakieś błędy ale skoro mój e -mail dotarł, bo dostałam odpowiedź 23.12.2005 ( która zawierała tylko prośbę o mój nr telefonu) a poza tym juz wcześniej na forum amstafów inny hodowca zwrócił uwagę na ten błąd to poczułam się bezsilna.
A jeśli stronę redaguje ktoś inny to wystarczyło napisać do mnie,że przy najbliszym uaktualnieniu strony zostanie naniesiona poprawka.


Staffiki w Polsce są coraz ładniejsze, polskie hodowle zdobywają uznanie zagranicą, coraz częściej pojawiaja się bardzo ciekawe krycia sławnymi reproduktorami z zagranicy i własnie dlatego hodowcy powinni dbać o swoich klientów. A ja jestem potencjalnym klientem i zostałam na wstępie zlekceważona.

Link to comment
Share on other sites

Steffano
Widzę ,że rozpętała się niezła dyskusja.Nie rozumiem tego złośliwego tytułu"względnie rycerska" ale to zostawiam.Zarzuca się Nam ,że przypisaliśmy sobie tytuł,którego nie zdobyliśmy.Zaręczam ,że nie było to złośliwe a jedynie omyłkowe.Niczego nikomu nie ujmujemy.To prawda ,że odebrałam wiadomość ale za niestosowne uważam zawracać głowę osobie prowadzącej naszą stronę jeden dzień przed świętami gdzie jest tyle innych obowiązków.Osoba prowadząca stronę nie jest ekspertem kynologicznym i jest to zwykła pomyłka.Nie była to wystawa klubowa tylko krajowa terriera. Proszę mi wierzyć My samymi psami nie żyjemy mamy dużo innych spraw na głowie i nie śledzimy codziennie internetu (brak czasu)wiec ten temat umknął naszej uwadze.Dziękuję za publiczne przypomnienie aczkolwiek nie sądzę ,że jest to tak ważny temat na forum.
W najbliższym czasie pomyłka zostanie sprostowana więc proszę o cierpliwość uzależnione jest to wolnym czasem osoby prowadzącej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...