Jump to content
Dogomania

Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)


diabelkowa

Recommended Posts

beda foty, ale w kolnierzu pewno jutro jedziemy wyciac guzka. Wiq to co ci pokazywalam okazalo sie guzem eozynofilowym ponoc najczesciej u ONkow i rottkow. Boje sie tej narkozy najbardziej zawsze jakies ryzyko. Po lekach sie troche zmniejszym no nic moze okaze sie ze nie trzeba w ogole wycinac jutro zobaczymy jak bedzie, wole wyciac i miec spokoj.

Link to comment
Share on other sites

dostal leki na tydzien przed zabiegiem encorton i flucinar n i polepszylo sie . Nawet nie moge go sama zawiezc bo ta glupia uczelnia, ale jade po synusia zaraz po zajeciach.

Wina, ze pt to zenada jest tylko i wylacznie po mojej stronie, pies jak na siebie mial super dzien nie spieprzyl nawet aportu, bylo super. to ja sie calkowicie zagubilam w czasoprzestrzeni, pies wiedzial co ma robic a ja sie tak zagubilam i zgupialam zle biegalam jakos smiesznie omijalam pacholki i w ogole. Nawet przy warowaniu na komende gdy szkoleniowiec sie odwrocil on usiadl no nie calkowicie, ale od razu przykleil sie do ziemi na gest waruj wiec egzaminator tego nie widzial, szkoleniowiec widzial i sie smial ;) nie odjeli nam za to punktow. Ale na rozpraszanie w czasie zostawania na komende nie zareagowal w ogole

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...