Jump to content
Dogomania

Ozdóbki na wystawach 2006


HAWAN

Recommended Posts

nie pamiętam, żeby stawki były na www ale już mi napisali PONiarze co było i już wiem, że był jeden lhasa, co mnie zdziwiło bo w Grudziądzu dużo lhasaków, no i chyba sama po raz pierwszy wystawiałaś tylko suke bez psa, ale to prawda śmieszy mnie jak ktoś pisze że wygrał będąc sam w rasie, wygrał z kim ??? ale w sumie to norma...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A mnie śmieszy twoja hipokryzja
To z twojej strony:

[CENTER][B][I][COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]17.10[/SIZE][/FONT] [/COLOR][/I][/B]
[I][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black][B]na wystawie w Częstochowie DJ [COLOR=red]wygrał[/COLOR] klasę pośrednią otrzymując kolejne CWC, BOS i BOB[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [/CENTER]
[LEFT]oraz:[/LEFT]
[CENTER][COLOR=black][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]17.10.2004 Krajowa wystawa w Częstochowie [/SIZE][/FONT][/B][/I][/COLOR]
[COLOR=black][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]sędzia : Elżbieta Junikiewicz[/SIZE][/FONT][/B][/I] [/COLOR][/CENTER]

[COLOR=black][I][B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]klasa : pośrednia[/SIZE][/FONT][/B][/I][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=4]

[CENTER][I][B]ocena: doskonała[/B][/I]
[CENTER][I][B][COLOR=red]lokata I/1[/COLOR][/B][/I][/CENTER]
[/CENTER]
[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[CENTER][I][B][COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=4]tytuł: [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4]CWC, BOS, BOB[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/I]

[LEFT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]A więc wygrał sam z sobą klase.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Śmieszne jest jak ktoś wypomina takie bzdury....[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4][SIZE=3]Kwestia nazewnictwa i nomenklatury, potocznie w ten sposób mówią wszyscy,[/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4][SIZE=3]Tobie na pewno nie raz to się przytrafiło i nikt nie wypomina językowych lapsusów..[/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Śmieszne jest jak ktoś z czystej złośliwości robi takie uwagi...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nawet nie śmieszne , ale w twoim wydaniu po prostu żenujące....[/SIZE][/FONT][/LEFT]

[LEFT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]dla mnie eot[/SIZE][/FONT][/LEFT]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

to pisałam w 2004 roku... szybko się nauczyłam nie pisać tak... i zaglądnij na nowości z 2006 roku i z 2005 roku...
jak Asia czy inny mój pies dostaje tytuł sam w klasie pisze [B]otrzymała[/B] a nie wygrała, nie bawie sie w tytułomanie i nie oszukuje innych...

zachcianka ale Cie to ruszyło :) że aż do 2004 roku sprawdziła :)

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie śmieszne jest jak ktos po prostu robi z igły widły,
Jakby kwestia jednego wyrazu miała jekieś znaczenie,
Po prostu żałosne czepianie sie ...
tonący brzytwy sie chwyta.

Mozna bedąc jednym nie dostać nic, wg upodobań sędziego, i można pisać ze się wygrało z kilkoma nie grzeszącymi urodą psami,
Ale czy o to chodzi?
Takie slowne przepychanki są mało konstruktywne, ale skoro ciebie bawią..
Lepiej spotkać się w ringu i tam walczyć...
Swoją drogą dziwne czemu w Grudzadzu tak mało zgłoszeń... czyżby konkurencja się przestraszyła? :)

Link to comment
Share on other sites

to nie jest robienie z igły widły i to nie jest pierwszy raz.... ja też mogłabym tak pisać ale dla mnie to oszukiwanie i ja tak nie pisze ale chyba masz racje... zaczne tak pisać skoro to obojętne i nie ma znaczenia

nie wiem dlaczego nikt nie zgłosił do Grudziądza, w Opolu na Klubówce też jest mało czyżby konkurencja bała sie przyjechać do zagranicznych sędziów ???

oj daleko mi do tonięcia :)

Link to comment
Share on other sites

No popatrz!
Wszyscy boją się zagranicznych sedziów!
W zeszłym roku na klubowej też zagraniczny był, i też staweczka jak na lekarstwo... :(
A miała tak blisko...

