Jump to content
Dogomania

Gdynia 16.07.2006


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

[quote name='Cavalierka']O,świetnie jo-jo!Może wkońcu się spotakmy,bo jakoś zawsze Cię z daleka widzę,a nigdy jakoś nie mogę podejść i zagadać :lol:[/quote]

Ja nie wiem co Wy tak na mnie polujecie..Czuje się osaczona :stupid: :Help_2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bede i chetnie sie pointegruje z dogomaniacka ekipa :cool3:

Bede wystawiac mego brytana, wiec mam nadzieje, zektos na ring podskoczyy, aby sie ze mna zapoznac.

Nie badzcie zdziwieniu, ze z podniecenia neie bede mogla ustac w miejscu, ale to tkai objw przedringowy :razz: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='best13']Czy w Gdyni są duże ringi? Bo w Słupsku malutkie były...[/quote]

W Gdyni ringi na mój gust małe, ale atmosfera baaardzo fajna - taka przytulna wystawka :lol: Ogólnie cały teren podzielony jest na takie dwa boiska - jedno ogrodzone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='best13']Czy w Gdyni są duże ringi? Bo w Słupsku malutkie były...[/quote]Mogłyby być większe, ale nie tragicznie nie jest. Minusem jest sztuczna trawa na jednym z boisk (tym ogrodzonym).
Kiedyś wystawa odbywała się na stadionie, ale ze względu na dbałość o stan murawy dla naszych piłkarzy - wystawowicze od paru lat nie mają tam wstępu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...