Jump to content
Dogomania

Mój pies śmierdzi spalenizną... (a czym Wasze jeszcze:)))))????


anielica

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehem ja też przekonałam się właśnie że nie jestem jedyną osobą, która wącha nogi psu...

żEBY WSZYSTKIM LUDZIOM TAK PACHNIAŁY JAK PSU...

I szczerze mówiać jak mam wybierać pomiędzy oddechem mojego psa, a oddechem niektórych moich intereswantów - to zdecydowanie wybieram psa ;p

Link to comment
Share on other sites

Mój filutek pachnie całkiem inaczej niż moja sunia.
To bardzo specyficzny zapach i nie bardzo potrafię znaleźć odpowiednie porównanie.
W każdym razie to zapach bardzo intensywny i bardzo duszący.
Nie przepadam za nim, ale ponieważ jest to zapach mojego pieska, znoszę to ze stoickim spokojem.
Natomiast nóżki pachną cudnie, także składam swój akces do "Klubu Pachnącej Psiej Stopy":loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

labek mojego brata tak śmierdzi że wcale nie trzeba się w niego wtulać żeby to poczuć wystarczy zbliżyć się na pół metra do niego, zastanawiam dlaczego czy to jakiś samczy zapach, czy to od różnych kąpieli błotnych, w zimie wydaje mi się że tak nie śmierdzi? Kiedyś mieszkał u mnie dwa dni i nie mogłam znieść tego smrodu wszystkie okna mieliśmy pootwierane i nic to nie dalo. Nie jest to taki zapach psa
podwórkowego, porównywaliśmy to obwą****ąc onka mojej kuzynki który mieszka w budzie i tak nie śmierdzi
ja najbardziej lubię zapach koni i stajni, ale psie łapki też ujdą

Link to comment
Share on other sites

Moja suka collie pachnie...czymś jakby korą brzozy z preclami (moja hodowczyni z kolei uważa, że obważankiem:lol:) Uwielbiam ten zapach, zdecydowanie jest przyjemny, zwłaszcza po deszczu.
A czy to prawda, że ON-ki mają nieprzyjemny zapach?? Ostatnio spotkałam kilka, całkiem zadbanych, które niemożebnie śmierdziały...czymś jak stare skarpety...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

mój psiur na codzień śmierdzi takim jakimś samcem,jak jest mokry to nie idzie wytrzymać;)najśmieszniej psy śmierdzą jakśpią:Dmoje poprzednie jamniki pobijały pod tym względem wszystkich:loveu:jeszcze nie ryzykowałam wtulenia się twarzą w łapiszki mojego Fadziula bo trochę mnie zraża jego upodobanie do wdeptywania w psie Qpy:diabloti:ostatnimi czasy śmierdzi mu tysz z buzi czymś takim....grzybami jakby czy coś;)

Link to comment
Share on other sites

Mój pies śmierdzi tylko po kąpieli - szamponem i mokrym psem (pewnie znacie ten zapaszek :razz:).

Generalnie dużo ludzi mówi, że zawsze "smierdzi psem" ale ja uwielbiam jego zapach, rzeczywiście trochę jakby grzybami. Może jestem dziwna ale mi to w żadnym stopniu nie przeszkadza ;) A niektórzy moi znajomi jak im na powitanie wskoczy na kolana to mówią, że fajny pies ale, jak każdy,śmierdzi. Wtedy się nie kłócę ale nie zgadzam się z tym ;)
Nawet z pyska mu nie cuchnie specjalnie. Może po prostu dobrze mi się zapach psa kojarzy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...