Jump to content
Dogomania

Belcando


tibro

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stosuję tę karmę od tygodnia i mała wcina ją aż się uszy trzęsą.Po eukanubie(najprawdopodobniej) dostała jakiś odczyn alergiczny.Teraz to uczulenie znika.Polecil mi ja zaprzyjaźniony hodowca,który od dłuzszego czsu karmi nią swoje psiaki. Jedną z metod jakie podjęłam w jej leczeniu była zmiana karmy i się sprawdza.A przy tym ulga dla kieszeni - płacilam 12 zł. za kg.

Pozdrawiam Kika

Link to comment
Share on other sites

Czyli generalnie mozesz tę karmę polecić tak? Twój psiak je ją krótko ale psy hodowcy od dawna.. :)

Ciekawa jestem czy będzie więcej pozytywnych opini..

Cena tej karmy jest kusząca.. Ale najpierw muszę sie dowiedzieć co o niej myslą Ci którzy karmili nia swoje psy.. :)

Cezkam na dalsze opinie.. :)

Link to comment
Share on other sites

Axel miał worek Belcando - senior.

Aby wziąść ta karme przekonał mnie skład i cena. Za 15kg worek zapłaciłam ok.110zł. (była akurat na Kilińskiego promocja, bo wprowadzali tą karmę)-teraz nie jest jakoś dużo droższa.

Trudno mi obiktywnie ocenić tą karmę, ponieważ Axel jest straaasznym niejdkiem. Na poczatku bardzo mu zasmakowała, a później jadł bo jadł.

Ogólnie karma jest warta przetestowania.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hej.

Spike je Belcando od kilku miesięcy. Udało mi się go trochę utuczyć - a raczej zlikwidować niedowage.

Zjada ją chętnie (a jest niejadkiem), kupki w porządku, sierść sypie się też jakby mniej. Ogólnie dobra karma. Polecamy

Link to comment
Share on other sites

Wracam do tematu Belcando!

Jak pisałam wcześniej moja mała miala jakieś uczulenie - sądziłam , że po Eukanubie i przeszłam na Belcando. Nie obeszło się bez leków .Uczulenie zniknęło wraz ze zmianą karmy - oczywiście stopniowo.

Tydzień temu, gdy skończyła się zakupiona porcja tej nowej karmy, zdecydowaliśmy, że damy jej jeszcze raz Eukanubę.Wszystko powraca i głowa suni znów zaczyna wyglądać jakby ją mole pogryzły.

Wracam do Belcando i koniec eksperymentów.

Pozdrawiam Kika

Link to comment
Share on other sites

My w tej chwili mamy już trzeci piętnastokilowy worek Belcando :lol: i jestem z tej karmy bardzo zadowolona. Salma odkąd zaczęła jesc karmę dla psów dorosłych musialas jesc karmę dla psów sportowych i pracujacych. Wczesniej kupowalam Bento Kronen, ale po niej Salma chudła i miala nieciekawą sierść. Potem przeszłyśmy na Bewi Dog i do tej karmy nie mam zastrzeżeń, no ale odkąd spróbowalam jej dawać Belcando to przy tej karmie juz pozostanę :D

Jestem z Wrocławia i zaopatruję się w hurtowni DORADO na Morelowskiego 32 (za 15 kg płacę ok.130 zł)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja psica do przedwczoraj szamała Belkando z wielkim apetytem. Ale od 2 dni cos marudzi przy misce, nie je, węszy. A potem wyjada straszemu Bewi Doga. Do tej pory byłyśmy z Belcando Bardzo zadowolone - pisca, jadła chętnie, wyglądała ślicznie, skład karmy ok, cena jeszcze bardziej ok... No ale jak dalej bedzie tak marudzic, to sie zaczne zastanawiac na zmiana jedzonka. Chyba mi sie moja ksiezniczka znudzila.

Link to comment
Share on other sites

Mieliśmy z Timurem (znaczy on miał...) najpierw Belcando, teraz kończymy worek Bewi doga. Mam wrażenie, że Bewi dog, jest dla mojego psa trochę lepszy, choć jedyną różnicą są zdecydowanie mniej lub wcale kaprawienie oczu. A i tamtą i tą je średnio chętnie, jak już pisałem przy karmie Bewi-dog w życiu nie zjadł przepisowej normy 560g na dzień, nieraz zje połowę tego, a wygląda jakby był spasiony.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...