Jump to content
Dogomania

Za co tak kochamy basenji?


stellanovaa

Recommended Posts

[COLOR=navy]Witam,[/COLOR]
[COLOR=navy]Proponuję nowy temat...[/COLOR]
[COLOR=navy]Dobry na te mrozne, długie wieczory ;) .[/COLOR]
[COLOR=navy]Można sie rozpisac o tym dlaczego ta dziwna i inna od wszystkich rasa zawojowała nasze serca i umysły.[/COLOR]
[COLOR=navy]Dla mnie osobiscie to pies z " wielkim" charakterem. I właśnie za ten cudowny charakterek kocham je tak bardzo. Miałam jako małe dziecko ( a właściwie mieli moi rodzice) dobermana. Potem ja miałam również pinczery. To są cudowne psy - jak to sie mówi "z charakterem". Mają jednak dużą wadę : super głośny "szczek". A basenji jest psem tak samo inteligentnym ale o wielkiej zalecie, która przypisana jest tylko właśnie tej rasie : NIE szczeka :multi: . [/COLOR]
[COLOR=navy][/COLOR]
[COLOR=navy]Dzieki Dogomanii nauczyłam sie robić ramki do zdjęć, oto jedna z nich. [/COLOR]
[COLOR=navy]Na fotce szczenię Zah Stellanova[/COLOR]
[COLOR=navy][/COLOR]
[CENTER][COLOR=navy][IMG]http://img465.imageshack.us/img465/5944/basek17wk.gif[/IMG][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=navy]Pozdrawiam,[/COLOR]
[COLOR=navy]Beata [/COLOR]
[COLOR=navy][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
Temat rzeka. U Asiaczka na stronie w galerii Gomeza umieściłam tekst
[B][SIZE=4][COLOR=#008000][I][SIZE=2]To właśnie Gomez umila nam życie
i wnosi wiele radości w naszą codzienność.
Dzięki niemu śmiejemy się częściej ...[/SIZE] [/I][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]Teraz jest i [B]Dabliś[/B] i również jest naszym promyczkiem - za co ich kochamy, za to, że są naszym "powietrzem", którym uwielbiamy oddychać.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass'][:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
Temat rzeka. U Asiaczka na stronie w galerii Gomeza umieściłam tekst
[B][SIZE=4][COLOR=#008000][I][SIZE=2]To właśnie Gomez umila nam życie[/SIZE][/I][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=#008000][SIZE=2]
[I][B]i wnosi wiele radości w naszą codzienność.[/B][/I]
[I][B]Dzięki niemu śmiejemy się częściej ...[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Teraz jest i [B]Dabliś[/B] i również jest naszym promyczkiem - za co ich kochamy, za to, że są naszym "powietrzem", którym uwielbiamy oddychać.[/COLOR][/quote]

Naprawdę robi się na sercu cieplutko jak sie czyta takie cudowności...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass'][:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
Temat rzeka. U Asiaczka na stronie w galerii Gomeza umieściłam tekst
[B][SIZE=4][COLOR=#008000][I][SIZE=2]To właśnie Gomez umila nam życie[/SIZE][/I][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=#008000][SIZE=2]
[I][B]i wnosi wiele radości w naszą codzienność.[/B][/I]
[I][B]Dzięki niemu śmiejemy się częściej ...[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Teraz jest i [B]Dabliś[/B] i również jest naszym promyczkiem - za co ich kochamy, za to, że są naszym "powietrzem", którym uwielbiamy oddychać.[/COLOR][/quote]

Naprawde robi sie na sercu cieplutko jak sie czyta te cudowności...

[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2717/bas2ram3rd.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mam teraz maleńkie basenji...
Jest to cudowna rozrabiara. Biore ją na ręce - ona leząc na pleckach patrzy sie na mnie jak głaszcze ją po brzuszku... Lecz po kilku minutach już się wierci (normalka, przeciez jest szczeniaczkiem) i kombinuje jak się dostać na podłogę. Dostaje wręcz nerwów ;) i "już nie ma czasu" na czułości bo ma ważniejsze sprawy "na głowie". A te sprawy to biegi wyścigowe z buldożką.
Każda chwilka z nią to nieopisana radość...
Beata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stellanovaa']:placz: :placz: :placz: :placz:
okazuje sie też, że niektórzy kochają basenji za to, że przynoszą im pieniadze... brr :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote]

To też może być dobry powód do kochania basków. Zapewne inne rasy dają więcej powodów do kochania w tej dziedzinie, ale zawczeć coś jest.
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stellanovaa']W dniu dzisiejszego Święta ;)

[COLOR=blue][B]Dla Wszystkich Dam od psich męskich serduszek[/B][/COLOR]

[IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5973/511qh.gif[/IMG][/quote]

No nie.
Ja też mam ksywkę Basenji a wczoraj miałem imieniny a Żadna nawet mi przez internet nie pomachała!
:angryy:
choróbka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']No nie.
Ja też mam ksywkę Basenji a wczoraj miałem imieniny a Żadna nawet mi przez internet nie pomachała!
:angryy:
choróbka[/quote]


Oj Basenji , Basenji :roll: ...
Imieniny to nic... ale Dzień Kobiet to dopiero ważna sprawa ;) !

Ale z okazji imienin spóznione ale szczere przyjmij me życzenia.

[IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9697/image0082gt.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

A mnie piesiak dzisiaj rano ostro zezłościł.
Siedział w samochodzie kiedy zeskrobywałem z niego śnieg i lód i przeżarł linkę smyczy - dziad jeden:angryy: .
I trzeba znowu to będzie szyć. Chyba spryskam to smarem silikonowym, aby mu na przyszłość mniej smakowało.
Aha, czyj to piesek właściiela Basenjifiona?
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']A mnie piesiak dzisiaj rano ostro zezłościł.
Siedział w samochodzie kiedy zeskrobywałem z niego śnieg i lód i przeżarł linkę smyczy - dziad jeden:angryy: .
I trzeba znowu to będzie szyć. Chyba spryskam to smarem silikonowym, aby mu na przyszłość mniej smakowało.
Zdrówko[/quote]
Haha, normalka. Ja w ten sposób już sporo smyczy Ii ringówki dwie) straciłam... Teraz po prostu bardzo uważam.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...