Jump to content
Dogomania

Taste of the wild


MissKobieta

Recommended Posts

[quote name='pauli_lodz']
inna sprawa, że jak kiedyś nie mieli małych 2 kilowych opakowań a chciałam kupić na spróbowanie wersję z bizonem to do zamówionego worka z rybą dostałam za free cały karton próbek - jakieś 3,5 kilo karmy tam było ;)[/QUOTE]


e-karma kiedyś dawała dużo próbek z 3 lata temu było u nich tak że za 30 złotych ( cena dostawy) dostaliśmy 3 wielkie kartony próbek 3 różnych karm było tego z 10 albo 12 kilo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnIeLa']e-karma kiedyś dawała dużo próbek z 3 lata temu było u nich tak że za 30 złotych ( cena dostawy) dostaliśmy 3 wielkie kartony próbek 3 różnych karm było tego z 10 albo 12 kilo.[/QUOTE]
też mi proponowali że za 20 zyli - koszt kuriera - wyślą mi karton próbek ale i tak karma się kończyła więc przy okazji :P

Link to comment
Share on other sites

ja zamówiłam jednak totwa z jagnięciną , obawiałam się że suka nie będzie chciała go jeść ale na szczęście je i nawet jej smakuję ;)
karma ma drobniejsze granulki niż wszystkie totwy i jest mniej tłusta według mnie , ale psu smakuje więc jest ok .
zamówiłam pierwszy raz z e-karmy , bardzo polecam ten sklep , karma zamówiona w środe koło 22 a w piątek z rana już była .

Link to comment
Share on other sites

po raz drugi zamawiam w krakvecie 3 małe TOTWy w różnych smakach. Z pierwszym razem na jesieni czekałam na realizacje 18 dni. Uznałam że to może przypadek że trafiłam na przestój ale tym razem czekam już 20 dni i mimo ciągłego kontaktu mailowego, zamówienie stoi jak stało. To chyba ostatnie moje zakupy w tym sklepie.. :/ a szkoda bo ceny mają atrakcyjne.

Link to comment
Share on other sites

e-karma zawsze ma zaznaczone czy dana karma jest na stanie stąd nie powinno być żadnych nieporozumień , a najczęściej maja wszystkie totwy.
ja chyba zostanę przy tym sklepie na dłużej , chociaż z kraku też zamawiałam 2 razy totwa bez problemów widocznie miałam szczęście )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Pies zajada się jagnięciną od około 2 tygodni i wszystko jest ok :lol:

Czy TOTW rybny ma mocny zapaszek- bo dla mojego szaleńca im bardziej śmierdzący tym lepszy ;)[/QUOTE]

Ma dość mocny zapach, tzn. myśmy przywykli, ale pierwszy worek nas z lekka powalił :lol: My teraz chcemy jagnięcinę kupić, mam nadzieję, że będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martina']Zastanawiam się nad zakupem TOTW jednak nurtuje mnie jedno pytanie. Czy tą karmę da się namoczyć? Wiem, że bezzbożowe słabo chłoną wodę a u nas niemoczone nie przejdzie, więc jak to jest z tą karmą?[/QUOTE]

My kilka porcji namaczaliśmy, nie namaka całkiem, tzn. nie robi się papka, ale karma znacznie mięknie - tylko trzeba więcej czasu. Myśmy namaczali lekko ciepłą wodą i zostawaliśmy na 2-3 godziny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']My kilka porcji namaczaliśmy, nie namaka całkiem, tzn. nie robi się papka, ale karma znacznie mięknie - tylko trzeba więcej czasu. Myśmy namaczali lekko ciepłą wodą i zostawaliśmy na 2-3 godziny.[/QUOTE]


To dobrze :) Papek swojemu nie podaje , tylko lekko rozmiękczone pół na pół więc może się sprawdzi. Po naszej ostatniej wymianie zdań na PW stwierdziłam, że może jednak spróbuje jeszcze raz przekonać psa do bezzbożowej karmy. Wtedy co nie chciał jej jeść tylko ją dosmaczałam ale nie moczyłam więc może w tym jest rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']w tym rzecz że to już bodajże 9 worek totwa i ani razu nie było takiego problemu , tylko na tej jagnięcinie jest , może różni się zbyt mocno składem, nie wiem .[/QUOTE]

ojoj to jestem ciekawa jak to będzie, bo właśnie kupiłam dla moich sznup tą jagnięcinę, ale właśnie zmieniamy z orijen na TOTw, więc całkowita zmiana. Aha no i polecam zooplus, mój znajomy tam robi zawsze wielkie zakupy i zawsze zadowolony, a czytałam że w krakvecie nie dość że czasem przychodzą otwarte worki to jeszcze długo i problem z reklamacją.... no i w zooplus taniej chyba, choć nie ma tych najmniejszych worków, tylko są od 6,8kg, ja mam akurat dla dwóch psiaków worek więc akurat, a wychodzi o wiele taniej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ech... ostatnio dużo problemów z TOTW. Zawsze zamawiałam na e-karmie, a teraz patrzę wszystkie karmy niedostępne, na drugi dzień dostępne, ale pod wieczór brak. Po rozmowie z przedstawicielem animal service okazało się, że są straszne problemy z importem karmy ze względu na jakieś formularze, które zostały źle napisane i teraz ten kraj z którego oni sprowadzają te karmy zablokował jej eksport. Dwa miesiące czekali na dostawę, przyszło 40 ton karmy i cała poszła w dwa dni. Teraz widzę, ze na stronie karma jest dostępna, ale zastanawiam się na jak długo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...