Jump to content
Dogomania

Belcando


tibro

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A kupuje ktos moze psu Belcando Multi Croc - ta taka niby salatke co po zalaniu woda sie pokrywa sama z siebie sosem? Mam niby probke czegos takiego w domu ale sie jakos tak mi podejrzanie wyglada - te chrupki sa roznokolorowe i za chiny nie wiem z czego sie ten sos ma sam wytworzyc jak na to patrze.

Link to comment
Share on other sites

witam

od dobrego roku używam dla mojej suni belcando multi croca - karma jest super, nie ma żadnych negatywnych reakcji, a sos który nie chce się zrobić...chyba zbyt dosłownie rozumiecie to pojęcie sosu - chodzi o to że po zalaniu ciepłą wodą (ale nie tak żeby te kulki pływały, tylko tej wody troszkę nalać trzeba) nabiera ona kolorystyki i smaku samych kulek jak mniemam...tak czy inaczej polecam tę odmianę belcando z czystym sumieniem

Link to comment
Share on other sites

Mieszacie człowiekowi w głowie tymi karmami :lol:

Naszukałam się Boscha, bo mi znajomi chwalili, kupiłam (na szczęście tylko 2 kg), a tu się okazuje po kilku dniach, że mojej suni nie służy najlepiej. Tzn. zajada chętnie (ona wszystko wsuwa jak odkurzacz), ale nie podobają mi się kupki... :roll:

No i teraz się zastanawiam nad tym Belcando, skoro chwalicie... No i dystrybutor jest w Katowicach, więc mam nadzieję, że do Zabrza dotrze.

Jeszcze jej dam tego Boscha do końca, może za parę dni się przyzwyczai i nieco poprawi, jak nie to dzwonię po Belcando... Popróbujemy troszeczkę, zaczyna mnie to wciągać ;)

Link to comment
Share on other sites

nie gniewajcie się ale taka dyskusja przypomina mi chilami dyskusję o wyższości świąt bożego narodzenia nad wielkanocą...

każdy pies reaguje na każdą karmę inaczej (no, może z wyjątkiem pedigree....na tą karmę chyba każdy tak samo :evilbat: )

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

a tu tez bywa roznie - mowie o pedigree...znajoma karmi tym swojego psa (puchy) i pies wyglada super...moi sasiedzi karmia psa suchym chappi czy cos takiego i pies tez wyglada bardzo dobrze. Ja jestem jakas "inna" i kombinuje z tymi karmami jak glupia - nie dosc, ze psu ma smakowac, to musi byc dobra - dziwnie na mnie patrza:) niestety...karmi sie tym czym mozna...kazdy musi przetestowac dana karme ktora chce kupowac na swoim psie bo ciezko powiedziec ze dana karma sluzy dobrze wszystkim psom...choc chcialabym, zeby tak bylo;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...