Jump to content
Dogomania

Żmigrodzka Foczka zostaje na zawsze u Edi :)


Kam

Recommended Posts

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunieczka od poniedziałku dostała: spasminum, enrobioflox i wit z gr B. Dziś tylko enrobiflox ( niestety dziś była tabletka, cięzko szło ale się udało:). Oczko biedne nie mogę zlokalizować tego weta od oczek. Kropimy oczka ( choć kiepsko mi to wychodzi bo nie mam doświadczenia ale bardzo się staram):Dicortineff i Gentamicin 0,3- 2 razy dziennie. Boję sie że to za mało jak na krwiaka. Wczoraj jak "myłam" to co było pod oczkiem wyglądało jak zaschnięta krew a dziś ropa. Nie podoba mi się. Kurcze może w piątek rano uda mi się ją zawieźć do okulisty bo musi ze mną ktoś jechać :(
Czy te leki są ok?

Link to comment
Share on other sites

szuakm malutkiej domek, juz jedna dziewczyna pytala sie o pieska, mowila ze musi przekonac chlopaka.. wiec czekam :|
pozatym umiescilam wątek na gazeta.pl [URL="http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=72&w=35627495"]http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=72&w=35627495[/URL] zapraszam do podbijania.

pozdrawiam

ona jest taka sliczna , heh.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Marzę teraz o chwilce drzemki, ale niestety jestem w pracy i nic z tego:-( Foczka mnie adoruje jak jestem w domku:smile: Chodzi po mieszkaniu, merda ogonkiem, przychodzi na zawołanie. Jest przesłodka i Taka kochaniusia. Wyobraźcie sobie, po wieczornym spacerku było całkiem śmiałe zwiedzanie mieszkania ale przy mojej asyscie. Sunia chodziła za mną. Tam gdzie ja tam i ona. Ogonek do góry i merdający. Było nawet picie wody z miski ( nagimnastykowałam sie przy tym nieźle, ale watro było:smile: ) Ha ale najlepsze dopiero w nocy: Chciałam iść spać, no była 3.30 i najwyzszy czas legnąć na wyrku. Ha! Nie ma szans: Foczka, kiedy wyszłam z Kuchni gdzie spi, zaczeła tak drapać w drzwi że koniec. Musiałam wstać i do niej pomaszerować:smile: Alez sie cieszyła bidulka. Podchodziła pod drzwi wyjściowe i do mnie, tak kilka razy. Powiedziała mi że chce na spacer! No nic 4.00 rano a my idziemy na dwór:cool3:
Na spacerku było co trzeba. Potem małe mycie tego i owego:lol: . Hm... poszłam spać do innego pokoju, z jej powodu. Jak tylko rozścieliłam wyro, Foczka Hop i na kołderce zadowolona i usmiechnieta. Ogon latał jej tak że pukała nim w scianę:multi: Jak by tego było mało, nie dała mi zasnąc, bo bez konca lizała mi pysk i wtulała swoja głowe w moja szyję. Jak już się upewniła że może tam zostać, zasnełyśmy: głowa przy głowie.:loveu:
No a rano przed spacerkiem, było pierwsze szczeknięcie, radosne.Przed spacerkowe.
To niesamowite, jaka ona jest odmieniona!

Link to comment
Share on other sites

Śledze to co sie dzieje w tej wsi, masakra :roll: ta kobieta jest wrecz chora, dlaczego w Polsce sie z tym nic nie robi? gdy by nie prywatni ludzie WY to te psy by tam po prostu gineły...

Ciesze się, ze sunia odżywa i że juz za niedlugo znajdzie nowy domek!! zasluguje na to! :)

Edi a jak Twoj piesek zaaragował na suczke ? :)

Link to comment
Share on other sites

Odżywa, odżywa:) Trzeba mieć dla niej serce i cierpliwość bo jeszcze sie płoszy i nie chce wychodzić na dwór. Jak wracamy juz ze spacerku to gna w stronę domku jak motorek:)
Na dworze potrafi podskakiwać, żeby ją głaskać i pilnuje nogi albo sie ogląda czy jestem blisko:) Kocham ją całym sercem ale nie mogę jej zatrzymać bo często wyjeżdzam na weekendy do pracy ( każdy weekend w zasadzie), a przeciez sama nie zostanie. Mój Drops, kiedy nas nie ma jest u moich tesciów. Świetnie sie tam czuje:) Ale nie mogę obciązać ich drugim piesiem:(
Była konfrontacja: Mój Drops, jak na gentelmana przystało, delikatnie chciał Sunkę powąchać, a Ona zawarczała delikatnie. Posiedzieliśmy sobie na podłodze i głaskałam na dwie ręce. Buziaki też były na dwa pyski:)
To jeszcze wymaga czasu.Ona się jeszcze za bardzo boi:(

