Jump to content
Dogomania

Lhasa i Niufa Bahy


Baha

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='arima']Baha a ja obciełam Czandze włosy na szyji i to bardzo brzydko wygląda:shake: Chyba za mało włosa jeszcze miała:placz:[/quote]
Arima słoneczko :) Jak obcięłaspod szyją czyli na łałoku to odrosnie błyskawicznie :) A jak na karku to po następnej wylince też sie wyrówna :) Najgorzej jest jak siępióra na łapach obetnie i ogon....Masakra wtedy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Arima słoneczko :) Jak obcięłaspod szyją czyli na łałoku to odrosnie błyskawicznie :) A jak na karku to po następnej wylince też sie wyrówna :) Najgorzej jest jak siępióra na łapach obetnie i ogon....Masakra wtedy ;)[/QUOTE]
Pysia właśnie na łałoku.Chciałam jej zrobić taką szyje jak ma Sali a wygląda jak szczur:placz: Czanga obrosła już całkiem, ogon też, ale pióra na łapach makabra- z 4 może 5 cm dopiero urosło. Cezar już tyle czasu jest i jeszcze nie odrosly całkiem:roll:
Zgłosiłam Czange na Bydgoszcz, chciałam,żeby ładnie wyglądała:roll: :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baha']Edyta, przyjedz na wystawe ;-)Ewa od Yuti jest w szpitalu, nie bedzie na wystawie, Beata od FBI nie wie czy da rade:shake:
ZOSTANE SAMA!!! na placu boju:placz:[/quote]
Nie płacz Baha :calus: :buzi: Chyba niestety nie dam rady przyjechać bo muszę Kissi pilnować;) Ma cieczke no i syna samego z dwiema babami w tym z jednąatrakcyjnąszczególnie nie zostawie....
A będzie kilka osób przecież:) Pomogą Ci :) Będzie Bax a jego właściciele są przemili :) Pozdrów ich ode mnie bo ich strasznie lubię :)
Trzymam kciuki za Was:happy1: :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arima']Pysia właśnie na łałoku.Chciałam jej zrobić taką szyje jak ma Sali a wygląda jak szczur:placz: Czanga obrosła już całkiem, ogon też, ale pióra na łapach makabra- z 4 może 5 cm dopiero urosło. Cezar już tyle czasu jest i jeszcze nie odrosly całkiem:roll:
Zgłosiłam Czange na Bydgoszcz, chciałam,żeby ładnie wyglądała:roll: :-([/quote]
Arima - najpierw trzeba bardzo dobrze poznaćplusy i minusy budowy swojego psa :) Tifany ma grubą szyje więc jej można krótko wycinać łałok i trymowacna karku a Czanga widocznie jest lżejszej budowy i wtedy tylko pod brodą sie skraca pozostawiając równomiernie coraz dłuższe włosy w dół. Musisz sobie degażówki dobre kupić to wtedy zębów nie będzie i nie urzywaj wcale normalnych chyba że do poduszek łap. Wszystko inne degażówkami albo trymerem :)

Link to comment
Share on other sites

a teraz pokaże Wam, jak wyglądaja małe lhasaczki:)
Te na fotkach maja teraz po 6 miesięcy:)
a tu jeden dzień:)

[IMG]http://azurowa-amhara.strefa.pl/images/co_nowego/budda2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/281/im0088349gi.jpg[/IMG]

[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5641/im0088384rn.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Baha a ja mam pytanie. Czy Twoje panny też dostają cieczki jedna po drugiej?? Ostatnio jak Czanga miala to po tygodniu Alma dostała, chociaż to było miesiąc za wcześnie. Teraz znowu Czandze sie zaczyna, a Alma wścieklizny dostaje i pewnie zaraz znowu sie u niej zacznie:diabloti: Znowu za szybko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arima']Baha a ja mam pytanie. Czy Twoje panny też dostają cieczki jedna po drugiej?? Ostatnio jak Czanga miala to po tygodniu Alma dostała, chociaż to było miesiąc za wcześnie. Teraz znowu Czandze sie zaczyna, a Alma wścieklizny dostaje i pewnie zaraz znowu sie u niej zacznie:diabloti: Znowu za szybko[/quote]
Ja Ci na to mogę odpowiedzieć....Jak Kissi do nas przyszła to Seti akurat miała drugi dzieńcieczki. No i terazKissi ma....Najpierw Kissi kryła Seti a terazSeti Kissi :lol: Sekscesy normalnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arima']Te sexy to normalka:lol: Ale wolałabym ,żeby Alma jeszcze sie wstrzymała troszke, bo przypuszczam,że to jest powodem jej skąpych cieczek a kawaler czeka:diabloti:[/quote]

Arima u mnie 3sunie dostaja cieczki w jednym czasie:lol: Wstarczy,ze jedna ma to odrazu nastepne maja i sunia sasiadow wtedy tez ma:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baha']
[IMG]http://upload.miau.pl/1/46973.jpg[/IMG][/quote]

[B]Baha[/B], zauroczyło mnie to akwarium!!! Od dłuższego czasu przymierzam się do sprawienia sobie czegoś podobnego, tyle że mam bardzo blade pojęcie na ten temat...
Czy mogłabyś coś więcej napisać na ten temat? Czy to pracochłonne hobby, czy drogie, bo że przepiękne to widzę:loveu:
Albo więcej fotek wstawić?

Link to comment
Share on other sites

a koszt? wszystko zalezy , gdzie szukasz..
Akwarium takie (240l) mozna kupic za 450 ale i za 200 zł, piasek za 4zł/kg, ale i za 1zł/kg, koszt to piaskowiec, kamyki nie sa tanie, bo ciezkie, ale jak sie rozejzec, mozna tez taniej znaleźć...
Na pewno koszt wieksz to dobra szfka, pokrywa, no i filtr...

Ja nie licze ile ono kosztowało, dla swietego spokoju:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Piękne to akwarium, i to zasługa chyba prostoty!!! Nie lubię takich "zagraconych":lol:
Mówisz, że te kamienie to piaskowiec - cenna informacja.
A wiesz, bo ja się zastanawiałam, czy by sobie nie wmontować takiego akwarium w ścianę, w sensie, że wytnę kawałek ściany i akwarium będzie mi robiło za ten kawałek:lol: Wtedy nie muszę szafki kupować:eviltong:
Jak nie liczysz ile kosztowało:lol: to napisz chociaż ile kosztuje już potem, miesięcznie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...