Jump to content
Dogomania

Boże Narodzenie a psy


chi23

Recommended Posts

póki co sam jeden, za kilka miesięcy będzie i 2 maluszek, a w planach osiołek do towarzystwa. Ale czekaj czekaj, czemu konie rozdajesz:diabloti:?
My byśmy chcieli takiego co to wiesz, nie będzie wymagał regularnego treningu, i będzie bardziej kosiarką do trawy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja tak już mam, że rozdaję konie ;) Do koszenia trawy polecam kuckę Ździrę - wbrew temu, jak się nazywa, jest uroczym stworzeniem. Po ochwacie, tylko do ozdoby i wykaszania łąki, mała kara i charakter ma cudny, jak pies łazi za człowiekiem, żadnych narowów. Do koszenia jest też Maksio po urazie biodra, porusza się swobodnie, mimo że to kaleka. Z tym, że Maksio w odróżnieniu od Ździry jest duży... duuuuży. Gdybyś chciała pod siodło, to polecam 3.5 roczną Grażkę, NN w typie szlachetnym, spokojna, ułożona, wstępnie podjeżdżona, zdrowa i zahartowana.

No ale to już brzydki off, ups ;) Jeśli jesteś zainteresowana, to zapraszam na PW.

Link to comment
Share on other sites

a Brutus dzis dostal nowa piszcaca pileczke, kawal kielbasy w jednym kawalku oraz ususzona wlasnorecznie watrobke. ale nie pozwolilam mu dzis zloic skory wrogowi. podzielilysmy sie dzis z psem nie oplatkiem ale chlebem bezglutenowym (a fuj) bo mala nie moze glutenu wiec cala rodzina obeszla sie bez oplatka. siedzial grzecznie i wysluchiwal zyczen usmiechajac sie, nawet chlebek paskudny zjadl, haha hmmm ciekawe czy bedzie przyjaznie do mnie mowic o polnocy.
swinka morska napewno mnie zwymysla bo akurat dzis obcinalam jej pazurki a ona tego nie lubi....

Link to comment
Share on other sites

nareszcie- goście w łóżkach, zwierzęta oporządzone, mam chwilę dla siebie ;) jutro powtórka z rozrywki.
Psy przeszczęsliwe, bo przy takiej ilości gosci zawsze cos im skapnie ze stołu...bo one tak slicznie patrza.:shake:
Prezentu w kawałkach już :diabloti: Zdaje się, że przypadły do gustu zwierzynie :roll:

jeszcze tylko(:placz:) 2 dni...

Link to comment
Share on other sites

Ja dzielę się z psem opłatkiem, ale nie po to żeby poczuł świąteczną atmosferę ;) Dzielę się z najbliższymi, a pies też do nich należy, więc czemu miałabym go pominąć? Nawet mi to do głowy nie przyszło.
A w prezencie Sara dostała piszczącą zabawkę i duuużo gryzaków (takich śmierdziuchów typu żwacze, penisy itp:lol:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AsiaR']Niestety nie dla wszystkich zwierzaków wgilia i swieta to czas radosci bo wiele z nich straciła dom kiedy własciciel uswiadomil sobie ze wyrosnieta juz kulka kupiona kilka miesiecy temu na bazarze nie pasuje do wyczyszczonego na swieta dywanu.[/QUOTE]

Masz rację, to jest smutne, bo kiedy my raczymy się swiątecznym nastrojem i radościom to inny piesek właśnie jest wytykany przez dzieciaki, bo przecież: " NIE TAKIEGO CHCIELIŚMY!" Szkoda, że nie możemy skutecznie temu zaradzić...

Swoją drogą: moim zdaniem [B]najlepszym[/B] prezentem dla[B] każdego[/B] psa będą zabawki (oczywiście, jeśli je lubi) i przysmaki, gryzaki, nawet te śmierdzące ;) Nie zapominajmy, że prezent ma być trafiony dla psa, nie dla nas! Ale połowa uznaje coś takiego (przetoczę wydarzenie z zoologa).
-Co mogłabym kupić mojemu Reksiowi? - pyta klient sprzedawcę.
-Osobiście rozejrzałbym się za zabawką, przysmakiem ...
-Co?! Dla psa?! Taki prezent dla psa się nie nadaje!!!
No bo przecież pies woli różową sukienkę, która jest zbedna nak piąte koło u wozu, niż sierdzące, ulubione kości!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']. Dzielicie się z psem opłatkiem? Bo dla mnie to taka przesada... I czy pies może w ogóle poczuć świąteczną atmosfere?? Co Wy o tym myślicie?[/QUOTE]
Dzielę się z psem opłatkiem, ale nie dlatego, żeby poczuł świąteczna atmosferę, tylko dlatego, że tak każe tradycja. Zawsze się gospodarze z dobytkiem dzielili opłatkami. To niemal tak jak puste nakrycie przy stole. Natomiast w prezenty się nie bawię. Bo co taki pies z tego zrozumie. Jemu to wszystko jedno, czy dostanie prezent na gwiazdkę na urodziny,k czy z okazji dnia kobiet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...