Jump to content
Dogomania

Belcando


tibro

Recommended Posts

Myślę, ze to może być to:

usunięte przez moderatora

Pies moich rodziców - welsh corgi pembrok - starszy już, od niedawna wcina Bewi-doga Balance croc, jak na razie widać, że mu smakuje, czy coś się zmieni, to dopiero zobaczymy. Chcemy mu kupić Belcando, bo ponoć jest bardziej wartościowa, a różnica w cenie podobno niewielka. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

moja suka zjada juz drugi worek dla psów dorosłych Jagnięcina z ryżem BELCANDO i jest dobrze ma ładną sierść dużo energii. Zależało mi szczególnie na dobrej karmie ponieważ jest alergikiem pokarmowym i nic innego nie je!! chodowca który mieszka w poznaniu (ja w lublinie) karmi tylko tym swoje psy i wyglądają super juz mają pare lat nie chorują itd zainteresowanym dam linka do jego strony. Ja tez experymentowałam a podobno to nie jest najlepsze. Narazie więc zostaje przy BELCANDO podaje linka do ciekawej strony o tej karmie dużo sie można dowiedzieć (cennik, skład itd) usunięte przez moderatora

pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja tez slyszalam od bardzo dobrej hodowczyni,ze belcando i bevi dog sa bardzo dobre.Wlasnie sie przymierzam do sprobowania,problem w tym,ze dystrybutor jest w Bydgoszczy a w Toruniu kazdy robi oczy :o ..jak sie pytam o ta karme :-? ...Na razie karmilam royalkiem mlodego,ale mu nie posluzyl..wiec trzeba zmienic karme..a ta jest bardzo zachwalana :)

Link to comment
Share on other sites

dożuce troszkę goryczy do tych achów i ochów na temat belkando o bewi dogu się nie wypowiem bo to zwykłe marketowe badziewie tylko lansowane jakio super karma dla hodowców. Belkando tez nie nalezy do karm ze ścisłej czołówki o czym świadczy jej skład. Nie cieszcie się za bardzo że psy to jedzą ( jeżeli dodaje się chemiczne dodatki smakowe to większość psów zje nawet trociny) To że psy ją jedzą i o dziwo ładnie wyglądają to jeszcze o niczym nie świadczy wszelkie negatywne zmiany w organiźmie czworonogów zachodzą powoli i za kilka lat to wszystko wyjdzie .tylko wtedy będzie już za późno .....

Link to comment
Share on other sites

Przeglądnęłam Twoje posty... zapewne jako hodowca ... masz większe doświadczenie ... niż np:ja jako właściciel jednego psiaka... chociaż karmę Belcando poleciła mi właścicielka hodowli Shar Pei.. i naprawdę nie mogę teraz narzekać.

Nie twierdzę, że nie masz w pewnym sensie racji... chociaż tak naprawdę... nie wiem jak faktycznie ma się to co na opakowaniach.... do tego co w rzeczywistości w innych karmach. Np Eukanuba... z tego co mi wiadomo... nie jest już taką wspaniałością... jeśli chodzi przynajmniej o ta pakowaną w Polsce... a cena... każdy wie... jak wysoka... i czy zawsze wysoka cena gwarantuje nam wysoką jakość??

Jeśli uważasz, że Belcando to syf marketowy??? Może polecisz mi na co lepiej przestawić psiaka... chętnie skorzystam z rad... dla mnie liczy się zdrowie Shoguna...

Link to comment
Share on other sites

czy to karma jest bardzo zla to niewiem jak sie to ma do innych psiakow ale ja sie na karmach nie znalem mam bokserka 17 mcy!! a od kiedy go karmie belkando to pies mi schudl i musze mu dodawac wiecej i musze wrucic albo na acane prenium deluxe albo na proplana bo belkando ? po belkando muj pies jest ciagle glodny ???? no troche biega na dwoze ! latwo ptzyswajalna jest napewno ale to raczej karma jest chuda bynajmniej ja musze zmienic karme szybko bo skutki sa widoczne a szkoda !bo cena jest przystepna ale chy ba tylko to !!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam,
Proszę o namiary na dystrybutora Bewi Doga i Belcando na Bydgoszcz i okolice.
I jeszcze jedno: Czy oni dowożą karmę do domu? Mieszkam 25km od Bydgoszczy i nie za bardzo mam czym dojechać. A już z tym workiem w PKS-ie? :lol:
Do tej pory karmiłam Acaną, ale skoro jest tyle wypowiedzi pozytywnych, można spróbować czegoś innego :lol:

Link to comment
Share on other sites

Karmiłam swojego psa tą karma przez około 4 miesiące, na początku miska była czyszczona w ciagu minuty ale z biegiem czasu bylo już marudzenie, co jeszcze zauważyłam pies był wiecznie głodny i do tego robił ogromniaste kupy :evil: , więc zmieniliśmy na boscha

