Jump to content
Dogomania

Podróżowanie z psem :)


sylwiaskalska

Recommended Posts

U mnie też się tak zaczęło. Swoją pierwszą poważną wystawę (na której skoncentrowałam się tylko na belgach) zaliczyłam dwa lata temu w Katowicach. I to własnie tam w tym roku rozpoczynamy starty w młodzieży :D

P.S. I gdyby mi ktoś jeszcze 3 lata temu powiedział, że będę z psem jeździć do Czech, na Węgry czy do Holandii, to stuknęłabym się w głowę i tego kogoś wyśmiała :oops: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga K']I czy jest wogóle sens męczyć psa jazdą środkami lokomocji po to aby go potem wystawiać.Głupie pytanie co ?Ale ja nie wiem,nigdy nie miałam psa wystawowego,więc sie pytam.[/quote]

JA ci powiem tak: ja nie mam samochodu i niestety muszą mi wystarczyć pociagi :( więc tak czy siak nie mam innego wyboru jak pojechac po psiaka pociągiem. Samochodu nikt mi nie porzyczy na tyle kilometrów.

[quote]powiedziano mi żebym nie zaczynała ze swoim pierwszym boksiem od wystaw-reszte na pw ci napisze :smile: i nie wiem czemu mam nie zaczynać od wystaw]
[/quote]

A tego nie rozumiem - mój przyszły skrzat też będzie pierwszym który będzie wystawiony - wczesniej tego nie robiłam bo mój boksio nie ma papierów i nie rozumiem dlaczego mam nie jechać w końcu musze się jakoś tego nauczyć.

Link to comment
Share on other sites

Ja też tego nie rozumiem sylwiaskalska.Masz racje-przecież musze-baaaardzo chce sie tego gdzieś nauczyć.Masz prześlicznego boksia-tak jak wszystkie są śliczne i nie tylko boksie.Ja chce mieć wystawową sunie i chce ją wystawiać.O coraz bardziej mnie przekonujecie,że środkami komunikacji wszelakiej ;) też da się objeździć wystawu

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja używam podkładów pampersowych(takich na łóżko dla obłożnie chorych),a kupuję je w aptece.Koszt 5-ciu sztuk w opakowaniu to ok 7.60zł.Nie jest to tanie,ale taki podkład jest podfoliowany i nie przemięka jak gazeta,więc nie muszę martwić się o zapach w domu.Odchowałam na tym kilka miotów i na szczęście moja podłoga ma się dobrze:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...