Jump to content
Dogomania

Bardzo pilne - suka ze szczeniakami na MROZIE w pseudo budzie!


polciuaa

Recommended Posts

Sprawa pilna, u sasiada mojej koleżanki oszczeniła się suka i razem ze szczeniorami jest w kanciapie z kilku desek,która ma przypominać bude. Oczywiście `buda` nie jest ocieplona ani nic. Budynek,w którym mieszka własciciel suki to budynek socjalny i człowiek ten nie przejmuje się zbyt szczególnie losem zwierząt.
Suńka jest mała,szczeniaków podobno jest około 5,jutro pójde to postaram sie sprawdzić i porobic jakieś zdjęcia.

Bardzo pilnie potrzebna pomoc dla tych psów! Dzisiaj u nas jest -15 stopni,a będzie pewnie z dnia na dzień coraz zimniej! Szukam dt dla suki i szczeniaków, najlepiej w okolicach Krakowa! Psy teraz znajduja się w Olkuszu.

[B]Bardzo prosze o pomoc![/B] [B]One nie mogą tam zostać![/B]

Link to comment
Share on other sites

Byłam u koleżanki wraz z kocami itp. żeby ta `budę` pookrywać, ale okazało się,że póki co to nie będzie potrzebne. Facet wziął te szczeniaki do domu bo zimno! Chciałam iść do niego porobić zdjęcia jakieś i zapytać się czy odda szczeniaki bez problemu, ale koleżanka powiedziała żebym raczej nie szła bo dzisiaj tam piją więc nie koniecznie musieliby być dla nas mili. Pójdę tam jutro,może akurat będą trzeźwi. I na bieżąco będę sprawdzała czy czasem znowu nie wyrzucili tych szczeniąt na dwór. Mimo to pomoc w szukaniu dt lub ds potrzebna bo szczylki nie powinny tam zostać. :roll: Ja w poniedziałek w nocy wyjeżdżam i nie będę już w stanie pomóc gdyby jakiś dt się znalazł więc im szybciej tym lepiej. Poza tym koleżanka najprawdopodobniej w ten weekend się stamtąd wyprowadzi i wtedy też ciężej będzie dotrzeć do tych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Psiaki dalej są trzymane w domu,ja ich nie widzialam,ale kolezanka mówi,że sa jak takie kluseczki,jest ich 5. Facet chce je oddać,mówi ,że za kilka dni można już je zabierać...myśle,ze na sterylke też się zgodzi tylko gorzej z kosztami bo nie sądze żeby z własnej kieszeni na to wyłożył pieniądze.:roll: taki typ człowieka.:roll:
Pójde do niego na dniach,porobie zdjęcia i wrzuce tutaj. Przy okazji o ta sterylke sie wypytam...może chociaż troche dołoży..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']to juz podstawa do doniesienia... nie jesteśmy w stanie sponsorować każdej sterylki...[/QUOTE]
Najpierw trzeba miec mocne dowody. Niestety sama tego doświadczyłam, nie było sterylki, następne mioty dziwnym trafem po 1 szczeniaku chłopcu (za pierwszym razem było 8 ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...