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='axel15']dożuce troszkę goryczy do tych achów i ochów na temat belkando o bewi dogu się nie wypowiem bo to zwykłe marketowe badziewie tylko lansowane jakio super karma dla hodowców. Belkando tez nie nalezy do karm ze ścisłej czołówki o czym świadczy jej skład. Nie cieszcie się za bardzo że psy to jedzą ( jeżeli dodaje się chemiczne dodatki smakowe to większość psów zje nawet trociny) To że psy ją jedzą i o dziwo ładnie wyglądają to jeszcze o niczym nie świadczy wszelkie negatywne zmiany w organiźmie czworonogów zachodzą powoli i za kilka lat to wszystko wyjdzie .tylko wtedy będzie już za późno .....[/quote]

Na jakiej podstawie twierdzisz, że w Belcando są chemiczne dodatki smakowe? Nie to, żebym się czepiał tylko się przestraszyłem...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja ma same pozytywne doświadczenia z karmą belcando, sunia jest silnym alergikiem, a tą karmę bardzo dobrze przyswaja i nie ma skutków ubocznych. Jest tłusta, ciemna, niedroga ale dość trudno dostepna, jak się okazało po przeprowadzce do Szczecina. Mało tego, od znajomego dystrybutora z Wrocławia dostałam kilka próbek kapitalnych karm belkando, o różnych składnikach, formach, nawet taką zupę-karmę do moczenia z ziarnami, fantastyczna sprawa. Suka zajada wszystko. Karmy są przeznaczone dla hodowców i niedostepne w sklepach. 8)
Natomiast co do składu kram suchych, wszedzie jest podobny i każda firma stosuje konserwanty, większosć dobarwia. Nie dajmy sie zwariować i nie popadajmy w paranoję, chemia jest wszędzie a my i nasze psy i tak żyjemy coraz dłużej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pszym'][quote name='axel15']dożuce troszkę goryczy do tych achów i ochów na temat belkando o bewi dogu się nie wypowiem bo to zwykłe marketowe badziewie tylko lansowane jakio super karma dla hodowców. Belkando tez nie nalezy do karm ze ścisłej czołówki o czym świadczy jej skład. Nie cieszcie się za bardzo że psy to jedzą ( jeżeli dodaje się chemiczne dodatki smakowe to większość psów zje nawet trociny) To że psy ją jedzą i o dziwo ładnie wyglądają to jeszcze o niczym nie świadczy wszelkie negatywne zmiany w organiźmie czworonogów zachodzą powoli i za kilka lat to wszystko wyjdzie .tylko wtedy będzie już za późno .....[/quote]

Na jakiej podstawie twierdzisz, że w Belcando są chemiczne dodatki smakowe? Nie to, żebym się czepiał tylko się przestraszyłem...[/quote]



Dalej nie wiemy nic o tych dodatkach...Jeżeli się takie tezy stawia, to trzeba je jakoś poprzeć. Tak mi się wydaję...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

[B]mam pytanie ??? czy ktos z Was ma jakiekolwiek doswiadczenia z Belcando ??

pytam, bo mam znajomą, któa może mi tą karme powalająco tanio dostraczać , natomiast nie widzę w składzie tej karmy glukozaminy i chondroityny, co mnie zraża... do tej pory zawsze stosowałam dla mojej bullterrierki karmę , która te składniki posiadała ze względu na wrazliwość stawów u bulli

bardzo prosiłabym o jakieś spostrzeżenia co do tej karmy, jeśli ktos takowe ma !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Poprzedni pies cały czas był karmiony Belcando (na zmianę z Bewi-Dog) i była to jedna z nielicznych karm, po której nie miał uczulenia i która dobrze mu służyła. Na "emeryturze" jadł karmę dla seniorów - nie miałam żadnych zastrzeżeń. Był w dobrej kondycji, miał piękną błyszczącą sierść.
Aktualnie mam belgijkę, która też została odchowana głównie na Belcando i też nie narzekam. Uważam, że skoro ta karma się sprawdza, jest dobrze przyswajalna przez mojego psa, to nie ma sensu bym kupowała najdroższe karmy. Co prawda planuję przejść na jedzenie naturalne, ale Belcando na pewno u nas będzie.
Widziałam zarówno szczenięta, jak i dorosłe akity odchowane na tej karmie. Ale każdy powinien indywidualnie dostosować karmę do swojego psiaka. Jednym służą, innym - nie.

Link to comment
Share on other sites

ok;) to teraz ja wyraze swoja opinie na temat tej karmy;) Karme polecil mi hodowca mojego Bibi`ego (jego psy tez jedza ta karme) i jestem z niej bardzo zadowolona- pies takze;) Je az mu sie uszy trzeSA:) moj Max jak nie lubi sychych karm zabardzo to ta wyjatkowo mu smakuje:0 poza tym zaden z moich psow nie ma sensacji zoladkowych, wiec szczerze polecam ta karme. Cena tez w miare przystepna;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...