Jump to content
Dogomania

Josera - którą dla małego kundelka -???


Grey*

Recommended Posts

Witajcie

Proszę doradźcie jaką "odmianę " karmy Josera kupić dla małego kundelka. Psina ma ok 3-4 lata waży ok. 7 kg. , ale najważniejsze jest to , że mieszka na zewnątrz tzn. jest to piesek podwórkowy , budę ma szopie (nie marznie) ...

Chciałam pomóc pewnej Pani , jej nie stać na takie "lepsze karmy" .

Parę razy przyniosłam piesiowi różne karmy i najchętniej jadł Josera , ale ja miałam taką dla szczeniaków, a w dorosłych się nie orientuję ...... dobrze byłoby gdyby miał coś odpowiedniego dla siebie.......

Link to comment
Share on other sites

Karmę Festival psy bardzo lubią i pewnie małemu psu też by pasowało, tylko czy jak on jest trzymany na dworze to zalewanie karmy jest dobrym pomysłem? W zimie może zamarznąć, chyba że je w ciepłym pomieszczeniu. Chociaż Festival też jest dobry bez zalewania, więc zawsze w zimie może mieć nie zalane a jak cieplej to zalane :)
Dokładny skład karmy można zobaczyć na naszej stronie [url]http://www.akitigra.pl[/url]

pozdrawiam
Gosia

Link to comment
Share on other sites

dzięki wielkie, to sobie posprawdzam :)

Piesio ma do dyspozycji szope (tam jest ciepło) i budę ocieploną. Jak chce to biega po podwórku albo siedzi w tej szopie...... próbowałyśmy wiele razy wziąć go do domu (nawet dzisiaj) , przecież tak zimno.... , ale on nie chce być w domu za żadne skarby..... cały czas ucieka i drapie w drzwi , że chce wyjść.....futerko też ma spore, więc myślę , że w domu mu penie za ciepło.....

Link to comment
Share on other sites

Jak ma szope i ocieploną budę i jeszcze do tego sam chce tam być w taki mróz zamiast siedzieć w domu to pewnie jest mu tam dobrze :)
A wracając do karmy to Josera Festival jest najciekawsza właśnie ze względu na ten sos :) No i zawsze jest urozmaicenie, bo można podawać albo zalane wodą albo na sucho.

pozdrawiam
Gosia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...