Jump to content
Dogomania

psiaki i kotki z lecznicy pod Wwą - co tydzień przepadają! aktualności na końcu wątku


mru

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='rita60'][quote name='golf']

Info o suni było na forum terierkowym i finał tej sprawy:roll:cytuje

Sprawa nieaktuala - suka wrocila do domu... coz nie wiem co lepsze, bo dom w ktorym mieszka sie nia nie interesuje _ nie karmi i pozwala na kolejne mioty... bo suka chodzi samopas... a nie chca jej oddac nam na stale.....:shake:[/QUOTE]

trzeba ja ukrasc!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']To ja go wrzucę jeszcze na moje forum agilitowe tylko co o nim wiadomo? Ile moze mieć lat, kontakt w sprawie adopcji itp.[/QUOTE]
on urodzil sie w 2004 roku.
Ma ladne zabki i jest wesoly i kontaktowy.Na spacerach jak szczeniak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golf']on urodzil sie w 2004 roku.
Ma ladne zabki i jest wesoly i kontaktowy.Na spacerach jak szczeniak.[/QUOTE]
Wstawiłam go na nasze forum i mają go rozsyłać - kontakt w sprawie adopcji podałam ten sam co do Rudego - dobrze?

Jest już nawet odzew i jedna osoba z mojego klubu zastanawia się nad daniem mu tymczasu, myślała nawet że można go trochę wdrożyć do agility to łatwiej by potem o dom no ale skoro on ma nie 3 lata a 6-7 to nie wiem czy powinien zaczynać "hopkać"

Link to comment
Share on other sites

Litości, dajcie adres tego przytuliska i godziny, w których można tam przyjechać. Chcemy tam podjechać z osobą, z której hodowli być może jest ten pies, wziąć go na tymczas i szukać mu domu, ale musimy wiedzieć, gdzie ten pies jest! Ogłoszenia nic nie dadzą, jeśli nie wiadomo, gdzie tego psa szukać!

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś mi wreszcie raczy odpowiedzieć, gdzie jest ten pies? Jestem w kontakcie z hodowczynią, z której hodowli być może jest ten pies, oraz z właścicielką jednego z psów z tego miotu, czyli być może jego brata, zresztą lekarką weterynarii. Belgomaniacy zapewnią psu tymczas i znajdą mu odpowiedni dom, ale musimy wiedzieć, gdzie po tego psa można pojechać!

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam adresu - raz tam byłam i bym nie trafiła ale w ogłoszeniach Rudego - towarzysza belga są takie namiary podane:
[QUOTE]tel. 729 119 454
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
Może spróbuj tam zadzwonić to się czegoś dowiesz, ewentualnie dzwoń do mru lub jej TZ-a - oni będą wiedzieć - namiary z pierwszego postu
[QUOTE][SIZE=3][B]604 129 008 [/B](magda) [B]
lub 509 075 051 [/B](paweł)
można też pisać: [B][email protected][/B][/SIZE][/QUOTE]Jak mu zorganizujesz dt to daj znać - odwołam sprawę na moim forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']OK, już wszystko mam, belg zostanie w najbliższych dniach odebrany z przytuliska przez hodowczynię i szukamy mu nowego domu. Przepraszam za nerwy, ale zależało mi na jak najszybszym uzyskaniu informacji, żeby pies nie trafił na giełdę.[/QUOTE]
Rozmawiałam z hodowczynią.
Szukamy transportu w okolice Skierniewic.
Dodam tylko że obmacałysmy go dzis dokładnie szukajac tatoo i pies jest bardzo chudy. Nie wyglada bo skudłacony ale kosci miednicy mu sterczą :(

Link to comment
Share on other sites

Transport załatwi hodowczyni - nie może odebrać psa osobiście z racji pracy, ale ktoś w jej imieniu podjedzie i psa jej przywiezie - albo sąsiadka, albo ktoś z rodziny, trwają ustalenia. Więc transportu nie trzeba szukać, tylko zadbać o to, żeby pies został wydany osobie, która przyjedzie po niego w imieniu hodowczyni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...