Link to comment
Share on other sites

No niewiem do Końca. :shake: Ale jedno jest Pewne ;Ona musi trafić do kobiety O WIELKIM I CZUŁYM SERCU, bo meżczyzn boi się wręcz Panicznie! enia,cieszyłabym sie gdyby pojechała do Ciebie na tymczas. Wiem że dopilnujesz aby trafiła do dobrego domku! Dla mnie Ona jest sznaucerką. Była nawet strzyżona lub trymowana ( widac po odrośniętej sierści). Foczka powinna pobyć jeszcze w miejscu, u Kogoś Kto zna i Kocha bardzo Sznaucery:)Ona jest tak przytulaśna, że jak pomysle o rozstaniu z Nią to ech... Wtula się w moja szyję. Pyta oczami czy może podejść. Pilnuje mnie żebym jej nie uciekła. Przychodzi jak ja wołam. Sama słodycz w Niej. Nigdy nie widziałam żeby Pies się tak zachowywał:) Można ja całować i ona całuje. A jak się zrobi( powie) Och! To przybiega na ratunek, żeby człowieka pocieszyć!
enia?

Link to comment
Share on other sites

O rany !no tak właśnie zachowują się sznaucerki a zwłaszcza sunie, wiem coś o tym mam taką przylepkę w domu też się przytula, całuje,po prostu kocha człowieka!a jak patrzy w oczka!
też bym chciała dla niej dobrego domu , ale tymczas podtrzymuję a u mnie wszyscy maja zwierzaki dokoła, pytałam wszędzie.
A ci ludzie zastanawiają się cały czas?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dokładnie. To chyba jakis starszy Pan:( Dlatego sie obawiam:placz:
Dziś po raz pierwszy Ona sie śmiała, dosłownie. Łasiła się jak kot, aby tylko sie wtulic i mnie polizać. Szalałysmy wariacko na łóżku. Szok. Mówię Wam. Wariowałyśmy na całego. To niesamowite! Uwielbia się tulic do serca i wtulać w szyje. Mogła by tak trwać bez końca. Pozwala sie całować, przytulać. Ona jest przekochaśna!!!! Chciałbym bardzo aby trafiła do Kobiety, która będzie ją bardzo kochać i bedzie mogła poświęcić jej troche uwagi i duuuuuuuuuuuuuuuuuużo miłości. Bardzo do Niej przywykłam i bedzie mi bardzo cięzko:( Och...
Wmawiam sobie, że mam tylko sprawić by poczuła się szczęśliwa i kochana ale kiepsko mi to wychodzi:(

Link to comment
Share on other sites

Edi.. jestes wspaniala :buzi: zmienilas Foczke, nie tylko fizycznie, ale i psychicznie..zaczyna sie otwierac. wzielabym ta czarnulke, ale 3 tyg. temu wzielam ze schroniska sunie i musze poswiecac jej b.wiele czasu + moj 17nastoletni psiak, no i czesto wyjezdzam :(
ehh zaluje :cry:
ale trzymam :thumbs: za dobry, wyrozumialy, cieply, babski domek :multi:

Link to comment
Share on other sites

Mój mąz ja głaszcze a Ona zerka czy nie oberwie
:( Przechodzi sobie obok Niego bez większego problemu ale Przylepiła się do mnie :) Cóż. Zarwane noce, Non stop przy Niej:)
Widze że się boi, bo na spacerze jak idzie facet to sie szrpie i by wlazła w myśią dziurę:( Jak idzie kobieta to tylko patrzy, ale nie panikuje. Stąd wnisek:(
Ja trzeba traktować jak takie 2-3 letnie dziecko:) Wtedy jest szcześliwa:)
Uważam że zrobiła ogromne postepy. To zupełnie inna suńka, choć jeszcze strachliwa:(

Link to comment
Share on other sites

Dziś zaprosiłam Foczke do łazienki, żeby towarzyszyła mi przy kąpieli:) Po za tym, że chciala do mnie do wanny wskoczyć, to wszystko ja ciekawiło: pasta do zębów, mydło, woda w wannie. Jak wyszłam to chciała całą wodę ze mnie zlizać:) Ona uwielbia zapach Mydła Dove, zielonego, Ach...

Link to comment
Share on other sites

:multi: Własnie dzwoniła do mnie przecudowna Pani z Warszawy, która chce zaadoptować Foczkę! Pani jest przemiła i ma wielkie serce! Pomaga róznym potrzebującym piesiom i Kiciom także w schroniskach:)
Owa Miła Pani mieszka sama, więc Foczka miała by PAnią wyłącznie dla siebie:loveu: Wierzę, że Obie Panie bedą szczęśliwe.
Miła Pani przyjedzie po Foczkę ok 20 lutego. Kochani może uda się zorganizować transport do Warszawy, żeby Foczka szybciej była w swoim kochającym domku? Boje sie że zbyt mocno sie przywiąże do Mnie:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...