Myslę ze zrobiłaś postępy od 2004, ale jeszcze sporo musisz się nauczyć, szczególnie w dziedzinie erystyki...
dlatego ja kończe, bo nie ma sensu dalej ciągnąć tej bzdury... :bye:

Gienia a TT z taką szyją widziałaś w Polsce? Bo ostatniomamy ich troche :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']oj Genia.. zachcianka wie co pisze sama ma na współwłasność przepieknego lhasaka z hodowli Azurowa Amhara[/quote]
A ja nie mam żadnego lhasaka, ale gdybym sędziowała w Inowrocławiu i byłaby tam zgłoszona LIMOR to z pewnością u mnie wygrałaby właśnie ona.
A Twoja wypowiedź, czepianie się słów i rozpatrywanie co jest właściwe:wygrała czy otrzymała - to z Twojej strony zwykła złośliwość, a może i zazdrość?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']czy zwrócenie uwagi to zazdrość ? jak można zazdrościć BOBa bez konkurencji gdzie dzień póżniej moja suka ma BOBa w konkurencji, gdzie tu sens ???[/quote]

Konkurencja także bywa różna - czasem jest taka, jak by jej wcale nie było. A wiesz na pewno, że i bez konkurencji nie zawsze dawany jest CWC. Szkoda, że nie zgłoszono Twojej suki do Grudziądza

Link to comment
Share on other sites

szkoda, że suki Ewy nie było w Inowrocławiu
na pewno kiedyś się spotkają i wcale nie twierdze, że moja wygra... na razie ma dobra passe, wygrała i z suką z niemiec no ale nie zawsze się wygrywa... na razie duży sprawdzian to będzie Klubówka, bo w Polsce, w lhasa ciężko o 3 suki w klasie
zdjęcie zdjęciem ale jeszcze ruch, charakter...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']a poprawka, nie 3 a 2 są w Opoly w oba dni, ale zmieniają się Asi konkurentki, w szczeniakach 3 i w psach w młodzieży 3...[/quote]
Z pewnością sama wiesz, że zagraniczne pochodzenie psa nie musi oznaczać doskonałości - więc nie rozpatrujmy, że konkurowała z suką z Niemiec. A Twoj tok myślowy skłania aby zgłaszać na wystawy także psóy konkurencji, aby nie podpaść nikomu, że zgłoszony przez nas "osobnik" idzie w rasie sam. Dzitka - to nie wina LIMOR, że nie miała z kim walczyć...

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem za granicą sa lepsze lhasa niż w Polsce, oczywiście to moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać

"A Twoj tok myślowy skłania aby zgłaszać na wystawy także psóy konkurencji, aby nie podpaść nikomu, że zgłoszony przez nas "osobnik" idzie w rasie sam."

tego nie rozumiem ? (nie złośliwie poważnie)

oczywiście, że to nie wina Limor, Ewy czy kogokolwiek, nie raz byłam na wystawie sama z lhasa, mało ich w Polsce, chodzi tu o to że nie raz czytam na forach czy stronach o wspaniałym zwycięztwie, co to za zwycięztwo kiedy nie ma konkurencji, albo czytam (to inny przypadek nie Grudziądz) wygrał klase młodzieży (nie dość, że pies był sam w klasie to jeszcze nie dostał Zw.Mł.)

[B][COLOR=#b48868]11.09.2005 -[/COLOR][/B]
Krajowa Wystawa - Chorzów

[B][I]Dekor Azurowa Amhara FCI[/I][/B] - otrzymuję złoto i wygrywa klasę młodzieży

czy to nie jest naciąganie faktów ??? zareagowałam bo to nie pierwszy raz...

Link to comment
Share on other sites

Kilka fotek z Opola (jesli ktos jest zainteresowany mopsami, to moge wysłać na maila - mam wyjątkowo obszerna fotorelacje;) )

[IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4532/chihuahua3mw.jpg[/IMG]

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3594/lwiepieski4vl.jpg[/IMG]

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5619/pekinczyk1jj.jpg[/IMG]

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8946/pudelbialy8eg.jpg[/IMG]

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/109/shihtzu8zg.jpg[/IMG]
[URL="http://img98.imageshack.us/img98/4532/chihuahua3mw.jpg"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...